Cinayet Dizisi İzle, Cinayet 5. Bölüm İzle (Cinayet 9 Şubat Pazar, Kanal D)

10 Şubat 2014 07:22

Cinayet dizisi yeni günü ve saatinde dün akşam 4. bölümü ile kaldığı yerden devam etti. Cinayet 4. bölüm full videoya tek bir tıklama ile ulaşabilirsiniz. Tıkla Cinayet dizisi izle.

Cinayet Dizisi İzle, Cinayet 5. Bölüm İzle (Cinayet 9 Şubat Pazar, Kanal D)

Engin Altan Düzyatan ve Nurgül Yeşilçay'ın başrollerini paylaştığı CİNAYET dizisi yeni günü ve yeni yayın saati ile 9 Şubat akşamı Kanal D'de ekrana geldi. CİNAYET DİZİSİ 9 Şubat Pazar akşamki 5. bölümü ile yeni yayın gününe geçmiş oldu. CİNAYET DİZİSİ bundan sonra Pazar akşamları saat  23.15'de ekrana gelecek. Zehra'nın yeni ipuçlarına ulaştığı CİNAYET 4. bölümü internetten seyretmek isterseniz aşağıdaki "CİNAYET DİZİSİ İZLE" linkine tıklamanız yeterli.

CİNAYET 5. BÖLÜM ÖZETİ:
CİNAYET dizisinin yeni bölümünde Ozan ve Kubilay tekrar sorguya alınırlar. Bütün yeni ipuçları Ozan’ı işaret etmektedir. İçlerindeki hainden kurtulmak isteyen Aslan, uzun süre dirense de Umay’ın baskılarına dayanamayıp çocukluktan beri birlikte olduğu danışmanı Nurettin ile yollarını ayıracak mıdır, yoksa ona duyduğu güven mi galip gelecektir? Peki onu ekibinden çıkartsa dahi, gerçekten de içlerindeki sızıntıyı kesmiş olacak mıdır? 

Meryem iç dünyasındaki çıkmazdan kurtulmak için, kendi soruşturmasını başlatır ancak, bu hiç istediği gibi sonuçlanmaz. Peki CİNAYET yeni bölümde Meryem’in kardeşi Ayla kiminle gizli gizli konuşmaktadır? Yılmaz’ın geçmişi hala peşini bırakmamaktadır. Hem iyi hem kötü anlamda. Bir yandan geçmişinden gelen sorunlarla boğuşan Yılmaz, diğer yandan da kızını görebilmek için cesaret toplamaya çalışır.  Zehra, Gonca hakkında yeni ipuçlarına ulaşır. Gonca’nın ailesinden habersiz bir ikili hayat sürüyor olması mümkün müdür? Her yeni ipucu, Zehra ve Yılmaz’ın önünde yeni yollar açmaktadır. CİNAYET, çözüldükçe karmaşıklaşmaktadır. 

CİNAYET DİZİSİ İZLE (5. bölüm full dizi izle)

CİNAYET 4. BÖLÜM FRAGMANI:


Haberle İlgili Yorumlar


Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.