Deha20 Gazetesi

GİT
Bugünkü Deha20 Gazetesi
YORUMLAR

 • LİAMSİ..:
  Siz medeniyet katilleri diyorsunuz . fakat 3 gün gecmez bütün Avrupa bak Türkler ''malesef'' neler yapti Kiliselere. . Camilere. . diyerek PKK Propagandasi yapacak , iste en kötüsüde bu. Avrupaya. . olayin bu kisiler tarafindan yapildigini anlatacak kimse yok herhalde oralarda. Saygilarimla
 • KAMİL:
  16 BİN YENİ MİLYONERİMİZ OLMUŞ MERAK EDİYORUM ACABA BU MİLYONERLER HANGİ PARTİNİN MENSUBU
 • ANTİ AKP:
  SİYASİ İKTİDAR SAYESİNDE İSLAM DİNİ CUMHURİYET TARİHİ BOYUNCA GÖRMÜŞ OLDUĞU ZARARI HİÇ BİR DÖNEMDE GÖRMEMİŞTİR ÇIKARMIŞ OLDUĞUNUZ KIYAMET FİTNESİ İLE BİRLİKTE SAHTE HİLAFETÇİLİK SAHTE DİNCİLİK ALLAH İLE ALDATMAYI İLKE EDİNMENİZDEN DOLAYI CEMAAT EHLİNİ CAMİLERDEN UZAKLAŞTIRMAYI BAŞARMIŞ OLDUNUZ VATANA MİLLETE BAYRAĞA CUMHURİYETE DEMOKRASİYE ATATÜRK İLKE VE İNKILAPLARINA LAİK DÜZENE YURDUN HER KARESİNDE YATMAKTA OLAN AZİZ ŞEHİTLERİMİZE KARŞI BİR İHANET SÜRECİ İLE BİRLİKTE SAVAŞ BAŞLATMIŞ OLDUNUZ. .
 • HALİD:
  ASKER. . POLİS. . NİÇİN VAR. . VATANI SAVUNMAK. . ASAYİŞİ SAĞLAMAK. . BUNUN . . İÇİN . . DEVLETTEN . . İYİ . . BİR . . MAAŞ . . ALIYORLAR. . . . TABİİKİ TEHLİKELİ . . . İŞLERDEN. . . BAKIYORSUNUZ KARI KOCA KAVGASINDAN DA POLİS ÖLÜYOR. . . İNSAN ÜZÜLÜYOR. . . . AMA İÇİMİZDEKİ HAİNLER ÖNCE KAVGA ORTAMINI HAZIRLIYORLAR. . SONRA DA . . DUYGU SÖMÜRÜSÜ . . YAPARAK. . . ÇAKALLIK. . YAPARAK. . . DEVLETİ. . YÖNETENLERE. . . HAKARET. . EDİYORLAR. . . . . ESKİ ARPALIKLARINI ÖZLÜYORLAR. . . . SSK GİBİ
 • BİLGİ DENİZİNDE BİR BALIK:
  ADAM GİBİ GAZETE ZANNEDERDİM !!!!!!!! MEĞER GERÇEKLER KARŞISINDA KOFTİ HABERLER LE SAKLANAN BİR GAZETEYMİŞ. . . . !!!!!!!!!!!!!!
 • AKŞAMCI:
  Pkk vurmuş birde siz vurmayın. Nasıl bir başlık bu! Sizde hiç utanma yok mu? Perişan olmuşlar ama muhteşem olacaklar. Çocuğa şeker veririz misali utanç verici. . .
 • ARKADAŞ:
  VATAN Boş adamsin konuştukca batiyorsun senin sacmaliklarindan biktik. . unutma YALAKALİĞİN sonu UŞAKLİKTİR . . . Aynen devam et. .
  VATAN: usakligi senin gibiler yapiyor basta kim olursa olsun senin gibi tuirkiyeyi karalamam
 • ÇAKIRCALI:
  MEMLEKET YANGIN YERİ OLMUŞ, HER GÜN ŞEHİT CENAZESİ. BIRI''DE KALKMIŞ GÜNEY AMERİKALARDA MABADINI GEZDİRME DERDİNDE. BU NASIL SİYASETÇİ. BİRDE BAŞKOMUTANLIK BEKLIYORUZ BU ŞAHISTAN. VATANDAŞ OLARAK GEZMESİNİ KINIYORUM. YAZIKLAR OLSUN. GÖRÜN NASIL BİR KORKAGI BAŞTACI ETTİĞİNİZİ. ALLAH HEPİNİZİN LAYIĞINI VERSİN.
 • ANTİ AKP:
  AZİZ NESİN BU MİLLETİN YÜZDE KIRKI APTAL VE AHMAK DEMİŞTİ 100 KİŞİDE 65 KİŞİ BAŞKANLIK SİSTEMİNE SICAK BAKTIĞI İÇİN DEMEK OLUYOR Kİ BU MİLLETİN YÜZDE 65 LİK BİR GURUBU AHMAK BU DA DEMEK OLUYOR Kİ AZİZ NESİN YÜZDE 40 DİYEREK İSKONTO YAPMIŞ İNSAFLI RAKAM VERMİŞ BU GÜN YAŞAMIŞ OLSAYDI MİLLETİN 100 DE 90 LIK GURUBUNA AHMAK DEMEK ZORUNDA KALIRDI NE YAZIK Kİ. . .
  MERVE FİLİKÇİ: çok güzel
 • SELANİK KAYILARDAN:
  rus dışişleri bakanı ne der bizim türkiyedeki yöneticilerden zorumuz türkiyedeki mankurtlarımız alınmasın yani sadık itlerimiz alınmasın güney amarika daki rektörler allah seni korusun erdogan der
 • ARKADAŞ:
  Birde sizin götürdüğünüz avantalari yazsaniza şişli belediyesi ile uğraşacğiniza. . Nalet olsun sizin gibi yalanci gazeteye. .
 • HENDEKLERİ BİRLİKTE KAZDINIZ:
  PKK''yı da yanınıza alıp ülkeyi yangın yerine çevirip, sonra da o ayakkabı kutularındaki paraları rahat rahat sıfırlayacağınızı mı sanıyorsunuz?
  VATAN: hep ayni gazel capulcular
 • POLYAKOV:
  ÜLKENİN DÜŞTÜĞÜ HALE BAKIN. ETRAFIMIZ ATEŞ ÇEMBERİ, CUMHURBAŞKANI KALKMIŞ ŞİLİ DENEN BİR YERE GİTMİŞ. GÜNEY AMERİKA İLE NE İŞİMİZ OLABİLİR? BURADA ÜLKENİN DERTLERİ İLE UĞRAŞACAĞINA GÜNEY AMERİKA ZİYARETİ YAPIYOR. ALTINDAN YARIN ''GEMİ'' ÇIKARSA HİÇ ŞAŞMAYIN. GERÇİ BU COĞRAFYADA GİDİP GELDİĞİ 2 ÜLKE VAR ASDECE. . KATAR VE SUUDİ ARABİSTAN. DİĞERLERİNİN HEPSİ İLE DÜŞMAN OLDUK
  VATAN: sen felaket cigirtganisin. ama bosa sittin sene aynini yaptiniz
  POLYAKOV: HADI NEREDEN??. . BUYUR BURADAN. . ''VATAN'' ÖNCE TÜRKÇE YAZMAYI ÖĞREN. . YANLIŞIM VAR İSE DÜZELT LÜTFEN. . TÜRKİYE''NİN GÜNEYİNDEKİ SORUN SENİN BENİM SORUNUM. BU ''ADAM'' OĞLUNU GÖNDERDİ. YAKIN ZAMANDA KENDİSİ DE KAÇAR. . BUNLAR (rte) SADECE MAŞA VE SEYRETTİKLERİMİZ SADECE ''BOP'' TİYATROSU. . UYANIN ARTIK UYANIN. . . DEVLET ELDEN GİDİYOR.
  VATAN: onceden cokmu dostlardi. hadi ordan
 • BOP''ÇU ŞEBEKE:
  O tüneller kazılır, cephaneler yığılırken siz ayakkabı kutularını para ile doldurmak, barış süreci'' masalları ile ahmakları kandırmakla meşguldünüz.
  VATAN: adamlar tüm dünyayla ticaret yapiyor senin gibi dar göruslü degil. hangi lider bu kadar cok gezip is anlasmalarin a imza atti. bu cirpinislariniz. sizi kurtamaz, Atatürkün resmini indireni bulun yarin aponun resmini asarsiniz.
 • MUŞ:
  SUR BELEDİYESİ BÜTÜN GELİRİNİ PKK YA HARCAMIŞ VEDE HALKI SÖMÜRMÜŞ PKK YI BESLEMİŞ
 • POLYAKOV:
  HELAL!! OLSUN BİZİM BAŞBAKANA, SÜRECİ PLANLAMIŞ VEW HER CUMA BİR YERDE NAMAZ KILACAKMIŞ. BİZİM LİDERLERİN NAMAZ AŞKINI ANLAMADIM GİTTİ. BİRADER ZAMANINDA GİDİP ORALARDA YATIRIM YAPSAYDIN ORALARLA İLGİLENSEYDİN ŞİMDİ SÜREÇ PLANLAMADAN ASLAN GİBİ GİDER NAMAZINI KILARDIN. KORKMANA GEREK KALMAZDI. SANA HAYIRLI CUMALAR BAŞBAKAN
  VATAN: senin kurani iki sefer hatim ettigini sanmiyorum pkk da sahte imamlar tuttu.
  POLYAKOV: BEN ARAPÇA KURAN''I KERİM''İ İKİ KERE BİTİRDİM. BANA VE KİMSEYE NAMAZ DOKUNMAZ DOKUNAMAZ. SEN BENİM MESAJIMDAN ALACAĞINI ALMIŞSIN ZATEN. GÖZLÜKLERİNİ ÇIKARIP BİR KEZ DAHA OKURSAN ALTINDA YATAN DİĞER MESAJI DA ALGILAYABİLİRSİN.
  VATAN: namaz sana dokunuyormu?SIZ OLSANIZ DINI YASAKLARSINIZ;
 • ELEŞTİREN:
  EGEYİ MEZAR YAPAN MÜLTECİLERDİR. NELERİ EKSIK, YEDIKLERİ ÖNLERINDE, YEMEDIKLERİ ARKALARINDA. NEYE KIME GÜVENİP BOTLARA FİLİKALARA BINIP YUNANI GEÇİP, KAPAĞI AVRUPAYA ATMAK . UMUT BAĞLAMINDA DÜŞÜNCELERINE SAYGI DUYMAK LAZIM. FAKAT GERÇEK ÖYLE DEĞİL. ZATEN IFKAS EŞİĞINDEKİ AVRUPAYI ALMANYA SIRTLIYOR. DÌĞERLERİ ZÜĞÜRTLERİ OYNUYOR. YARIN ÖBÜR GÜN , AVRUPA INSAN HAKLARINI KENDİ ÇIKARINA UYDURUR. ORASI TÜRKİYE DEĞİL. ORADA HERKESEBIR DAMGA SANKI HAYVANMIŞ GIBI. SONRASI TORNISTAN GERISIN GERIYE TÜRKIYEYE.
 • ANTİ AKP:
  SİYASİ İKTİDARIN BAŞKANLARI YARDIMCILARI MÜDAVİMLERİ YOLDAŞLARI TAKIM ARKADAŞLARI BUNLAR HER KİM İSE 13 YILDAN BERİDİR SÜREGELEN İKTİDARLARI SÜRESİNCE SÖYLEDİKLERİ ŞEYLERİN TAM TERSİNİ YAPMAK SURETİYLE MİLLETİ TERS KÖŞE YAPMAYI BAŞARMIŞLAR BALDIRAN ZEHRİ DEDİKLERİ ŞEYİ KENDİLERİNE DEĞİL MİLLETE İÇİRMEYİ BAŞARMIŞLARDIR. . .
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.