O Hayat Benim 2. Bölüm İzle - O Hayat Benim 2. Bölümde Alp Efsun'a Doğru - O Hayat Benim 2. Bölüm 1, 2 ve 3. Fragmanı

23 Şubat 2014 15:56

O Hayat Benim 2. bölümde Alp Efsun'a doğru hareketlendirdi. Efsun Alp'a O Hayat Benim son bölümde karşılık verdi mi? O Hayat Benim 2. bölüm izleme linkleri haberimizde bulunmaktadır.

O Hayat Benim 2. Bölüm İzle - O Hayat Benim 2. Bölümde Alp Efsun'a Doğru - O Hayat Benim 2. Bölüm 1, 2 ve 3. Fragmanı

Fox Tv'nin yeni dizisi O Hayat Benim ilk bölümüyle izleyicilerin beğenisini kazanmıştı. O Hayat Benim 2. bölümüyle 23 Şubat'ta Fox Tv ekranlarında tekrar izleyicisiyle buluştu. O Hayat Benim dizisinin 2. bölümünde Efsun Mehmet Emin ile yüzleşti. Efsun ile Mehmet Emin'in yüzleşmesinden çıkacak olan karardan Nuran hiç memnun olmadı. Efsun'un ise O Hayat Benim son bölümde başka planları vardı. Alp, O Hayat Benim 2. bölümde Efsun'un karşısına çıkan fırsattan istifade etmek istiyordu. Bahar ile Ateş arasında ise aşk kıpırtıları başladı. O Hayat Benim dizisinin 23 Şubat'ta yayınlanan bölümünü kaçırdıysanız ya da yeniden izlemek isterseniz  "O Hayat Benim 2. Bölüm Full İzle" bağlantısını kullanarak dizinin yeni bölümünü tekrar izleyebilirsiniz. Ayrıca haberimizde O Hayat Benim 2. bölüm fragmanı ve özeti de yer almaktadır.

 

O Hayat Benim 2. Bölüm Özeti:

O Hayat Benim dizisinin 23 Şubat'ta yayınlanan bölümünde Mehmet Emir, yıllar sonra kavuştuğu kızını alıp götürmek istedi. Ancak Efsun onun kendisi için bir yabancı olduğunu söyleyip reddetti. Nuran kızının bu fırsatı tepmesi karşısında öfkeden deliye döndü. Oysa O Hayat Benim son bölümde Efsun'un planı kendisini ağırdan satmak istedi. Efsun'un zengin bir adamın kızı olduğu haberi mahalleye bomba gibi düştü. O Hayat Benim 2. bölümde Alp anında Bahar'ı sildi ve bütün ilgisini Efsun'a çevirdi. Oysa Efsun'un zengin hayata geçmesinin önünde O Hayat Benim son bölümde dağ gibi bir engel vardı. Hülya'nın istediği DNA testi... Ve hayatının elinden alındığının farkında olmayan Bahar, O Hayat Benim 2. bölümde Ateş'e karşı kıpırtılar hissetmeye başladı yüreğinde. Ateş de sırlarına rağmen Bahar'dan hoşlanmaktan kendini alamadı...

O HAYAT BENİM 2. BÖLÜM FULL İZLE

O Hayat Benim 2. Bölüm 1. Fragmanı:

O Hayat Benim 2. Bölüm 2. Fragmanı:

O Hayat Benim 2. Bölüm 3. Fragmanı: