DGD ÖDEMELERİ

22 Aralık 2014 Pazartesi Saat: 01:58
Devlet, 35 Milyonu Dağıtmaya Başladı

Devlet, 35 Milyonu Dağıtmaya Başladı

Doğrudan Gelir Desteği(DGD) ödemeleri bugün başladı.

Van'da Doğrudan Gelir Desteği Ödemeleri

Van'da doğrudan gelir desteği ödemelerine cuma günü başlanacağı bildirildi.

Destekleme Ödemeleri Tamamlanıyor

Destekleme Ödemeleri Tamamlanıyor

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı'nın 7 milyar 180 milyon TL olarak belirlediği 2012 Tarımsal Destekleme bütçesinin 6 milyar 34 milyon TL'lik kısmının ödendiği belirtildi.

(Düzeltme) Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Destekleme Ödemelerini Tamamlıyor

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, destekleme ödemeleri kapsamında 3 günde 355 milyon TL ödeme yapıldığını açıkladı.

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Destekleme Ödemelerini Tamamlıyor

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, destekleme ödemeleri kapsamında 3 günde 355 milyon TL ödeme yapıldığını açıkladı.

CHP'li Vekil Fırat, Dgd Ödemelerini Sordu

CHP'li Vekil Fırat, Dgd Ödemelerini Sordu

CHP Adıyaman Milletvekili Salih Fırat, TBMM'de verdiği soru önergesinde, Adıyaman'da 2007 yılındaki Doğrudan Gelir Desteği (DGD) ödemeleri ile ilgili Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı'na sorular yöneltti.

Doğrudan Gelir Desteği Beyannamesi Konusunda Çiftçilere Uyarı

Doğrudan Gelir Desteği Beyannamesi Konusunda Çiftçilere Uyarı

Yozgat Boğazlıyan İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü'nde görevli Ziraat Mühendisi Savaş Paşaoğlu, Doğrudan Gelir Desteği (DGD) beyannamesinin yanlış verilmemesi konusunda çiftçileri uyardı.

Espiye'de Dgd Ödemeleri Başladı

Espiye'de, Doğrudan Gelir Desteği (DGD) kapsamında 6 bin 278 fındık üreticisine yapılacak ödemelerin başladığı bildirildi.

Sinop'ta Çiftçilere Mazot ve Gübre Desteği

Sinop'ta Çiftçi Kayıt Sistemi (Çks)'ne Dahil Olan Çiftçilere Mazot ve Kimyevi Gübre Destekleme Ödemeleri (Mgd) İçin 28 Kasım 2008 Tarihine Kadar Tarım İl ve İlçe Müdürlüklerine Başvurulması Gerektiği Belirtildi.

Doğrudan Gelir Desteği'nin İkinci Dililmi Çiftçilerin Hesabına Yatırıldı

Malatya Tarım İl Müdürü Ahmet Güldal, 2007 Yılına Ait Doğrudan Gelir Desteği'nin 2. Taksidinin Dekar Başına 3,5 Ytl.'lik Dilimde 15 Ağustos 2008 İtibariyle Çiftçilerin Hesaplarına Aktarıldığını Söyledi.

Konya'da Ülkesel Tahıl Sempozyumu

Konya'da Ülkesel Tahıl Sempozyumu

Konya Bahri Dağdaş Tarımsal Araştırma ve Geliştirme Enstitüsü Tarafından Enstitü Eski Müdürü Bahri Dağdaş Adına "Ülkesel Tarım Sempozyumu" Düzenlendi. Sempozyuma Çok Sayıda Bilim Adamı, Bürokrat ve Araştırma Enstitüsü Yetkilileri Katıldı.

14 Mayıs Dünya Çiftçiler Günü

14 Mayıs Dünya Çiftçiler Günü

Muş'un Malazgirt Ziraat Odası Başkanı Tahsin Kılıç, Çiftçilerin Yüzünün Gülmediğini, Zor Şartlarda Yaşam Mücadelesi Verdiğini Söyledi.

Tarım İl Müdürü Ahmet Güldal'ın Basın Toplantısı

Tarım İl Müdürü Ahmet Güldal'ın Basın Toplantısı

Malatya Tarım İl Müdürü Ahmet Güldal, Doğrudan Gelir Desteği (Dgd) Ödemelerinin Birinci Taksitinin Çiftçilerin Hesaplarına Yatırıldığını Belirterek, Dgd Ödemesi Almayan Üreticilerin Sıraya Göre Ödemeleri Alabileceklerini Söyledi.

