Ebru Gündeş Eşine Teşekkür

Şarkıcı Ebru Gündeş, önceki gün dünyaya getirdiği kızı Alara ile birlikte hastaneden taburcu oldu.

Ebru Gündeş Eşine Teşekkür


Şarkıcı Ebru Gündeş, önceki gün dünyaya getirdiği kızı Alara ile birlikte hastaneden taburcu oldu. Eşi Reza Zarrab'a "dünyanın en güzel hediyesi" için teşekkür eden Gündeş, "Evde Reza Bey'in sözü geçiyor. Kız istedi kız oldu. İsmi için "Alara" dedi, Alara oldu. Allah olmayanlara da bu güzel duyguyu nasip etsin" dedi.

Gündeş, her şeyin sorunsuz geçmesi için dua ettiğini ve duasının kabul olduğunu belirterek, "Rabbime şükrediyordum. Böyle geçsin istiyordum. Allah'a bin şükür Alara'mızı aldık, gidiyoruz" diye konuştu. Bebeğini kucağına aldığında gözyaşı döküp dökmediği sorulduğunda ise "O kadar karma karışıktı ki duygularım... Emzirme denen şey hakikaten çok acayip bir şeymiş. O duygu çok güzel. Allah'a bize yaşattığı için şükürler olsun" cevabını verdi.

KİLO ALMAMIŞ

Ebru Gündeş sözlerine şöyle devam etti: "Dünyanın en güzel hediyesi için eşime çok teşekkür ediyorum. Allah olmayanlara nasip etsin. Bebek biraz kendine gelsin, herkes görecek." İki gün kaldığı hastaneden yürüyerek çıkan Ebru Gündeş'in hamileliği boyunca da fazla kilo almadığı gözlendi. Gündeş, sahneleri çok özlediğini ve bir an önce konser vermek istediğini de sözlerine ekledi.

Sabah : http: //www.sabah.com.tr


sponsored ads
sponsored ads
sponsored ads