Dizi İzle - Muhteşem Yüzyıl Son Bölüm Full İzle (Star TV)

07 Kasım 2013 08:39

Muhteşem Yüzyıl son bölüm 6 Kasım Çarşamba akşamı Star TV'de yayınlandı ve Şehzade Mustafa'nın ağzından ilk kez isyan sözcüğü çıktı ve bir ölüm fermanı ilan edildi. İşte Muhteşem Yüzyıl son bölüm full dizi izleme bağlantısı...

Dizi İzle - Muhteşem Yüzyıl Son Bölüm Full İzle (Star TV)

MUHTEŞEM YÜZYIL son dem son sezon 6 Kasım Pazar akşamı kaldığı yerden devam etti. MUHTEŞEM YÜZYIL 110. bölümde Mustafa bir göz dağı ile karşılaştı. MUHTEŞEM YÜZYIL dizisinin son bölümünü izleyicileri Star ekranına topladı. MUHTEŞEM YÜZYIL SON BÖLÜMÜ kaçırdıysanız veya yeniden izlemek isterseniz isterseniz haberin sonundaki "Muhteşem Yüzyıl İzle" bağlantısını kullanabilirsiniz.


MUHTEŞEM YÜZYIL son bölümde baba oğul arasındaki gerilim gittikçe artıyor! Herkes Mustafa'nın hayatı için korkarken, Mustafa başını eğmiyor. Süleyman ise Mustafa'ya gözdağı veriyor! Mustafa, Yeniçeri Ocağı'na elinde ölüm fermanı ile giriyor.

Tabii MUHTEŞEM YÜZYIL 110. bölümde Hürrem ve Mustafa birbirlerine karşı kılıçlarını çekiyor. Süleyman şüpheleriyle boğuşurken Mustafa'yı zorlu bir sınav daha bekliyor! Sarayda sular durulmuşken, Nazenin'in doğuma girdiği haberiyle meraklı bekleyiş başlıyor! Yoksa saraya yeni bir şehzade mi geliyor?

6 Kasım Pazar akşamı yayınlanacak Muhteşem Yüzyıl yeni bölümde Barbaros, Mustafa ve yeniçeri ağasını bir arada gören Süleyman deliye döner. Kabusları gerçek olmaya başlamıştır. Mustafa'ya bir ders vermek amacıyla büyük bir ceza verir.

Lala Mustafa, Huricihan' dan gelen mektubu Beyazıt'tan saklar. Beyazıt'ın kendisini unuttuğunu düşünen Huricihan, Cihangir'e birlikte Kütahya'ya gitmeyi teklif eder. Cihangir, Kütahya'da gördükleriyle büyük bir hayal kırıklığı yaşar. Nurbanu ise hamileliğinin tadını çıkarır. Sarayın kurallarını alt üst edecek bir işe kalkışır. Dilşah ise bu fırsatı kaçırmaz. Nurbanu'nun canından can koparır.

Mustafa'nın kendisi yüzünden tehlikeye girmesi Nisa'yı bir karar vermeye iter. Ayrılık vakti gelmiştir. Mustafa Nisa'nın özlemi ile baş etmeye çalışırken, sürpriz bir ziyaretçi onu yeniden hayata döndürür.

Fatma Sultan'ın nikahı kıyılır. Ancak herkesi şok eden gelişme Hürrem'in canını sıkar. Hürrem bir yandan yeni bir şehzade doğmasına karşın önlem alır. Nazenin'in doğumu vaktinden erken olunca tüm planlar suya düşer. Herkes Nazenin'in doğuracağı çocuğu merakla beklemeye başlar... İşte MUHTEŞEM YÜZYIL fragmanları ve MUHTEŞEM YÜZYIL full izleme bağlantısı...

Muhteşem Yüzyıl İzle (110. Bölüm, Full Dizi izle )

MUHTEŞEM YÜZYIL 110. BÖLÜM FRAGMANI 1:

MUHTEŞEM YÜZYIL 110. BÖLÜM FRAGMANI 2:


Haberle İlgili Yorumlar


Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.