ÇİFTLİĞİ NDEN

20 Aralık 2014 Cumartesi Saat: 18:33

"At Çiftliği"Nden Suriyelilere Sanat Merkezi

Lübnan'a sığınan Suriyeli mühendis, Osmanlı mimarisiyle inşa edilmiş ve uzun süredir atıl duran "At çiftliği"ni düzenleyerek, ülkesinden gelenler için sanat merkezine dönüştürdü

Aksaray'da Hayvancılığa 2.2 Milyon Liralık Destek

Aksaray'da Hayvancılığa 2.2 Milyon Liralık Destek

Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) Aksaray'da ilk desteğini, Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Başkanı Bekir Kayan'ın projesine verdi.

Balıkesir Tkdk'den Çiftçilerin Beş Projesine 4,5 Milyon Liralık Destek

Balıkesir Tkdk'den Çiftçilerin Beş Projesine 4,5 Milyon Liralık Destek

Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) Balıkesir İl Koordinatörlüğü, il genelinde hazırlanan beş projeye toplam 4 milyon 400 bin lira hibe desteği verdi.

ABD'li "El Zilleri"Nden Bursa'da Konser

Uludağ Üniversitesi (UÜ) Eğitim Fakültesi Müzik Eğitimi Anabilim Dalı'nın misafiri olarak ABD'den Bursa'ya gelen Clearwater Christian College El Zilleri Topluluğu (Hand Bell Choir), müzik öğrencileri ve öğretim üyelerine konser verdi.

"El Zilleri"Nden Tanıdık Melodiler

Uludağ Üniversitesi Eğitim Fakültesi Müzik Eğitimi Ana Bilim Dalı'nın misafiri olarak Amerika'dan Bursa'ya gelen Clearwater Christian College El Zilleri Topluluğu (Hand Bell Choir), Uludağ Üniversitesi'nde Müzik Eğitimi Bölümü öğrencileri ve...

Onları Cezaevine Tıkan Kuvvet Öyle İstemişti

Onları Cezaevine Tıkan Kuvvet Öyle İstemişti

Türkiye'de düşünce suçu ve fikir özgürlüğünün tarihi, şaşırtıcı olduğu kadar trajik hayat hikayeleriyle örülü.1944'te yürütülen Turancılık soruşturmasında, Nihal Atsız, Reha Oğuz Türkkan ve Osman Yüksel Sendengeçti'nin konulduğu 'tabutluklar'dan...

"İzmir CHP Gönüllüleri"Nden Kılıçdaroğlu'na Destek

"İzmir CHP Gönüllüleri" adlı bir grup, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na destek vermek amacıyla basın açıklaması yaptı.

'Organlarını mı Çalacaksınız ?'

'Organlarını mı Çalacaksınız ?'

Doğu ve Güneydoğu'lu Ailelerden, Çocuklarını Antalya'ya Götürmek İsteyen Orhan Çetinkol'u Şaşırtan Sözler...

MHP'den Barzani'ye:

MHP'den Barzani'ye: "Burası kimsenin babasının çiftliği değil"

Irak Kürdistan Demokratik Partisi Lideri Mesut Barzani'nin Türkiye'ye yönelik "Türkiye Kerkük'e karışırsa biz de Diyarbakır'a karışırız." sözlerine Milliyetçi Hareket Partisi (MHP)'nden sert tepki geldi.