Cinayet Dizisi İzle, Cinayet 5. Bölüm İzle (Cinayet 9 Şubat Pazar, Kanal D)

Cinayet dizisi yeni günü ve saatinde dün akşam 4. bölümü ile kaldığı yerden devam etti. Cinayet 4. bölüm full videoya tek bir tıklama ile ulaşabilirsiniz. Tıkla Cinayet dizisi izle.

Cinayet Dizisi İzle, Cinayet 5. Bölüm İzle (Cinayet 9 Şubat Pazar, Kanal D)

Engin Altan Düzyatan ve Nurgül Yeşilçay'ın başrollerini paylaştığı Cinayet dizisi yeni günü ve yeni yayın saati ile 9 Şubat akşamı Kanal D'de ekrana geldi. Cinayet dizisi 9 Şubat Pazar akşamki 5. bölümü ile yeni yayın gününe geçmiş oldu. Cinayet dizisi bundan sonra Pazar akşamları saat  23.15'de ekrana gelecek. Zehra'nın yeni ipuçlarına ulaştığı Cinayet 4. bölümü internetten seyretmek isterseniz aşağıdaki "Cinayet Dizisi İzle" linkine tıklamanız yeterli.

Cinayet 5. Bölüm Özeti:
Cinayet dizisinin yeni bölümünde Ozan ve Kubilay tekrar sorguya alınırlar. Bütün yeni ipuçları Ozan’ı işaret etmektedir. İçlerindeki hainden kurtulmak isteyen Aslan, uzun süre dirense de Umay’ın baskılarına dayanamayıp çocukluktan beri birlikte olduğu danışmanı Nurettin ile yollarını ayıracak mıdır, yoksa ona duyduğu güven mi galip gelecektir? Peki onu ekibinden çıkartsa dahi, gerçekten de içlerindeki sızıntıyı kesmiş olacak mıdır? 

Meryem iç dünyasındaki çıkmazdan kurtulmak için, kendi soruşturmasını başlatır ancak, bu hiç istediği gibi sonuçlanmaz. Peki Cinayet yeni bölümde Meryem’in kardeşi Ayla kiminle gizli gizli konuşmaktadır? Yılmaz’ın geçmişi hala peşini bırakmamaktadır. Hem iyi hem kötü anlamda. Bir yandan geçmişinden gelen sorunlarla boğuşan Yılmaz, diğer yandan da kızını görebilmek için cesaret toplamaya çalışır.  Zehra, Gonca hakkında yeni ipuçlarına ulaşır. Gonca’nın ailesinden habersiz bir ikili hayat sürüyor olması mümkün müdür? Her yeni ipucu, Zehra ve Yılmaz’ın önünde yeni yollar açmaktadır. Cinayet, çözüldükçe karmaşıklaşmaktadır. 

Cinayet Dizisi İzle (5. bölüm full dizi izle)

Cinayet 4. Bölüm Fragmanı: