Çalıkuşu Son Bölüm İzle, Tıkla Çalıkuşu son Bölümü Full Seyret!

18 Aralık 2013 12:20

Çalıkuşu son bölümde Kamran ve Feride'nin engellerle dolu aşk hikayesi devam etti. Çalıkuşu son bölümde Kamran, evlilik teklifi ile Feride'yi şaşkına çevirmiştir. Peki aşıklar bu bölümde buluşabildiler mi? İşte Çalıkuşu son bölüm full izleme videosu...

Çalıkuşu Son Bölüm İzle, Tıkla Çalıkuşu son Bölümü Full Seyret!

ÇALIKUŞU 17 Aralık Salı akşamı duygusal bir bölümü ile izleyicilerin karşısındaydı. ÇALIKUŞU son bölümde Kamran'ın evlilik teklifi ve Feride'nin tepkisi işlendi. ÇALIKUŞU dizisinde zaten inişli çıkışlı olan Kamran - Feride ilişkisinde yeni gelişmeler yaşandı ve işler iyice karıştı. ÇALIKUŞU son bölümle ilgili detaylara aşağıdaki ÇALIKUŞU 12. BÖLÜM özetinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca haberin sonundaki "ÇALIKUŞU İZLE" linkine  de tıklayarak Çalıkuşu son bölüm videosuna ulaşabilirsiniz.

ÇALIKUŞU 12. BÖLÜM ÖZET: 
Kamran'ın mektebin balo salonunda Feride'ye yaptığı romantik evlenme teklifi başta Feride olmak üzere herkesi şaşkına çevirir. Feride şaşkındır, yüreği sevinçle dolmuştur ama bu sürpriz teklife ne cevap vereceğini bilemez. Feride'nin güvenini bir türlü kazanamayan Kamran, umutla Feride'den gelecek cevabı beklemektedir. Kamran'ın önündeki yol Feride'nin cevabına göre şekillenecektir.

ÇALIKUŞU son bölümde Necmiye'nin hamilelik yalanı hem Seyfettin Beyi hem de Besime Hanım'ı iyice zor bir duruma sokar. Bir türlü sıkıntılardan kurtulamamaktadırlar ki bu üzüntü ve utanç Seyfettin Bey'in sağlığını da kötü bir şekilde etkiler. Bu arada Selim'le evlenmeyi kafasına koyan Necmiye, bunin için herşeyi yapmaya hazırdır.

ÇALIKUŞU İZLE (12. bölüm full dizi izle) 
 
ÇALIKUŞU 12. BÖLÜM FRAGMANI:

ÇALIKUŞU 12. BÖLÜM 2. FRAGMAN:


Haberle İlgili Yorumlar


Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.