Ebru Gündeş İstenmeyen Gelin Mi?

Ebru Gündeş'in eşi Reza Zarrab'ın aldığı hediyelerin sırrı ortaya çıktı.

Ebru Gündeş İstenmeyen Gelin Mi?


Magazinin gurusu olarak nitelendirilen Marilla Erçik, Ebru Gündeş ile ilgili tüm bilinmeyenleri anlattı.

Erçik'e sorulan soru Ebru Gündeş'ten çok kocasının mal varlığı ile ilgiliydi. İşte Ebru Gündeş ve kocası Reza Zarrab'ın bilinmeyenleri:

Soru:"Aile şirketinde maaşlı olarak çalıştığı belirtilen Reza Zarrab'ın basında da yer alan servet değerindeki hediyelerin aslında babasına ait olduğu dedikodular arasında. Sizce bu olayın gerçeklik payı nedir? Hediyelerin Gündeş'in üzerine olmaması Zarrab'ın ailesinin gelinlerini istememelerine bağlı olabilir mi?"

Cevap: Bu konunun üzerine çok gidildi. Eminim Ebru çok üzülüyordur. Ebru öyle gösterilmek isteniyor ki, sanki bugüne kadar çok fakir veya zor durumdaydı da Reza ile birlikte parayı gördü. Benim bildiğim Ebru en çok kazanan sanatçılardan biri. Hiçbir zaman paraya pula ihtiyacı olmadı. Ebru lüksü sever, hep sevdi, ancak bunun için kendi kazandığı paralar hep ona yetti. Ebru'nun çevresinde onu çok kıskanan ve onun yerinde olmak isteyen, onu çekemeyen kadınlar var. Sanatçıyı Reza Zarrab'ın parasını yiyen bir kadına dönüştürmek için elinden geleni yapıyorlar. Reza Zarrab'ın babasının böyle şeyler yaptığına inanmıyorum, sonuçta çok tatlı bir torunu var. Oğlunun çocuğu... Bildiğim, duyduğum kadarıyla kimse onların mutlululuğunu bozamayacak!

Sabah : http: //www.sabah.com.tr


sponsored ads
sponsored ads
sponsored ads