DÜNKÜ MANŞETİ

19 Aralık 2014 Cuma Saat: 04:19
10 Gazeteden 32 Köşe Yazarı 14 Aralık Operasyonu'nu Yazdı

10 Gazeteden 32 Köşe Yazarı 14 Aralık Operasyonu'nu Yazdı

10 gazeteden 32 köşe yazarı, Türkiye gündemine oturan Cemaat'e yönelik operasyonu bugünkü köşesinde değerlendirdi.

Danimarka Basını Dünkü Maça Geniş Yer Ayırdı

Danimarka Basını Dünkü Maça Geniş Yer Ayırdı

Danimarka basını, Türkiye A Milli Futbol Takımının Danimarka'yı 2-1 mağlup ettiği özel maça geniş yer ayırdı.

Burhan Kuzu: Zekariya Öz Adına Bir İddianame Hazırlanabilir

Burhan Kuzu: Zekariya Öz Adına Bir İddianame Hazırlanabilir

Burhan Kuzu, canlı yayında, "Zekeriya Öz'ün tatil masraflarının menfaat karşılığında yapıldığı ispatlanırsa hakkında iddianame hazırlanabilir." dedi.

Türkiye Konuştu

Günaydın'ın Dünkü Manşeti, Gündeme Damga Vurdu.

CHP Grup Toplantısı…(2)

CHP Grup Toplantısı…(2)

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Bilinen bir gerçek var, AK Parti PKK işbirliği var, bunu herkes biliyor."

Ali Dürüst: Tff'den Eylem ve Söylem Bekliyoruz

Galatasaray Kulübü İkinci Başkanı Ali Dürüst, Felipe Melo'ya verilen Tahkim Kurulu tarafından onanmasına tepki gösterdi.

Bahçeli'ye 'Kurt Adam' Benzetmesi

Bahçeli'ye 'Kurt Adam' Benzetmesi

Hüseyin Çelik, hükümeti eleştiren CHP ve MHP'ye ilginç benzetmelerle cevap verdi.

Has Parti Genel Başkanı Kurtulmuş Açıklaması

Has Parti Genel Başkanı Kurtulmuş Açıklaması

HAS Parti Genel Başkanı Numan Kurtulmuş, '28 Şubat soruşturmasının sadece Çevik Bir Paşa ya da birkaç paşa ile kısıtlı kalmaması', siyasi ayağının de ortaya çıkarılması gerektiğini belirterek, "Üniversitelerde 17-18 yaşındaki kızlarımızı ikna"...

Şevval Sam'dan Başkan Akaydın'a 'fısıldama' Tepkisi

'kadın? temasının işlediği '48'inci Uluslararası Antalya Altın Portakal Film Festivali'nin Ulusal Jüri basın toplantısında, 'Kadına yönelik şiddet' konusunda konuşan jüri üyesi Şevval Sam, bu sırada jüri başkanı Müjde Ar'a bir şeyler fısıldayan Büyükşehir Belediye Başkanı CHP'li Mustafa Akaydın'a, "Konsantrasyonum dağıldı" diyerek tepki gösterdi.

Şevval Sam'dan Başkan'a Fırça

Şevval Sam'dan Başkan'a Fırça

'Kadına yönelik şiddet' konusunda konuşan Şevval Sam'ın konsantrasyonu dağılınca başkanı azarladı.

Masumiyet Karinesi İhlal Edilmiştir

Masumiyet Karinesi İhlal Edilmiştir

Başbakanlık, Taraf Gazetesi'nin Dünkü, "Kod Adı Kafes" Manşeti ile İlgili Bir Açıklama Yaptı.

Sosyete Manastırı Karamanlis'i Sarstı

Sosyete Manastırı Karamanlis'i Sarstı

Yunanistan, Kutsal Aynoroz Bölgesindeki Vatopediu Manastırı'nı Yöneten Rum Başkeşişin Yol Açtığı Skandal ile Çalkalanıyor. Başkeşiş Efrem'in, Bizans ve Osmanlı Tapularını Kanıt Göstererek 1999'da Ele Geçirdiği Arazileri, Devletle Pazarlığa Oturup Daha Pahalı Arsalarla Takas Edip 100 Milyon Euro Rant Sağladığı Ortaya Çıktı.

İngiliz Basınında Bugün

İngiliz Basınında Bugün, "Elveda Kumandan Castro", "Pervez Müşerref'in Zor Seçimi", " Kosova'da Balayının Sonu", "Blair'i Durdurun", "Filistinlilere İsrail'e Karşı Silahsız Direniş Çağrısı" Beşlıkları Öne Çıktı.

İngiliz Basınında Bugün

İngiliz Basınında Bugün, "ABD Başkanı George Bush'un Orta Doğu Turuna İran Damgası, Bill Clinton'a Göre Eşinin Ön Seçim Zaferinde 'Duygulanması' Etkiliydi ve Tony Blair Jpmorgan Bankası'na Danışman Oluyor" Başlıkları Öne Çıktı.

Hükümete Ültimatom Verilmez

Hükümete Ültimatom Verilmez

Hürriyet Temsilcisi Ahmet Külahçı, Almanya Başbakanı Angela Merkel'e "Düpedüz Irkçılık" Manşetli Dünkü Hürriyet Gazetesini Gösterdi. Ayrımcı Göç Yasası Nedeniyle Türk Dernekleriyle Gerginlik Yaşayan Merkel, Hürriyet'in Başlığını "Basın Özgürlüğü" Olarak Yorumladı.