Dgd Ödemeleri Başladı

Dgd Ödemeleri Başladı

Adıyaman Tarım İl Müdürü Cafer Kınanç, Çiftçilere Verilen Doğrudan Gelir Desteği (Dgd) Ödemelerinin Başladığını Açıkladı.

Doğrudan Gelir Desteği Ödemeleri Başladı

Bursa Tarım Müdürü Hüseyin Yıldızer, Tarım Sektörünün ve Kırsal Alanın Kalkınma Hedef ve Stratejileri Doğrultusunda Gelişmesi İçin Uygulanan Doğrudan Gelir Desteği 2007 Yılı Hak Ediş Ödemelerinin Başladığını Açıkladı.

Bakan Eker:

Bakan Eker: "845 milyon YTL'yi bulan mazot ve gübre desteği ödemeleri başladı"

Tarım ve Köyişleri Bakanı Mehdi Eker, ülke genelinde 845 milyon YTL'yi bulan mazot ve gübre desteği ödemelerinin başladığını açıkladı.

Antalya'daki çiftçilere 39 milyon YTL ödenecek

Antalya'da, kaydı bulunan çiftçilere Doğrudan Gelir Desteği (DGD) ödemeleri başladı. Tarım ve Köyişleri Bakanlığı tarafından çiftçilerin banka hesaplarına aktarılmaya başlanan destek primleri, 14 Nisan 2008 tarihine kadar farklı dilimler halinde ödenecek.

DGD'nin erken ödenmesi hem çiftçiyi hem ülke ekonomisini rahatlatacak

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Doğrudan Gelir Desteği'nin (DGD) Mart ayı içerisinde ödeneceğini açıklaması çiftçiler arasında büyük bir sevinçle karşılandı.

Bozyazı'da Doğrudan Gelir Desteği çalışmaları tamamlandı

Bozyazı'da Doğrudan Gelir Desteği çalışmaları tamamlandı

Mersin'in Bozyazı İlçe Tarım Müdürü Avni Taşyürek, Tarım ve Köyişleri Bakanlığı tarafından çiftçilere ödenecek Doğrudan Gelir Desteği(DGD) pirim ödemeleri için gerekli çalışmaların tamamlandığını söyledi.

Dgd Ödemeleri 29 Ocak Salı Günü Başlayacak

Tarım ve Köyişleri Bakanı Mehmet Mehdi Eker, Çiftçilere Yapılan Doğrudan Gelir Desteği (Dgd) Ödemelerinin 29 Ocak Salı Günü Başlayacağını Bildirdi.

Bakan Eker'den Çiftçiye Müjde

Bakan Eker'den Çiftçiye Müjde

Tarım ve Köyişleri Bakanı Mehmet Mehdi Eker, Çiftçilere Yönelik Doğrudan Gelir Desteği (Dgd) Ödemelerinin Salı Günü Başlayacağını ve İlk Etapta 190 Milyon YTL Ödeme Yapılacağını Açıkladı.

Yetkin: "Dgd'nin Kaldırılacağı Kararı Sürpriz Oldu"

Türkiye Ziraatçiler Derneği (Tzd) Genel Başkanı İbrahim Yetkin, 'Başbakan'ın Eylem Planı Çerçevesinde 2008 Yılında Doğrudan Gelir Desteğinin (Dgd) Kaldırılacağını Açıklamasının, Tarım ve Köyişleri Bakanlığı İçin Bir Sürpriz Olduğunu' Söyledi.

Uşak'da Dgd Ödemeleri Tamamlandı

Uşak Tarım İl Müdürü Atilla Arslan, 2007 Yılı Doğrudan Gelir Desteği (Dgd) Ödemelerinin Tamamlandığını Söyledi.

Karabük'te Dgd Ödemeleri Başladı

Karabük'te Dgd Ödemeleri Başladı

Karabük'te Doğrudan Gelir Desteği (Dgd) Ödemeleri Başladı. Karabük'te 4 Bin 479 Çiftçiye 2 Milyon 822 Bin 840 YTL Ödeme Yapılacağı Bildirildi.

