Deha20 Gazetesi

GİT
Bugünkü Deha20 Gazetesi
YORUMLAR

 • AKOPA:
  YALAKA AKŞAM NEYMİŞ BARIŞ ORTAMI BİRİLRRİNİ RAHATSIZ ETMİŞ. ZATEN BU DURUMU AKEP KENDİ, YARATTI. NE BARIŞ ORTAMI YA . HER GÜN ONLARCE ŞEHİT VAR . HALA YALAN ÜZERİNE YALAN HABER
 • HAKKI:
  NIYE , SANKİ HABER YAPMASALAR TERÖRMÜ BITECEK. KAFAYI KALDIR, IŞIDE YARAMAZ ÇOCUKLAR, PKKAYADA AÇILIMLA GÖZ YUMAN ZIHNIYETİ NEDEN ELEŞTİRMİYORSUN. . IKI HAREKET ÇEKILMEYLE GEÇMİŞTE YAPTIKLARI UNUTULURMU.
 • NEDEN ŞAŞIRDINIZ Kİ!:
  Akit ve Yenişafak’ın manşetinden “Suriye’de Esad’ın şu kadar askerini imha etti” diye kahraman ilan ettiğiniz teröristlerin hedefinde bu defa İstanbul vardı.
 • HERKESİ SUSTURAMAZSINIZ:
  ''Türkiye’deki patlama radikal ve terörist güçlere kapıyı açmanın doğal bir sonucudur''(Irak eski Başbakanı Nuri el Maliki)
 • TARAFSIZ:
  POSTA VE CUMHURİYETİ ŞİDDETLE KINIYORUM ÖLEN İNSANLARIN CENAZE RESİMLERİNİ YAYINLADIKLARI İÇİN.
 • MKA:
  TÜRKİYE DÜŞMANLARI, T. C. DÜŞMANLARI, SAYESİNDE GELDİKLERİ MAKAMLARA HAİNLİK EDEN ATATÜRK DÜŞMANLARI MEMLEKETİMİN HER TARAFINI SARMIŞ. BURSA''DA BİR OKULDA DİPLOMA TÖRENİNDE ATATÜRK''ün GENÇLİĞE HİTABESİNİ OKUYAN ÇOCUKLAR DİSİPLİNE SEVKEDİLMİŞ VE BUNU OKUMANIN YASAK OLDUĞU SÖYLENMİŞ. EKMEĞİNİ YEDİĞİM KAPIYA HAİNLİK VE İHANET ETMEM MUSTAFA KEMAL''i TERK ETMEM. ENİNDE SONUNDA KAZANACAĞIZ. ÇÜNKÜ BİZ AVAL DEĞİL MUSTAFA KEMALİ''in ASKERLEYİZ, BU VATANIN DA BEKÇİSİYİZ.
 • EM.ERD.:
  ABLUKA DAĞITILMIŞ , GÜYA ADAM DİYORKİ AMBARGO YA DEVAM . RUSYA DAN ÖZÜR . NE OLDU HA O ŞİŞİNMELER. GENE GİRERSE GENE VURURUZ DİYORDUNUZ NE OLDU
  RANTBOP: girsinler yine vururuz, parasıyla deel mi. . . neyse angajman az yumuşatıldı da, stresimiz azaldı beya. . .
 • TALİP:
  EMEKLİYE 3 MAAŞ AVANS MÜJDEYMİŞ . ULAN EMEKLİ ZATEN 3 KURUŞ MAAŞ ALIYOR . O AVANSI GERİ ALMASINYA . GERİ ALACAKSA O EMEKLİYİ DAHA FAZLA SIKINTIYA SOKAR
 • KOLAY DEĞİL AMA - ''SİZE KOLAY GELSİN!'':
  Aynı kişiyi “göğsünde İsrail madalyasıyla İsrail’e kafa tutarken de, İsrail ve Rusya önünde diz çökerken de onu ‘kahraman’ ilan etmek” dünyanın berbat işi olsa gerek.
  BOPMAN: madalya var diye posta koymasın mı. . . o iş ayrı bu iş ayrı. . . postada konur anlaşma da olur. . . yeni dünya düzeni. . . yeni türkiye. . .
 • POLYAKOV:
  DÜN MANŞETTEN ATIP TUTUYORDUNUZ, GAZZE ABLUKASI KALKTI, GAZZE LİMANI AÇILDI DİYE. BUGÜN AYŞE HANIM GEMİSİNE AKP UYUTMA PAKETLERİNİ YERLEŞTİRİP YOLA ÇIKARMIŞSINIZ. ADRES AŞDOD LİMANI. . GAZZE LİMANINA GİTSENE YİYORSA. . . ANCAK TAVUKLARINIZI UYUTURSUNUZ. . .
 • CEMAAT HALA SUSACAK MI?:
  BOP eşbaşkanını 17 / 25 Aralık’ta tutuklanmaktan son anda kurtaranlar, cemaati mayın eşeği gibi kullanıp “Asrın Lideri”ni İsrail ile kayıtsız şartsız teslimiyete mecbur ettiler. Tabi böyle ahlaksız teklifler hiç bitmeyecek.
  REİS: NE bop bop mu kaldı ikide bir bop deyip duruyorsunuz algı işleri bitti. Türkiye şahlandı artık bunu dünya kabul etti içimizdeki irlandalı hainler bir türlü kabullenemedi.
  PUSAT: darbe yapamadınızya parelelciler bu saatten sonra fazla uğraşmayın yani boşuna çırpınıyorsunuz.