Olympiakos'un Gözü Kulağı Tuncay'da

Olympiakos'un Açık Çek Verdiği Tuncay Şanlı, Yunan Spor Gazetelerinin Manşetinden İnmiyor. Milli Oyuncu, Potatlitis Gazetesine Verdiği Demeçte "Olimpiakos'un Teklifi İyi. Elimdeki En İyi Teklif Yunan Takımının.

İngiliz Basınında Bugün

İngiliz Basınında Bugün, İktidarda 10 Yılını Doldurduktan Sonra Dün, İstifa Edeceğini Açıklayan Tony Blair'in Bıraktığı Siyasi Miras ve Blair Sonrası Dönemle İlgili Yorum ve Değerlendirmeler Bugünkü Gazetelerde Ön Plana Çıktı.

İngiliz Basınında Bugün

İngiliz Basınında Bugün, Ira'nın Siyasi Kanadı Sinn Fein'in Bölgeye Ait Polis ve Yargı Birimlerine Boykotunu Kaldırma Kararı, İngiltere'de Bir Düşünce Kuruluşunun Genç Müslümanlara Yönelik Anketi, İngiltere'de Cezaevlerinin Kapasitesini Doldurması, Cuma Günü Açıklanacak İklim Değişimi Raporu ve Senatör Hillary Clinton'ın Demokrat Parti'nin Başkan Adayı Olmak İçin Kampanyasını Başlatması Başlıkl...

İngiliz Basınında Bugün

İngiliz Basınında Bugün, Fransa'da İktidardaki Halk Hareketi Birliği Partisi'nin, İçişleri Bakanı Nicolas Sarkozy'yi Resmen Cumhurbaşkanı Adayı Olarak Seçmesi, ABD'nin İran'a Saldırı Hazırlığında Olduğu İddiaları ve George Orwell'in "Büyük Birader" Romanının İngiltere'de Hayata Uyarlanması Başlıkları Öne Çıktı.

Londra: İngiliz Basınında Bugün

İngiliz Basınında Bugün, Fransa Cumhurbaşkanı Jacques Chirac ve Almanya Başbakanı Angela Merkel'in Dün Yaptıkları Görüşme;türkiye'nin Avrupa Birliği (AB) Üyelik Müzakereleri ve ABD'de Savunma Bakanlığı'na Aday Gösterilen Robert Gates'in Dün Senato'daki Açıklamaları Başlıkları Öne Çıktı.

Londra: İngiliz Basınında Bugün

İngiliz Basınında Bugün, İngiltere Başbakanı Tony Blair'in Dün Dış Politikada Önceliklerini Sıraladığı ve Ortadoğu Sorununun Çözümüne, İran ve Suriye'nin Çözüm Arayışlarına Dahil Olması Fikrine Vurgu Yaptığı Yıllık Olağan Konuşması, Rusya'nın Petrol İhraç Eden Ülkeler Örgütü'ne (Opec) Benzer Bir Doğalgaz Karteli Kurmak İstediği İddiaları, Pazar Günü Düzenlenen Güney Osetya Referandumu ve Filistin Yönetiminin Ulusal Birlik Hükümeti Kurma Girişimleri Başlıkları Öne Çıktı.

Londra: İngiliz Basınında Bugün

İngiliz basınında bugün, İsrail'in giderek şiddetlenen Lübnan saldırıları, İngiltere Başbakanı Tony Blair'in ABD Başkanı George Bush ile yapacağı görüşme, yazar Perihan Mağden'in 'halkı askerlikten soğuttuğu' gerekçesiyle açılan davadan beraat etmesi başlıkları öne çıktı.

Londra: İngiliz Basınında Bugün

İngiliz basınında bugün, Bombay'da dün yaklaşık 170 kişinin ölümüne yol açan bombalı saldırılar, Rusya'da hafta sonu yapılacak G8 Zirvesi, ABD'nin Guantanamo Üssü'nde tutulan kişilere Cenevre Sözleşmesi şartlarının uygulanacağını ilan etmesi, İngiltere'de hükümetin dün enerji siyasetiyle ilgili olarak açıkladığı değerlendirme raporu ve Pink Floyd grubunun kurucularından Syd Barrett'ın ölümü başlıkları öne çıktı.

Londra: İngiliz Basınında Bugün

İngiliz basınında bugün, İngiltere'de Yüksek Mahkeme'nin, terörle mücadele amacıyla kuşkulu kişilerin yakından izlenmesi uygulamasının insan haklarını ihlal ettiğine karar vermesi, İsrail ile Filistinliler arasında bir İsrail askerinin kaçırılması ve İsrail Ordusu'nun Gazze'ye girişiyle yaşanan son gerginlik ve dünya liderlerinin gizli tutkuları başlıkları öne çıktı.

Londra: İngiliz Basınında Bugün

İngiliz basınında bugün, İngiltere'nin, Dünya Futbol Kupası 2. turunda Ekvador'u mağlup etmesi, İngiltere'de yapılacak olan 'Afrika'nın yoksulluğu' konulu zirve, Azerbaycan'da ilk defa bir yaban hayvanında kuş gribi vakasına rastlanması ve İngiltere'de zeytin üretilmeye başlanması başlıkları öne çıktı.