Kaman'da Doğrudan Gelir Desteği Ödemeleri Yapılıyor

Kırşehir'in Kaman İlçesinde, Doğrudan Gelir Desteği ile Mazot ve Kimyevi Gübre Desteklemelerinin Ödenmeye Başladığı Bildirildi.

Varto'da Dgd Ödemeleri Sırasında Kuyruklar Oluştu

Muş'un Varto İlçesinde Geçtiğimiz Haftadan İtibaren Ödemeleri Başlayan Doğrudan Gelir Desteği (Dgd) Paralarını Almaya Gelen Çiftçiler, Banka Önünde Uzun Kuyruklar Oluşturdu.

Van'da Dgd ve Çiftçi Destek Paralarının Ödemeleri Başladı

Van'da, 2006 Yılına Ait Doğrudan Gelir Desteği (Dgd) Paraları Bugün Ödemeleri Başlarken, Yem Bitkileri ve Mazot ve Kimyevi Desteklerin İse Önümüzdeki Günlerde Verileceği Açıklandı.

Kilis'te Dgd Ödemeleri

Kilis'te Dgd Ödemeleri

Kilis'in Musabeyli Kaymakamı Nurullah Kaya, Doğrudan Gelir Desteği (Dgd) Ödemeleri İçin 2 Bin 800 Kişiye Bir Milyon YTL Civarında Ödeme Yapılmaya Başlandığını Söyledi.

Erzincan'da Dgd Ödemeleri Başladı

Erzincan'da 2006 Yılı Doğrudan Gelir Desteği (Dgd) Ödemeleri Başladı.

Varto'da Dgd Ödemeleri Başladı

Muş'un Varto İlçesinde Çiftçilere Yapılan Doğrudan Gelir Desteği (Dgd) Ödemelerine Başlandı.

Kilis'te Dgd Ödemeleri Sorunlu Başladı

Kilis'te Dgd Ödemeleri Sorunlu Başladı

Kilis'te, Doğrudan Gelir Desteğinin (Dgd) Ödemeleri Sorunlu Başladı. Ziraat Bankası'nın Verdiği Kartları Kullanamayan Çiftçiler Sebebiyle Bankamatikler Önünde Uzun Kuyruklar Oluştu.

Çiftçiye Destek Müjdesi

Doğrudan Gelir Desteği ile Mazot ve Kimyevi Gübre Destekleme Ödemeleri Bugün Başladı.

Doğrudan Gelir Desteği Ödemeleri Başladı…

Doğrudan Gelir Desteği Ödenmeleri Başladı.

Mazot ve gübre yardımı ödemeleri bugün başlıyor

Mazot ve gübre yardımı ödemeleri bugün başlıyor

AK Parti Aydın Milletvekili Ahmet Ertürk, hükümet olarak çiftçilere verdikleri desteklerin devam ettiğini belirterek, 'Çiftçimize daha tarlaya inmeden desteklemelerini ödeyeceğiz.' dedi.

Çiftçiye Destek Paraları Ödemeleri Başladı

Çiftçiye Destek Paraları Ödemeleri Başladı

Adıyaman'da Doğrudan Gelir Desteği (Dgd) Ödemeleri Başladı. Adıyaman'da 36 Bin 760 Çiftçiye 16 Milyon 45 Bin 675 YTL Ödeme Yapılacağı Bildirildi.

Bakan Eker: "Dgd Ödemeleri Başladı"

Tarım ve Köyişleri Bakanı Mehdi Eker, Bugün Öğleden Sonra İtibariyle Gübre, Mazot ve Doğrudan Gelir Desteğinin (Dgd) Türkiye Genelinde Yarısının Ödenmeye Başlandığını Bildirdi.

Varto'da Dgd Ödemeleri Bankamatikle Yapılacak

Varto'da Dgd Ödemeleri Bankamatikle Yapılacak

Muş'un Varto İlçesinde Yaklaşık 3 Bin Çiftçinin Doğrudan Gelir Desteği (Dgd) Ödemelerini, Ziraat Bankası Aracılığıyla Gönderilen Bankamatik Kartıyla Alabilecekleri Belirtildi.

Tarım Destekleri 2 Taksitte Ödenecek

Tarım ve Köyişleri Bakanı Mehdi Eker, Doğrudan Gelir Desteği (Dgd), Mazot ve Gübre Desteklerinin, İki Taksit Halinde Nisan ve Haziran Aylarında Ödeneceğini Açıkladı.

