Çalıkuşu Yeni Bölümü Canlı İzle - Bugünkü Çalıkuşu 4. Bölümde Kamran Kamran ve Lazar Hoca ne Seyfettin Ey'i iyileştirebilecek mi?

22 Ekim 2013 16:15

Çalıkuşu yeni bölüm için yayın günü geldi. Bugün yani 22 Ekim Salı akşamı ekrana gelecek olan Çalıkuşu 4. bölümde neler yaşanacağına dair ipuçları, Çalıkuşu 4. bölüm fragmanları ve Çalıkuşu yeni bölüm canlı dizi izleme bağlantısı haberimizde...

Çalıkuşu Yeni Bölümü Canlı İzle - Bugünkü Çalıkuşu 4. Bölümde Kamran Kamran ve Lazar Hoca ne Seyfettin Ey'i iyileştirebilecek mi?

ÇALIKUŞU dizisinin sevenleri bu akşam dizinin yeni bölümü ile ekran başına toplanıyor. ÇALIKUŞU dizisinin 4. bölümü 22 Ekim Salı günü yani bu akşam ekrana gelecek. Kanal D'nin popüler dizisinin yeni bölümünde neler olacağını merak ediyorsanız dizisinin yayın saatinden önce aşağıda paylaştığımız ÇALIKUŞU 4. bölüm 1. ve 2. fragmanları izleyebilirsiniz. Ayrıca haberler.com olarak ÇALIKUŞU canlı dizi izleme bağlantısını da haberimizde paylaştık. Hatırlanacağı gibi Çalıkuşu son bölümde Kamran, Feride'yi kıskanıyordu. yeni bölümde ise Kamran'ın ilişkisi ortaya çıkıyor. Ayrıca Kamran yeni bölümde doktorluk mesleği açısından zor bir durumla karşı karşıya kalacak. ÇALIKUŞU 4. BÖLÜMle ilgili merak ettikleriniz yeni bölüm fragmanlarında ve özette...


ÇALIKUŞU 4. BÖLÜM ÖZETİ:

Selim'in Feride'yle görüşme fikri karşısında şaşıran ve kıskançlığa kapılan Kamran, bu isteğe onay vermiyor. Ancak Feride'nin bu konudaki fikrini de merak ediyor ve ona soruyor. Aldığı cevap ise Kamran'ı epey şaşırtıyor. Seyfettin Bey'in hastalığını işiten konak sakinleri hastaneye koşarlar. Hastalık ölümcüldür ve durum ümitsiz gözükmektedir... Kamran ve Lazar Hoca, onu iyileştirebilmek için her yolu denerler.


Bu arada ÇALIKUŞU 4. bölümde Necmiye, Kamran-Neriman ilişkisini öğrenir ve bunu annesine anlatır. Oğluyla Feride için hep bir evlilik planı yapan Besime Hanım, duyduklarına şaşırır ancak bu yeni durum için yeni planlar yapmaktan geri durmaz. Saat işlemektedir. Zamana yetişmek gerekir. Bazılarının hayatını kader planlar. Bazıları ise kaderin planını bozar. Kendi hikayesini yazar.


Çalıkuşu İzle (4. bölüm Canlı Dizi İzle, Kanal D Saat 20:00)


ÇALIKUŞU 4. BÖLÜM FRAGMANI 1:

ÇALIKUŞU 4. BÖLÜM FRAGMANI 2: