Dizi İzle - Şefkat Tepe Son Bölüm Şefkat Tepe 125. Bölüm Tek Parça HD (Samanyolu TV)

11 Kasım 2013 08:44

Şefkat Tepe 125. bölümde adeta ekibin kucağına bir bomba düşüyor. Aksiyonun ve heyecanın eksik olmadığı Şefkat Tepe 125. bölümü tek parça olarak HD kalitesinde full izleme linkini haberimizde paylaştık.

Dizi İzle - Şefkat Tepe Son Bölüm Şefkat Tepe 125. Bölüm Tek Parça HD (Samanyolu TV)

ŞEFKAT TEPE 125. bölüm 9 Kasım Cumartesi günü Samanyolu TV'de ekrana geldi. Seyircileri yine heyecanlı anlar yaşatan Şefkat Tepe 125. bölümü kaçırdıysanız veya yeniden izlemek isterseniz haberimizdeki "ŞEFKAT TEPE İZLE" linkini kullanabilirsiniz. ŞEFKAT TEPE son bölümde bombalar patlıyor ve Serdar Komutan'ın ekibi ölümden kıl payı kurtuluyor. Peki ŞEFKAT TEPE 125. bölümde Serdar Komutan'ın ekibi ekibi başka hangi tehlikelerle yüzleşti? bu sorunun cevabı ve daha fazlası Şefkat Tepe son bölümde... İşte ŞEFKAT TEPE 125. bölüm izleme linki:

Şefkat Tepe İzle (125. Bölüm Full ve HD Dizi İzle, Samanyolu TV)

ŞEFKAT TEPE 125. BÖLÜM FRAGMANI:


ŞEFKAT TEPE 124. BÖLÜM (2 KASIM CUMARTESİ)

2 Kasım Cumartesi günü yayınlanan Şefkat Tepe dizisinin son bölümü yine heyecanlı anlara sahne oldu. Şefkat Tepe 124. bölümde herkes her yerde Serdar komutanı arıyordu ama bulan ve ölümden kurtaran Havin oldu. Fakat bu iyiliği Havin'e çok pahalıya patladı ve genç kız örgütün büyük oyununa alet edildi. Diğer yandan Şefkat Tepe son bölümde Celil oğlunu bulmak için iz sürdü. Aslı ve Şahin arasında yaşanan gerginlik ise Aslı'nın mayına basmasıyla farklı bir boyuta taşındı.

Kaçıranlar veya yeniden izlemek isteyenler için ŞEFKAT TEPE SON BÖLÜM full dizi izleme bağlantısını aşağıda paylaştık. Aşağıdaki link ile ŞEFKAT TEPE dizisini HD kalitesinde tek parça olarak kesintisiz ve reklamsız izleyebilirsiniz.

Şefkat Tepe İzle (124. Bölüm Full)


Haberle İlgili Yorumlar


Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.