  MKA: RIZA ZARRAB ABD''de OLDUĞU MÜDDETÇE DAHA NELER NELER OLACAK. TESLİMİYET NE Kİ MEMLEKET ELDEN GİDERSE ŞAŞIRMAYIN
 • POLYAKOV:
  ''MAK DANIŞMANLIK SIRA TREXIT''TE'' DEMİŞ. SÖZÜM ONA BİR ARAŞTIRMA YAPMIŞ VE TÜRKİYE''NİN AB DEN ÇIKMASI GEREKTİĞİNİ TESPİT ETMİŞ. . . MAK DANIŞMANLIK; SANA DANIŞANIN AKLINDAN ŞÜPHE EDERİM. . . BİZ NE ZAMAN AB DENEN BİRLİĞE GİRDİK TE ŞİMDİ ÇIKACAĞIZ. . . BU MİLLET TAAA TANSU ÇİLLER ZAMANINDA ''AB'' KARŞITI İDİ. AMA BU SAĞ TANDANSLI PARTİLER DAİMA ''AB'' DENEN BU BİRLİĞİN KAPISINDA BEKLEDİLER. . ''AB'' ONLARIN EN GÜZEL SİYASET MALZEMESİ. .
 • ???:
  biz avrupa birligindemiyiz ki tcexit deniyor milletin kafasini karistirmak icin her canbazligi yapanlar bundan sonraki soylemleride tcelfistan yallah-in olur herhalde
 • ELEŞTİREN:
  YAHU AVRUPA INGILTERE VARTASINI KOLAYCA ATLATIR. BUDA ÖRNEKLERLE SABİT. ASIL SEN SICAK PARAYLA YÜRÜTÜLEN YALANCI BAHARI, O PARALAR GELMEYINCE YURTTAŞA DURUMUN KÖTÜLÜĞÜNÜ NASIL İZAH EDECEKSİN. Kİ O SICAK PARADAMUSLUKLAR KISILDIĞINDAN GELMİYOR. YÖNETİME BAK HİZAYA GEL. BİR DEVLET DÜŞÜNÜN YURTTAŞI NASIL MAKARNA PIRINÇ, FASULYE, KÖMÜRE MECBURSA, O DEVLETTE DIŞARIDAN GELECEK SICAK PARAYA MECBUR. YANİ AVANTA YAŞAM. !!! ÜRETIM YOK. EKONOMİDE ALARM ZILLERİ. AMA AĞALAR BURNUNDAN KIL ALDIRMIYOR.
  GAVUR SAVUŞTURAN: MOSKOV . . YALAKASI. . . TÜRKİYEYİ BEĞENMİYORSAN. . . ALMANYAYA . GİT. . . ZATEN. DİNDAŞLARIN. . ORDA. . . . . BİRA . VİSKİ. ŞAMPANYA. . VOTKA . ORDA. . . BEDAVA. . . . İSTEDİĞİN . KADAR. . BULURSUN. . . ORDA PARA DA ÇOK. . ZIKKIM . ZIKKIMLANABİLDİĞİN . KADAR. . . . . . . KEŞKE . İNSAN OLABİLSEN. . .
 • KENDİNDEN HABERİN VAR MI:
  Ülkem bölünmenin eşiğinde ve yangın yeri; yoksulluk, işsizlik, cehalet, yağma, talan, hukuksuzluk diz boyu. Son on ayda sekiz bin insanımız, kötü yönetime ve teröre kurban gitti. Bu gün bile altı şehidimiz var. Sen çıkmışsın “Ne olacak bu Avrupa''nın hali” diyorsun. Ahmak değil isen, bırak Avrupayı da sen kendine, çocuklarına, geleceğine ağla.
 • TAYYİP:
  EHH CAMERON 3 GÜN BİLE DAYANAMADIN DEMİŞ . HERKEZ SİZİN GİBİ YÜZSSÜZMÜ . SEÇİMİ KAYBETTİ İSTİFA ETTİ . SENİN RÜŞVETLER BELGELENDİ, YÜZLÜCE KONJŞUYON . BUI BİR NAMUS MESELESİ , UTANAMA AR MESELESİ
 • POLYAKOV:
  SEN ÖNCE CAMERON KADAR POLİTİKACI OL DAHA SONRA CAMERON HAKKINDA KONUŞ. BİRE DEDİĞİN DİĞER DEDİĞİNİ TUTUMUYOR. DAHA GEÇEN HAFTA ''İNGİLTERE AB DEN ÇIKMAZ'' DEDİN BUGÜN BAŞKA TELDEN SAZ ÇALIŞYORSUN. . AVRUPA''DA LİDER BAŞARISIZ OLDUĞUNU HİSSETTİĞİ ANDA HEMEN İSTİFA EDİYOR. SEN İSE O KOLTUĞA YAPIŞMAK İÇİN ELİNDEN GELENİ YAPIYORSUN. GEREKİRSE VATANI BİLE PARÇALATIRSIN. . ADAM KAYBETTİĞİNİ ÖĞRENDİĞİ GÜN İSTİFA ETTİ. . . SENİN ÜLKENDE HERGÜN 5-6 ŞEHİT VAR SEN HALEN O KOLTUKTA PİŞKİN PİŞKİN OTURUYORSUN
 • EM.ERD:
  YALAKA AKŞAM TAYYİP DİYORKİ DOKUNULMAZLIKLA KALKIYOR ŞİMDİDE KAÇIYORLAR DİYOR. 17-25 ARALIK TA BİLAL DA SENİN KARININ ETKLERİ ALTINDA SAKLANIYORDU
 • EROL EVGİN''İN SÖYLEMEDİKLERİ:
  Hiç kitap gazete okumadıklarından, sorgulamasını da bilmeyen dolayısıyla bir fikri de olmayan kesimlerin “Reis ne diyorsa doğrudur” demesinden daha doğal ne olabilir? Seçimleri hep onlar kazanıyor ya! Kendilerini de ülkelerini de bir bataklığa sürüklediklerine de üzülmezler onlar.
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.