Dizi İzle Çalıkuşu 4. Bölüm Full İzle - (22 Ekim Salı)

23 Ekim 2013 08:04

Çalıkuşu yeni bölüm dün yani 22 Ekim Salı akşamı ekrana geldi. Çalıkuşu 4. bölümde neler olduğu, Çalıkuşu 4. bölüm fragmanları ve Çalıkuşu yeni bölüm full dizi izleme bağlantısı haberimizde... Tıkla Çalıkuşu 4. bölümü direkt izle...

Dizi İzle  Çalıkuşu 4. Bölüm Full İzle - (22 Ekim Salı)

ÇALIKUŞU dizisinin sevenleri dün akşam dizinin yeni bölümü ile ekran başına toplandı. ÇALIKUŞU dizisinin 4. bölümü 22 Ekim Salı günü yani dün akşam ekrana geldi. Kanal D'nin popüler dizisinin yeni bölümünde neler olduğunu merak ediyorsanız aşağıdaki "Çalıkuşu İzle" bağlantısını kullanarak Çalıkuşu 4. bölümü full olarak izleyebilirsiniz. Hatırlanacağı gibi ÇALIKUŞU son bölümde Kamran, Feride'yi kıskanıyordu. yeni bölümde ise Kamran'ın ilişkisi ortaya çıkıyor. Ayrıca Kamran yeni bölümde doktorluk mesleği açısından zor bir durumla karşı karşıya kalacak. ÇALIKUŞU 4. BÖLÜMle ilgili merak ettikleriniz yeni bölüm fragmanlarında ve özette...


ÇALIKUŞU 4. BÖLÜM ÖZETİ:

Selim'in Feride'yle görüşme fikri karşısında şaşıran ve kıskançlığa kapılan Kamran, bu isteğe onay vermiyor. Ancak Feride'nin bu konudaki fikrini de merak ediyor ve ona soruyor. Aldığı cevap ise Kamran'ı epey şaşırtıyor. Seyfettin Bey'in hastalığını işiten konak sakinleri hastaneye koşarlar. Hastalık ölümcüldür ve durum ümitsiz gözükmektedir... Kamran ve Lazar Hoca, onu iyileştirebilmek için her yolu denerler.


Bu arada ÇALIKUŞU 4. bölümde Necmiye, Kamran-Neriman ilişkisini öğrenir ve bunu annesine anlatır. Oğluyla Feride için hep bir evlilik planı yapan Besime Hanım, duyduklarına şaşırır ancak bu yeni durum için yeni planlar yapmaktan geri durmaz. Saat işlemektedir. Zamana yetişmek gerekir. Bazılarının hayatını kader planlar. Bazıları ise kaderin planını bozar. Kendi hikayesini yazar.


Çalıkuşu İzle (4. bölüm Full Dizi İzle, Kanal D)


ÇALIKUŞU 4. BÖLÜM FRAGMANI 1:

ÇALIKUŞU 4. BÖLÜM FRAGMANI 2:


Haberle İlgili Yorumlar


Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.