Bugünün Saraylısı Son Bölüm İzle - Tek Parça Bugünün Saraylısı 15. Bölüm İzle-

22 Şubat 2014 15:41

Bugünün Saraylısı 15. bölüm izle. Bugünün Saraylısı 15. bölümde sırlar ortaya çıktı. Bugünün Saraylısı 15. bölüm fragmanı, özeti ve Bugünün Saraylısı full ve tek parça video haberimizdedir.

Bugünün Saraylısı Son Bölüm İzle - Tek Parça Bugünün Saraylısı 15. Bölüm İzle-

BUGÜNÜN SARAYLISI 15. bölüm ile 22 Şubat'ta yayınlandı. Peki BUGÜNÜN SARAYLISI son bölümde izleyiciler nelerle karşılaştı? BUGÜNÜN SARAYLISI dizisinin son bölümünde sırlar ve günlükler ortaya çıktı. Dizinin son bölümünden detaylar aşağıdaki BUGÜNÜN SARAYLISI 15. bölüm fragman videosunda... BUGÜNÜN SARAYLISI 15. bölümü cep telefonunuzdan, tabletinizden ya da bilgisayarınızdan izlemek isterseniz  haberin sonundaki tek parça Bugünün Saraylısı videosunu kullanabilirsiniz.

BUGÜNN SARAYLISI SON BÖLÜMDE NELER OLDU: Üftade satırlar arasında karşılaştığı gerçeklerle yüzleşirken Feride'nin imdat çığlığıyla acısı daha da katlanır. Fatih'in desteği ile Feride'nin yardım çığlığına koşan Üftade artık Feride'yi gözünün önünden ayırmamaya kararlıdır. Ata, günlüklerin Üftade'nin eline geçmesiyle paniğe kapılır. Üftade ve Ata arasında gerilim git gide artmaktadır. Süreyya, Fatih'e olan aşkıyla savrulmaktan yorulmuş, ayağa kalkmaya çalışmaktadır. Neslihan ise intikam planını titizlikle yürütmektedir; Ayşen'in şirketinde kendine yer etmeyi başarır. Ayşen, Ata için bir kez daha Savaş'ın karşısında yer alır. Bu kez Savaş'ın hamlesi sert olacaktır; Savaş, Ayşen'i hiç beklemediği yerden vurur. Savaş, Ayşen'in yarattığı aşk yıkıntıların arasından öfkesinin gücü ile kurtulmaya çalışırken Ayşen ile Ata'yı verilmesi gereken hesaplar ile baş başa bırakır.

Bugünün Saraylısı 15. bölüm full video:


Haberle İlgili Yorumlar


Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.