Dizi İzle: Hıyanet Sarmalı İzle, Hıyanet Sarmalı 19. Bölüm İzle (19 Şubat Çarşamba, STV)

26 Şubat 2014 20:00

Hıyanet Sarmalı 19. bölüm bu akşam STV'de. Hıyanet Sarmalı fragmanı ve Hıyanet Sarmalı dizi izleme linklerini haberimizde paylaştık.

Dizi İzle: Hıyanet Sarmalı İzle, Hıyanet Sarmalı 19. Bölüm İzle (19 Şubat Çarşamba, STV)

HIYANET SARMALI dizisi bu akşam yeni bölümü ile STV'de izleyicilerle buluşuyor ve Canan mutluluğunu feda etmeye hazırlanıyor. HIYANET SARMALI  19. BÖLÜM fragmanı ve HIYANET SARMALI dizi izleme linklerini haberimizde paylaştık. HIYANET SARMALI dizisinin bu akşam ki 19. bölümde Aras kurtulacak mı merak ediliyor? Kılıçdağhan'dan kimi bağışlaması istenecek? HIYANET SARMALI 19. BÖLÜM bu akşam saat 21.00'da Samanyolu TV'de yayınlanıyor. HIYANET SARMALI 19. bölümü internetten izlemek isterseniz aşağıdaki "CANLI HIYANET SARMALI İZLE" ve "FULL HIYANET SARMALI İZLe" linklerini kullanabilirsiniz. Ek olarak haberimizde HIYANET SARMALI 19. bölüm fragmanları da bulunmaktadır. 

HIYANET SARMALI 19.BÖLÜM ÖZETİ: Ayaz’ın hayatı için kendi mutluluğundan vazgeçmek üzere olan Canan, Kılıç’ın, Ayaz’ı bağışlaması karşılığında Savaş’la evlenecektir. Diğer yandan Ferhat ummadığı bir gerçekle sarsılır. Öğrendiği gerçek yıllardır özlemini giderecek ve büyük mutluluk yaşatacaktır. Ancak Ferhat bu mutluluğu yaşamak için hayatını ortaya koymak zorundadır. 

CANLI HIYANET SARMALI İZLE (19. bölüm, STV canlı dizi izle saat 21.00) 
 
FULL HIYANET SARMALI İZLE (19. bölüm full dizi izle) 
 
HIYANET SARMALI 19. BÖLÜM FRAGMANI:


Haberle İlgili Yorumlar


Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.