ÇASGEM

28 Aralık 2014 Pazar Saat: 13:36
Iı. İşyerinde Psikolojik Taciz

Iı. İşyerinde Psikolojik Taciz" Çalıştayı

"II. İşyerinde Psikolojik Taciz" çalıştayı-ÇASGEM Başkanı Akbıyık: "İşyerinde psikolojik taciz konusunda eğitim projeleri hazırladık, işveren ve çalışanları bilgilendirmeye yönelik birçok ilde düzenlenen faaliyetle 2 binden fazla kişiye eğitim verdik" Çalışma ve Sosyal Güvenlik Eğitim ve Araştırma Merkezi (ÇASGEM) Başkanı İsmail Akbıyık, "işyerinde psikolojik taciz" konusunda eğitim projeleri hazırladıklarını belirterek, işveren ve çalışanları bilgilendirmeye yönelik birçok ilde düzenlenen faaliyetle 2 binden fazla kişiye eğitim verildiğini ifade etti.

Iı. İşyerinde Psikolojik Taciz" Çalıştayı

ÇASGEM Başkanı Akbıyık: "İşyerinde psikolojik taciz konusunda eğitim projeleri hazırladık, işveren ve çalışanları bilgilendirmeye yönelik birçok ilde düzenlenen faaliyetle 2 binden fazla kişiye eğitim verdik"

Batman'da, İş Sağlığı ve Güvenliği Semineri

Batman'da Çalışma ve Sosyal Güvenlik Eğitim ve Araştırma Merkezi Başkanlığı tarafından "iş sağlığı ve güvenliği" konulu seminer düzenlendi.

Ahilik Perspektifinde Çalışma Barışı' Çalıştayı

Ahilik Perspektifinde Çalışma Barışı' Çalıştayı

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakan Yardımcısı Halil Etyemez, “Sosyal politikaları dışarıda tutan bir yönetim anlayışının başarılı olması elbette ki mümkün değildir.

HAK-İŞ Genel Başkanı, İş Sağlığı Konusundaki Önerilerini Sundu

HAK-İŞ Genel Başkanı Arslan, Bakan Çelik başkanlığında gerçekleştirilen İSG Eylem Planı toplantısında HAK-İŞ'in iş sağlığı ve güvenliği konusundaki önerilerini sundu.

Trabzon İş Sağlığı ve Güvenliğinde Farkındalığı Öğreniyor

Trabzon İş Sağlığı ve Güvenliğinde Farkındalığı Öğreniyor

Trabzon'da kamu kurum ve kuruluşlarının yöneticilerine "İş Sağlığı ve Güvenliği Farkındalığı Eğitimi" verildi.

Trabzon'da "İş Sağlığı ve Güvenliği Farkındalık Eğitimi" Verilecek

Trabzon'da "İş Sağlığı ve Güvenliği Farkındalık Eğitimi" verileceği bildirildi.

Belediye Personeline "Farkındalık Oluşturma Eğitimi" Verildi

Ordu Büyükşehir Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanlığı tarafından personele yönelik "Farkındalık Oluşturma Eğitimi" verildi.

Obb'de İşçi Sağlığı ve Güvenliği Semineri

Obb'de İşçi Sağlığı ve Güvenliği Semineri

Ordu Büyükşehir Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanlığı bünyesinde kurulan İş Sağlığı ve Güvenlik Şube Müdürlüğü Çalışma Bakanlığına bağlı ÇASGEM ile işbirliği yaparak “Farkındalık Oluşturma Eğitimi” organize etti.

Bilecik'te

Bilecik'te "İş Sağlığı ve Güvenliği" Toplantısı

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Eğitim ve Araştırma Merkezi (ÇASGEM) Başkan Yardımcısı Ali İhsan Sulak, "İş yerinde çalışanların sağlık ve güvenliğini etkileyecek tehlikelerin belirlenerek, gerekli tedbirlerin alınması sağlanmalıdır" dedi.

Az Tehlikeli Sınıfa Yönelik İş Sağlığı ve Güvenliği

Az Tehlikeli Sınıfa Yönelik İş Sağlığı ve Güvenliği" Konferansı

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Eğitim ve Araştırma Merkezi ile Bodrum Ticaret Odasınca "Az Tehlikeli Sınıfa Yönelik İş Sağlığı ve Güvenliği" konferansı düzenlendi.

Çasgem Çalışma ve Sosyal Güvenlik Eğitim Uzmanı Çelik Açıklaması

"Çalışanların iş hayatında var olabilmelerindeki öncelikli amaç, sağlık ve güvenliklerini korumak ve sürdürmektir"

Gso'da İş Sağlığı Güvenliği Toplantısı

Gso'da İş Sağlığı Güvenliği Toplantısı

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Eğitim ve Araştırma Merkezi (ÇASGEM) Çalışma ve Sosyal Güvenlik Eğitim Uzmanı Elif Çelik, çalışanların iş hayatında var olabilmelerindeki öncelikli amacın, sağlık ve güvenliklerini korumak ve sürdürmek olduğunu söyledi.

Gaziantep'te İş Sağlığı Toplantısı Yapılacak

Gaziantep'te iş sağlığı güvenliği toplantısı yapılacak.

Gso'da İş Sağlığı Güvenliği Anlatılacak

Gaziantep Sanayi Odası (GSO) ev sahipliğinde, 17 Nisan Perşembe günü saat 14.00’da iş sağlığı güvenliği toplantısı gerçekleştirilecek.

Mobbing En Çok Hastanelerde Yaşandı

Mobbing En Çok Hastanelerde Yaşandı

ALO 170'e 2011'den bugüne kadar 9 bin 183 adet mobbing başvurusu geldi.

"Mobbıng İntihara Yol Açıyor"

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Eğitim Merkezi (ÇASGEM) ve Türk-İş tarafından düzenlenen "mobbing" konulu seminerlerin Bursa ayağı yapıldı.
Osmangazi Anadolu Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi salonunda gerçekleştirilen seminerde, sendika...

İşini İyi Yapanlar Mobbinge Daha Çok Maruz Kalıyor

İşini İyi Yapanlar Mobbinge Daha Çok Maruz Kalıyor

Kamu ve özel sektördeki çalışma alanlarında görülen mobbinge, daha çok işini iyi yapan, dürüst, azimli ve çalışkan kişilerin maruz kaldığı bildirildi ÇASGEM eğitimci uzmanı Akgün: "Yaptığımı...

Adana'da Mobbing Eğitimi

Adana'da Mobbing Eğitimi

Çasgem ve Türk-İş Sendikası tarafından ortaklaşa düzenlenen ve Nezihe Yalvaç Anadolu Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi Uygulama Oteli'nde yapılan toplantıya Adana Valisi Hüseyin Avni Coş, ÇASGEM Proje Koordinatörü İsmail Akgün, Türk-İş 4'üncü...

ÇASGEM Adana'da Mobbing Eğitimi Veriyor

ÇASGEM Adana'da Mobbing Eğitimi Veriyor

ÇASGEM tarafından yürütülen 'İş yerinde Psikolojik Taciz Konusunda Farkındalık Oluşturma ve Bilgilendirme Projesi' Adana'da yapıldı.

İşçilere 'Mobbing' Semineri

İşçilere 'Mobbing' Semineri

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Eğitim ile Araştırma Merkezi (ÇASGEM) tarafından yürütülen 'İş Yerinde Psikolojik Taciz (mobbing) Projesi kapsamında Türk–İş Konfederasyonu mensuplarına yönelik eğitim semineri düzenlendi.Neziha Yalvaç...

İşyerinde Psikolojik Taciz Projesi

İşyerinde Psikolojik Taciz Projesi

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Eğitim ve Araştırma Merkezi (ÇASGEM) tarafından yürütülen İşyerinde Psikolojik Taciz (Mobbing) Konusunda Farkındalık Oluşturma ve Bilgilendirme Projesi kapsamında Adana'...

Türk-İş Üyelerine 'Mobbing' Eğitimi Verildi

Adana Valisi Hüseyin Avni Coş, işverenler ile işçilerin birbirlerinin haklarına hürmet etmesinin, çalışma barışına katkı sağlayacağına dikkat çekti.
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Eğitim ve Araştırma Merkezi (ÇASGEM) tarafından yürütülen 'İş...

ÇASGEM ve Akdeniz Üniversitesi Ortaklık Protokolü İmzalandı

ÇASGEM ve Akdeniz Üniversitesi Ortaklık Protokolü İmzalandı

Akdeniz Üniversitesi ile Çalışma ve Sosyal Güvenlik Eğitim ve Araştırma Merkezi arasında proje, eğitim ve araştırma faaliyetlerinde ortaklık sağlamak amacıyla bir protokol yapılması kararlaştırıldı.

İş Yerlerinin Risk Tespitini Yaptırmayanlara Ağır Para Cezaları Kapıda

İş Yerlerinin Risk Tespitini Yaptırmayanlara Ağır Para Cezaları Kapıda

Aydın Valiliği Avrupa Birliği Uyum Danışma ve Yönlendirme Kurulu 2013 Yılı ikinci toplantısı gerçekleştirildi.
İl Özel İdaresi'nde yapılan toplantıya Vali Erol Ayyıldız ve Vali Yardımcısı Halil Canavar'ın yanı sıra da kaymakamlar, kamu kurum...

"Mobinge Karşı Günlük Tut, Belge Biriktir"

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Eğitim ve Araştırma Merkezi (ÇASGEM) ile Türk- İş işbirliğiyle başlayan eğitimde mobingle bireysel mücadele önerileri arasında sakin olma, kanıt olacak e-posta, not, mesaj belgelerini saklama, psikolojik taciz sürecine...

Çalışanlara İşyerinde Psikolojik Taciz (Mobbing) Eğitimi Verildi

Çalışanlara İşyerinde Psikolojik Taciz (Mobbing) Eğitimi Verildi

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Eğitim ve Araştırma Merkezi (ÇASGEM) tarafından yürütülen 2013 yılı İCP projelerinden olan "İşyerinde Psikolojik Taciz (Mobbing) Konusunda Farkındalık Oluşturma ve Bilgilendirme Projesi" kapsamında Adapazarı Orman Bölge...

Bakan Egemen Bağış'dan ÇASGEM'e Tebrik ve Teşekkür Yazısı

Bakan Egemen Bağış'dan ÇASGEM'e Tebrik ve Teşekkür Yazısı

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Eğitim ve Araştırma Merkezi (ÇASGEM), Avrupa Birliği tarafından hibelenmesi amacıyla 2013 yılı Teklif Çağrısı döneminde 2 ayrı proje geliştirmiş ve başvuru sahibi olarak Hayatboyu Öğrenme Programı ve Gençlik Programı kapsamında başvuru yapılmıştır

Yalova'da Temel Düzey Risk Değerlendirme Eğitimi Düzenlendi

Yalova'da Temel Düzey Risk Değerlendirme Eğitimi Düzenlendi

Doğu Marmara Kalkınma Ajansı tarafından Yalova Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği işbirliğiyle Yalova'da Temel Düzey Risk Değerlendirme Eğitimi gerçekleştirildi.

ERGONOMİ  Konusunda Bilinçlendirme Eğitimi Gerçekleştirildi.

ERGONOMİ Konusunda Bilinçlendirme Eğitimi Gerçekleştirildi.

Devlet Malzeme Ofisi Genel Müdürlüğü Toplantı Salonunda, ERGONOMİ Konusunda Bilinçlendirme Eğitimi, 19 Haziran 2013 günü Doç Dr. Metin DAĞDEVİREN tarafından gerçekleştirildi.

İSG Kültürü, 6331 Sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu Tanıtımı ve Uygulamaları Eğitimi

İSG Kültürü, 6331 Sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu tanıtımı ve uygulamaları konusunda bilgilendirme eğitimi, 19 Haziran 2013 günü SGK'da gerçekleştirildi.

"İşsizlik" Masaya Yatırıldı

ÇASGEM Başkanı İsmail Akbıyık, potansiyel genç nüfusunu, iş gücü piyasasına kazandırabilmek yapılması gerekenleri masaya yatırdı.

'Önlemek, Ödemekten Daha Ucuz ve İnsani'

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı'na bağlı Eğitim ve Araştırma Merkezi (ÇASGEM) Sosyal Güvenlik Eğitim Uzmanı Betül Gürler önlemenin ödemekten daha ucuz ve insani olduğunu söyledi.

"İş Kazasında Her Gün 4 Kişi Hayatını Kaybediyor"

"Türkiye'de her gün 172 iş kazasında 4 kişi hayatını kaybederken, 6 kişi sürekli iş göremez hale geliyor" dedi.

"İş Sağlığı ve Güvenliği" Bilgilendirme Toplantısı

Karabük'te "İş Sağlığı ve Güvenliği" ile ilgili bilgilendirme toplantısı düzenleneceği bildirildi."İş Sağlığı ve Güvenliği" konusunda toplantı düzenleyecekleri belirtildi.

"Polis ve Kanun Uygulayıcılarının Sağlık ve Güvenliği Projesi" Protokolü İmzalandı

İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin, kolluk personelinin asayişi temin etme görevini yerine getirirken, güç kullanmakta asla tereddütte kalmaması, görevini yapamaz duruma hiç mi hiç düşmemesi ve devlet otoritesini de zaafa uğratmaması gerektiğini...

Keçiören Belediyesi'nden Personeline İş Sağlığı ve İş Güvenliği Semineri

Keçiören Belediyesi'nden Personeline İş Sağlığı ve İş Güvenliği Semineri

Keçiören Belediyesi ve Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, ÇASGEM işbirliğiyle belediye personeline "İş Sağlığı ve İş Güvenliği" konulu seminer verildi.

Keçiören Belediyesi'nden Personele İş Güvenliği Semineri

Keçiören Belediyesi'nden Personele İş Güvenliği Semineri

Keçiören Belediyesi ve Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, ÇASGEM işbirliğiyle belediye personeline 'İş Sağlığı ve İş Güvenliği' konulu seminer verildi.

