Dila Hanım Son Bölüm İzle – Dila Hanım 37. Bölümde Dila Hanım Gitmekten Vazgeçecek mi? (27 Eylül Cuma)

28 Eylül 2013 15:25

Dila Hanım takipçilerinin beklediği gün geldi. Dila Hanım Star TV'de kaldığı yerden 37. bölümü ile devam ediyor. Dila Hanım son bölümün tamamını internetten izlemek isteyenler için İşte Dila Hanım Full dizi izleme bağlantısı...

Dila Hanım Son Bölüm İzle – Dila Hanım 37. Bölümde Dila Hanım Gitmekten Vazgeçecek mi? (27 Eylül Cuma)

DİLA HANIM dizisinde bekleyiş sona erdi ve Dila Hanım yeni 37. bölümü ile kaldığı yerden devam etti. Başrollerinde Erkan Petekkaya ve Hatice Şendil'in yer aldığı Dila Hanım dizisinin yeni bölümünde Rıza ve Dila hapishanede Serdar'ın söylediği şeylerden dolayı şok olmuşlardır. Dila için ikinci bir darbe olur ve Rıza'nın işi daha zora girer. Melike, özür dilemek amacıyla çiftliğe, Dila'ya gider ancak Melike bir sürprizle karşılaşacaktır. Dila, Rıza'dan ayrılmış ve çiftliği terk edecektir.

DİLA HANIM 37. bölümde Azer'in çiftlik çalıanları ile arası bozuluyor. Bu sorun Azer ile Fatma'nın da arasının bozulamasına neden olmaktadır ki Fatma, Azer'in eski haline dönmesini istememektedir. Ayrıca Köylüler Dila'nın gitmesini istedmiyorlar.

DİLA HANIM 37. bölüm 27 Eylül Cuma Star TV'de ekrana geldi. DİLA HANIM dizisinin yeni bölümünü İnternet'ten izlemek isterseniz Star TV'nin aşağıdaki full dizi izleme bağlantısını kullanabilirsiniz. Ayrıca hemen son bölümün ardından paylaşılan Dilan Hanım 38. bölüm fragmanını da paylaştık.

Dila Hanım İzle (37. bölüm Full, 27 Eylül Cuma)

DİLA HANIM 38. BÖLÜM FRAGMANI:


Haberle İlgili Yorumlar


Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.