DİZİ İZLE GÜNEŞİ BEKLERKEN SON BÖLÜM İZLE - Güneşi Beklerken son bölümde Barış, Zeynep'e aşkını itiraf ediyor.

05 Eylül 2013 06:35

Güneşi Beklerken son bölümde sürpriz gelişmeler yaşandı. Güneşi Beklerken 10. bölümde Barış Zeynep'e aşık olduğunu dile getirirken Kerem bunu duydu ve kıskançlığa kapıldı. Güneşi Beklerken 10. bölümü kaçıranlar veya yeniden izlemek isteyenler buraya...

DİZİ İZLE GÜNEŞİ BEKLERKEN SON BÖLÜM İZLE - Güneşi Beklerken son bölümde Barış, Zeynep'e aşkını itiraf ediyor.

GÜNEŞİ BEKLERKEN dizisinin SON BÖLÜMÜ (10. bölüm) dün akşam Kanal D'de yayınlandı ve Kerem, Zeynep ve Barış arasındaki ilişkinin dengeleri değişmeye başladı. Barış doğum günü partisinde Zeynep'ten hoşlandığını itiraf etti ama Kerem bunu duydu ve kıskançlık krizine kapıldı. Zeynep ile sürekli didişen Kerem onunla beraber havuza düşünce ise sürpriz bir elektriklenme yaşandı. GÜNEŞİ BEKLERKEN dizisinde hem gençlerin hem de büyüklerin arasındaki ilişkiler değişiyor. GÜNEŞİ BEKLERKEN dizisinin 10. bölümünü internetten izlemek isterseniz sayfa sonundaki bağlantısını paylaştığımız Kanal D'nin güneşi Beklerken sayfasının linkine tıklamanız yeterli. 

Güneşi Beklerken 10. Bölüm Özeti:

Kerem, Barış için evinde büyük bir parti düzenliyor. Zeynep partiye gelmek pek istemediği halde Barış'ı kırmaz ve geceye katılır. Zeynep'in bambaşka bir görünüm ile geldiği partide, hem Barış hem de Kerem gözlerini Zeynep'ten alamıyor. Zeynep'i ararlarken arabada kendi kendine konuştuğunu zannederken söylediklerini Zeynep'in de duyduğunu bilen Kerem, Zeynep'i bu konuda sıkıştırır. Barış'a hapishanedeki amcasından doğum günü için bir paket gelir. Gecenin sonunda ikili arasında beklenmedik bir gelişme yaşanır.


Kerem ile Melis'e iyi bir ders veren Zeynep mutlu değildir çünkü babasının yaşadığına dair bütün umutlarını yitirmiştir. Artık Zeynep'e çok daha farklı bir gözle bakan Kerem ise çok pişmandır bu yüzden kendini affettirmeye çalışır. Cihan ise Zeynep'e şehir dışında gerçekleştirilecek yeni ve önemli bir koşunun olduğunu söyler. Marmara koşusu için Cihan ve Zeynep'e Demet de eşlik eder. Üçü de yarış için Adapazarı'ndadır. Cihan'ın, Zeynep'i yarışa hazırlaması sırasında çıka gelen beklenmedik misafirler, üçlüyü bir hayli şaşırtır. Melisler'in evinde ise ortam pek iyi değildir. Tülin'in geçirdiği kazanın detayları ve söylediği yalanlar ortaya çıktıkça Cihan'ın da karısına ve olaya yaklaşımı değişir.


Melis'te aradığını bulamayan Barış, Zeynep'e daha önce görmediği bir gözle bakmaya başlar ki bu durum Kerem'in dikkatinden kaçmaz ve kıskançlık başlar. Barış, ise cesaretini toplar ve Zeynep'i arayarak buluşmak istediğini söyler. Barış ile Zeynep buluşurlar ancak yalnız değillerdir. Kerem onları görür ve de Barış'ın söylediklerini duyacak kadar yakındır.


GÜNEŞ BEKLERKEN 10. BÖLÜM FRAGMANLARI:

Güneşi Beklerken 10. Bölüm İzle


Haberle İlgili Yorumlar


Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.