Dgd Ödemeleri 12 Mart'ta Başlıyor

Elazığ Ziraat Odası Başkanı Necmettin Karabulut, Hükümet Tarafından Çiftçilere Ödenen Doğrudan Gelir Desteği (Dgd) Ödemelerinin 12 Mart'tan Sonra Yapılacağını Söyledi.

Toprak Analizi ve Organik Tarıma İlave Dgd Ödemesi

Doğrudan Gelir Desteği Ödemelerinin Esaslarını Belirleyen Tarım ve Köyişleri Bakanlığı Organik Tarım Yapan ve Toprak Analizi Yatıran Çiftçilere İlave Dgd Ödemesi Yapılacağını Bildirdi. Dgd'den Yararlanmak İçin Son Başvuru Tarihi İse 2 Kasım 2007 Olarak Belirlendi.

Çiftçiye En Fazla 500 Dekarlık Destek Verilecek

Tarım ve Köyişleri Bakanlığı'nın 2007 Yılı Doğrudan Gelir Desteği Uygulaması Kapsamında Çiftçiye, En Fazla 500 Dekar İçin Ödeme Yapılacak.

Çorlu'da Dgd Ödemeleri

Çorlu'da Dgd Ödemeleri

Çorlu İlçesi Tarım Müdürü Yılmaz Ergin, 2006 Yılı Doğrudan Gelir Desteği (Dgd) Ödemeleri ile İlgili Askıların Köy ve Mahalle Muhtarlıklarında Askıya Çıkarıldığını ve 21 Ocak Gününe Kadar Askıda Kalacağını Söyledi.

Ankara: Doğrudan Gelir Desteği Başvuru Süresi 1 Ay Uzatıldı

Tarım ve Köyişleri Bakanlığı, 3 Kasım'da Sona Eren 2006 Yılı Doğrudan Gelir Desteği (Dgd) Başvuru Süresinin Bir Ay Uzattı.

Ankara: Dgd Başvuruları 3 Kasımda Sona Erecek

Tarım ve Köyişleri Bakanlığı, Çiftçilere Doğrudan Gelir Desteği 2006 Yılı Ödemeleri İçin Başvuruların 3 Kasım Cuma Günü Sona Ereceğini ve Sürenin Uzatılmayacağını Bildirdi.

Aydın: Çiftçilere Doğrudan Gelir Desteği Ödemeleri

- Aydın Tarım İl Müdürü Sadettin Öztürk, Doğrudan Gelir Desteğinden (Dgd) Yararlanmak İsten Çiftçilerin 3 Kasıma Kadar Dosyalarını Teslim Etmeleri Gerektiğini Söyledi.

Uşak: Uşak'ta Dgd Ödemeleri Başladı

Uşak İl Tarım Müdürü Atilla Arslan, 2005 yılı Doğrudan Gelir Desteği (DGD) ödemelerinin 14 Ağustos 2006 tarihi itibariyle çiftçilerin, Ziraat Bankası şubesindeki hesaplarına aktarıldığını açıkladı.

Ağrı: Ağrı'da Doğrudan Gelir Desteği Ödemeleri Başladı

Ağrı'da, Doğrudan Gelir Desteği (DGD) ödemeleri kapsamında çiftçilere toplam 29 milyon YTL ödeneceği bildirildi.

Ordu: Fındıkta Dgd Ödemeleri

Ordu: Fındıkta Dgd Ödemeleri

Ordu Üniversitesi Ziraat Fakültesi Bahçe Bitkileri Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Turan Karadeniz, fındıkta Doğrudan Gelir Desteği (DGD) ödemelerinin, eğime göre belirlenmesi gerektiğini söyledi.

Şanlıurfa: Şanlıurfa'nın Akçakale İlçesi'nde Dgd Ödemeleri Başladı

Şanlıurfa: Şanlıurfa'nın Akçakale İlçesi'nde Dgd Ödemeleri Başladı

Şanlıurfa'nın Akçakale İlçesi'nde, 2005 yılına ait Doğrudan Gelir Destek (DGD) ödemeleri başladı.

Sivas: Sivas'ta Dgd Ödemeleri Başladı

Sivas: Sivas'ta Dgd Ödemeleri Başladı

Sivas'ın Suşehri İlçesi'nde, Doğrudan Gelir Desteği (DGD) ödemelerinin başladığı bildirildi.