Cinayet 5. bölüm İzle, Cinayet Son Bölüm Full video (9 Şubat Pazar)

10 Şubat 2014 10:43

Cinayet 5. bölüm dün akşam ekrana geldi. Gonca'nın ölümündeki sır daha da karmaşık bir hale geliyor. Cinayet dizisi izle.

Cinayet 5. bölüm İzle, Cinayet Son Bölüm Full video (9 Şubat Pazar)

CİNAYET dizisinin son bölümü 9 Şubat Pazar akşamı ekrana geldi ve Gonca'nın ölümündeki sır kafaları karıştırmaya devam etti. CİNAYET dizisinde yeni ipuçları bulundukça dava daha da karışık bir hale gelmekte. CİNAYET 5. bölümü kaçırdıysanız veya yeniden izlemek istiyorsanız CİNAYET SON BÖLÜM videosuna "CİNAYET DİZİSİ İZLE" linki ile erişebilirsiniz. İşte CİNAYET son bölümden detaylar... 

CİNAYET 5. BÖLÜM ÖZET: 
Partide çekilen görüntüleri inceleyen Zehra ve Yılmaz, CİNAYET DİZİSİ 5. bölümde davanın yine bir lâbirente dönüştüğünü sezerler. Onlar katile yaklaştıkça, katil onlardan uzaklaşmaktadır. Gonca'nın okul arkadaşları Leyla, Ozan, Kubilay ve Fırat gittikçe paniğe kapılmaktadırlar. Bir şey sakladıkları açıktır ama sakladıkları şey nedir? Ozan'ın babası Savaş her geçen gün davanın içine çekildiğini fark etmektedir. Tahir ve Meryem ise, kızlarına mezar yeri seçmek zorunda kalırlar. Tahir'in elinde kalan yeni bir ev değil, bir mezarın tapusudur. Acılı ailede artık kimin kimi teselli edeceği belirsizdir. 

Zehra ve Yılmaz, CİNAYET 5. bölümde  Gonca'nın okuldaki arkadaşlarından sonra öğretmenlerini sorgularlar. Yeni ipuçları onları çok sürpriz bir sanığa adım adım yaklaştırmaktadır. Üstelik bu yeni sanık, cinayet soruşturmasından kendini zorlukla sıyırmış olan Aslan Kocatepe'yi de yeniden batağa çekecektir. Aslan, Nurettin'i kovmuştur, peki içlerindeki sızıntı kesilmiş midir? Gerçek, samanlığın içinde bir altın iğne. Zehra, Yılmaz, Tahir, Kadir, Savaş, Aslan... Herkes kendi soruşturmasında onu, gerçeği aramaktadır. Ve bu yönde atılan her adım, sadece samanlığı biraz daha karıştırmaya yaramaktadır. Cinayet'in sırrı, gücünü korumaktadır. 

CİNAYET DİZİSİ FULL İZLE (5. bölüm full dizi izle) 
 
CİNAYET 5. BÖLÜM FRAGMANI:


Haberle İlgili Yorumlar


Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.