Çalıkuşu Son Bölüm İzle, Tıkla Çalıkuşu son Bölümü Full Seyret!

Çalıkuşu son bölümde Kamran ve Feride'nin engellerle dolu aşk hikayesi devam etti. Çalıkuşu son bölümde Kamran, evlilik teklifi ile Feride'yi şaşkına çevirmiştir. Peki aşıklar bu bölümde buluşabildiler mi? İşte Çalıkuşu son bölüm full izleme videosu...

Çalıkuşu Son Bölüm İzle, Tıkla Çalıkuşu son Bölümü Full Seyret!

Çalıkuşu 17 Aralık Salı akşamı duygusal bir bölümü ile izleyicilerin karşısındaydı. Çalıkuşu son bölümde Kamran'ın evlilik teklifi ve Feride'nin tepkisi işlendi. Çalıkuşu dizisinde zaten inişli çıkışlı olan Kamran - Feride ilişkisinde yeni gelişmeler yaşandı ve işler iyice karıştı. Çalıkuşu son bölümle ilgili detaylara aşağıdaki Çalıkuşu 12. bölüm özetinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca haberin sonundaki "Çalıkuşu İzle" linkine  de tıklayarak Çalıkuşu son bölüm videosuna ulaşabilirsiniz.

Çalıkuşu 12. Bölüm Özet: 
Kamran'ın mektebin balo salonunda Feride'ye yaptığı romantik evlenme teklifi başta Feride olmak üzere herkesi şaşkına çevirir. Feride şaşkındır, yüreği sevinçle dolmuştur ama bu sürpriz teklife ne cevap vereceğini bilemez. Feride'nin güvenini bir türlü kazanamayan Kamran, umutla Feride'den gelecek cevabı beklemektedir. Kamran'ın önündeki yol Feride'nin cevabına göre şekillenecektir.

Çalıkuşu son bölümde Necmiye'nin hamilelik yalanı hem Seyfettin Beyi hem de Besime Hanım'ı iyice zor bir duruma sokar. Bir türlü sıkıntılardan kurtulamamaktadırlar ki bu üzüntü ve utanç Seyfettin Bey'in sağlığını da kötü bir şekilde etkiler. Bu arada Selim'le evlenmeyi kafasına koyan Necmiye, bunin için herşeyi yapmaya hazırdır.

Çalıkuşu İzle (12. bölüm full dizi izle) 
 
Çalıkuşu 12. Bölüm Fragmanı:

Çalıkuşu 12. Bölüm 2. Fragman: