Dila Hanım son Bölüm İzle, Dila Hanım Son Bölüm Video (6 Aralık Cuma, Show TV)

06 Aralık 2013 15:42

Dila Hanım dün akşam 47. bölümü ile izleyicilerle buluştu. Dila Hanım son bölüm dizi izleme linki, Dila Hanım 47. bölüm fragmanı ve yeni bölümün özeti haberimizdedir. Dila Hanım İzle, Dila Hanım son bölüm izle...

Dila Hanım son Bölüm İzle, Dila Hanım Son Bölüm Video (6 Aralık Cuma, Show TV)

DİLA HANIM 6 Kasım Perşembe akşamı 47. bölümü ile devam etti. Rıza'nın hapisten kaçtığı DİLA HANIM son bölümü kaçırdıysanız veya yeniden izlemek istiyorsanız haberin sonunda paylaştığımız "DİLA HANIM İZLE" linkini kullanabilirsiniz. Dila Hanım son bölümde Dila çaresizdir. İşte DİLA HANIM son bölümle ilgili detaylar...

DİLA HANIM SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

DİLA HANIM yeni bölümde Rıza hapisten kaçarak Dila ve Suat’ın düğününe gelir.Gördüğü manzara karşısında yıkılmıştır Rıza. Suat istediğini elde etmiştir. Dila çaresizdir. Rıza’yı hapisten kurtarmak için Suat’ın karısı olmuştur artık. Dila Hanım yeni bölümde Efe Azer’in elinden kurtulduğu gibi polise gidip şikayette bulunur. Azer bu durumdan nasıl sıyrılacaktır?

Rıza’nın depolarının ateşe verilmesi Selamoğlu ailesini iyice zora sokmuştur. DİLA HANIM 47. bölümde Rıza her şeyden vazgeçmiştir artık. Suat Dila’ya verdiği sözü tutarak Dila’ya Rıza’nın hapisten çıkış vizesini verir.Rıza hapisten çıkabilecek midir?

DİLA HANIM FULL İZLE (son bölüm full dizi izle)

DİLA HANIM 47. BÖLÜM FRAGMANI:


Haberle İlgili Yorumlar


Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.