DANONE KUPASI HABERLERİ

Google+'ta Paylaş
Sutopu: Minik Erkekler Kış Kupası Türkiye Sutopu Federasyonu tarafından düzenlenen Minik Erkekler Kış Kupası sona erdi.DANONE KUPASI 06.02.2016
Valilik Kupası Kayak Yarışması'
Valilik Kupası Kayak Yarışması"
DANONE KUPASI 06.02.2016
Bitlis'te "Valilik Kupası Kayak Yarışması" Bitlis Valiliği ile Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünce organize edilen "Valilik Kupası Kayak Yarışması" başladı.DANONE KUPASI 06.02.2016
3 Bant Bilardo Dünya Kupası Bursa'da düzenlenen 3 Bant Bilardo Dünya Kupası'nda son 16 turu maçları başladı.DANONE KUPASI 06.02.2016
Tenis: Fed Kupası Teniste FED Kupası Avrupa-Afrika Bölgesi 1. Küme C Grubu üçüncü ve son maçında Türkiye, Estonya'ya 2-1 mağlup oldu.DANONE KUPASI 05.02.2016
Tenis: Kızlar 16 Yaş Altı Avrupa Kış Kupası Teniste İzmir'in ev sahipliğinde düzenlenen Kızlar 16 Yaş Altı Kış Kupası Eleme Grubu maçlarının ilk günü tamamlandı.DANONE KUPASI 05.02.2016
Danone Kupası
3 Bant Bilardo Dünya Kupası Dünya Bilardo Birliği (UMB) ve Türkiye Bilardo Federasyonunun faaliyet programlarında yer alan ve Bursa'da düzenlenen 3 Bant Bilardo Dünya Kupası'nın ilk etabının açılış seremonisi yapıldı.DANONE KUPASI 05.02.2016
Basketbol: Fıba Kadınlar Avrupa Kupası Salon: Palasport Taliercio Hakemler: Ademir Zurapovic (Bosna Hersek), Milan Nedovic (Slovenya), Nikola Perlic (Hırvatistan) Umana Reyer: Carangilo 5, Christmas 10, Sandri 2, Ruzickova 19, Fontenette 14, Bagnara 3, Formica, Dotto 9 Beşiktaş: Ayşe Cora 2, Şaziye İvegin 3, ...DANONE KUPASI 04.02.2016
Tenis: Fed Kupası Teniste FED Kupası Avrupa-Afrika Bölgesi 1. Küme C Grubu ikinci maçında Türkiye, Hırvatistan'a 2-1 yenildi.DANONE KUPASI 04.02.2016
Futbol: Ziraat Türkiye Kupası Futbolda Ziraat Türkiye Kupası çeyrek final ilk maçlarının programı belli oldu.DANONE KUPASI 04.02.2016
Ziraat Türkiye Kupası Çeyrek Final 1. Maçlarının Programı Belli Oldu Ziraat Türkiye Kupası çeyrek final 1. maçlarının programı açıklandı.DANONE KUPASI 04.02.2016
Atıcılık: Havalı Silahlar Federasyon Kupası Yarışları Türkiye Atıcılık ve Avcılık Federasyonunun 2016 faaliyet programı içerisinde yer alan Havalı Silahlar Federasyon Kupası müsabakaları, resmi antrenmanla Mersin'in Erdemli ilçesinde başladı.DANONE KUPASI 04.02.2016
Sutopu: Minik Erkekler Kış Kupası Türkiye Sutopu Federasyonu tarafından düzenlenen Minik Erkekler Kış Kupası, Marmaris'te ilk gününde en dikkati çeken skoru ODTÜ'yü 37-1 yenen ENKA aldı.DANONE KUPASI 04.02.2016
Fıba Erkekler Avrupa Kupası
Fıba Erkekler Avrupa Kupası
DANONE KUPASI 04.02.2016
Basketbol: Uleb Avrupa Kupası Salon: Pabellon Principe Felipe Hakemler: Anastasios Piloidis (Yunanistan), Igor Dragojevic (Karadağ), Nick Van Den Brocek (Belçika) CAI Zaragoza: Bellas 2, Sastre 9, Benzing 4, Norel 6, Fotu 14, Linhart 7, Henry 3, Garcia, Tomas 11, Swing, Kravtsov 16, Jelovac 13 Galatasaray ...DANONE KUPASI 03.02.2016
Tenis: Fed Kupası Teniste FED Kupası Avrupa-Afrika Bölgesi 1. Küme C Grubu ilk maçında Türkiye, ev sahibi İsrail'i 2-1 yendi.DANONE KUPASI 03.02.2016
Basketbol: Uleb Avrupa Kupası Salon: Audi Dome Hakemler: Miguel Angel Perez Niz (İspanya), Marek Cimikiewicz (Polonya), Torkild Rotsand (Norveç) Bayern Münih: Renfroe 13, Zipser, Savanovic 9, Gavel 9, Bryant 8, Thompson 6, Cobbs 4, Djedovic 28, Kleber Banvit: Fortson 11, Johnson 18, Tolga Geçim, Vidmar 8, ...DANONE KUPASI 03.02.2016
Basketbol: Erkekler Fıba Avrupa Kupası Salon: Taljehallen Hakemler: Mart Uuehendrik (Estonya), Fernando Calatrava Cuevas (İspanya), Mathieu Bayot (Fransa) Södertalje Kings: Lejasmeires 12, Bizaca 24, Bowlin 11, Spires 14, Czerapowicz 9, Johanssen, Ramstedt 2, Joseph 6 Royal Halı Gaziantep: King 8, Altan Erol 5, ...DANONE KUPASI 03.02.2016
Basketbol: Erkekler Fıba Avrupa Kupası Salon: Başkent Hakemler: Lorenzo Baldini (İtalya), Erez Gurion (İsrail), Alexey Davyov (Rusya) Türk Telekom: Mutlu Akpınar 4, Woodside 10, Jenkins 12, Ermal Kurtoğlu 6, Cevher Özer 3, Evren Büker, Harris 23, Rasic 3, Buckner 3, Haislip 16 Telenet Oostende: Serron 9, Katic 11, ...DANONE KUPASI 03.02.2016
3 Bant Bilardo Dünya Kupası
3 Bant Bilardo Dünya Kupası
DANONE KUPASI 03.02.2016
3 Bant Bilardo Dünya Kupası Dünya Bilardo Birliği ve Türkiye Bilardo Federasyonunun 2016 yılı faaliyet programlarında yer alan ve Bursa'da düzenlenen 3 Bant Bilardo Dünya Kupası'nın ilk etap eleme karşılaşmaları devam ediyor.DANONE KUPASI 03.02.2016
Yelken: Tyf 420-470 Yarıyıl Kupası Türkiye Yelken Federasyonu (TYF) 420-470 Yarıyıl Kupası yarışları, Bodrum'da başladı.DANONE KUPASI 03.02.2016
Sutopu: Minik Erkekler Kış Kupası Türkiye Sutopu Federasyonu tarafından düzenlenen Minik Erkekler Kış Kupası, Marmaris'te başladı.DANONE KUPASI 03.02.2016
Basketbol: Uleb Avrupa Kupası Salon: Hayri Gür Hakemler: Ilija Belosevic (Sırbistan), Robert Vyklicky (Çek Cumhuriyeti), Mario Majkic (Slovenya) Trabzonspor Medical Park: Thompson 2, Hardy, Velickovic 2, Kitchen 4, Stipanovic 10, Berkay Candan 6, Hakan Demirel 2, Alper Saruhan, İbrahim Yıldırıl 5, Erdi ...DANONE KUPASI 02.02.2016
Yelken: Tyf Rüzgar Sörfü Yarıyıl Kupası Türkiye Yelken Federasyonu (TYF) tarafından Bodrum ilçesinde düzenlenen Rüzgar Sörfü Yarıyıl Kupası yarışları tamamlandı.DANONE KUPASI 02.02.2016
Ziraat Türkiye Kupası Eşleşmeleri Beşiktaş Kulübü İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi, Ziraat Türkiye Kupası'nda finale kadar gidip kupayı almak istediklerini söyledi.DANONE KUPASI 02.02.2016
» 1 2