Hak-İş Genel Başkanı Arslan Açıklaması

Hak-İş Genel Başkanı Mahmut Arslan, "Hak-İş'in misyonu, bu topraklarda yaşayan mensuplarımızla sınırlı değil, bütün insanlığın sorunlarına çözüm getirmeyi amaçlayan bir misyondur" dedi.

Türk-İş ile Çasgem'in Eğitim Semineri Sona Erdi

Türk-İş ile Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Eğitim ve Araştırma Merkezi (ÇASGEM) işbirliğiyle "İşyeri Düzeyinde İş Sağlığı-Güvenliği Kurulları ve Diğer Sosyal Diyalog Mekanizmalarının Geliştirilmesi Projesi" kapsamında Zonguldak'ta...

Türk-İş ile Çasgem'in Eğitim Semineri Sona Erdi

Türk-İş ile Çasgem'in Eğitim Semineri Sona Erdi

Türkİş ve ÇASGEM ortaklığıyla 'İşyeri Düzeyinde İş Sağlığı Kurulları ve Diğer Sosyal Diyalog Mekanizmalarının Geliştirilmesi Projesi' kapsamındaki seminerler sona erdi.

Türk-İş ile Çasgem'den Eğitim Semineri

Türk-İş ile Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Eğitim ve Araştırma Merkezi (ÇASGEM) işbirliğiyle "İşyeri Düzeyinde İş Sağlığı-Güvenliği Kurulları ve Diğer Sosyal Diyalog Mekanizmalarının Geliştirilmesi Projesi" kapsamında Zonguldak'ta eğitim...

Türk-İş ile Çasgem'in Düzenlediği Eğitim Semineri Başladı

Türk-İş ile Çasgem'in Düzenlediği Eğitim Semineri Başladı

Türk-İş Konfederasyonu ile Çalışma ve Sosyal Güvenlik Eğitim ve Araştırma Merkezi (ÇASGEM) ortaklığıyla 'İşyeri Düzeyinde İş Sağlığı-Güvenliği Kurulları ve Diğer Sosyal Diyalog Mekanizmalarının Geliştirilmesi Projesi' kapsamında düzenlenen eğitim...

Sakarya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü En Başarılı Müdürlük Ödülünü Aldı

Sakarya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü En Başarılı Müdürlük Ödülünü Aldı

İstihdamda performans ödülleri dağıtıldı.

Türk-İş Üyelerine Seminer

Türk-İş Üyelerine Seminer

İş ve Çalışma ve Sosyal Güvenlik Eğitim ve Araştırma Merkezi (ÇASGEM) ortaklığında düzenlenen "İşyeri Düzeyinde İş Sağlığı-Güvenliği kurulları ve Diğer Sosyal Diyalog Mekanizmalarının Geliştirilmesi Projesi" kapsamında eğitim semineri düzenlendi.

Model Uçak Kursunu Tamamlayanlara Sertifikaları Verildi

Model Uçak Kursunu Tamamlayanlara Sertifikaları Verildi

Ankara Pursaklar'da THK'nın düzenlediği 'Ata Model Uçak' kursuna katılan öğrencilere sertifikaları verildi.

Kültür ve Turizm Müdürlüğü Personeline Eğitim

Dicle Kalkınma Ajansı'nın (DİKA) katkılarıyla ve Çalışma ve Sosyal Güvenlik Eğitim Araştırma Merkezi (ÇASGEM) işbirliğiyle Kültür ve Turizm Müdürlüğü personeline eğitim verildi.

Kültür ve Turizm Müdürlüğü Personeline Eğitim

Dicle Kalkınma Ajansı'nın (DİKA) katkılarıyla ve Çalışma ve Sosyal Güvenlik Eğitim Araştırma Merkezi (ÇASGEM )işbirliğiyle Kültür ve Turizm Müdürlüğü personeline eğitim verildi.

Dika-Çasgem İşbirliğiyle Siirt'te İletişim Eğitimleri Veriliyor

Dicle Kalkınma Ajansı (DİKA) ile Çalışma ve Sosyal Güvenlik Eğitim ve Araştırma Merkezi (ÇASGEM) tarafından "İnsan İlişkileri ve İletişim" eğitimlerine başlandığı belirtildi.

Silopi'de Etkin Yöneticilik Eğitimi Verildi

Silopi'de Etkin Yöneticilik Eğitimi Verildi

Dicle Kalkınma Ajansı tarafından 2012 Teknik Destek Projesi kapsamında finanse edilen ve Silopi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yürütülen "Etkin Yöneticilik Eğitimi" Şırnak'ın Silopi ilçesinde düzenlendi.