Çalıkuşu son bölüm İzle - Çalıkuşu Dizisi 2. Bölüm Full İzle (1 Ekim Salı)

02 Ekim 2013 06:47

Eski devirlerden günümüze gelen ölümsüz aşk hikayesi Çalıkuşu 2. bölümü ile sürüyor. Çalıkuşu dizisinin 2. bölümünde merak edenler için yeni Çalıkuşu 2. bölüm full izleme bağlantısı haberimizde. Tıkla Çalıkuşu 2. bölümün tamamını izle...

Çalıkuşu son bölüm İzle - Çalıkuşu Dizisi 2. Bölüm Full İzle (1 Ekim Salı)

Kanal D'nin konusu eski kendisi yeni ÇALIKUŞU dizisinin 2. bölümü 1 Ekim Salı günü yayımlandı. Başrollerinde Burak Özçivit ve Fahriye Evcen'in bulunduğu ÇALIKUŞU dizisinin yeni bölümünde Kamran'ın dul Neriman'la ilişkisini öğrenen Feride, bu sırrı saklama karşılığında Kamran'la bir anlaşma yapıyor. Anlaşmaya göre iki aşık gibi gözükecekler... Ya anlaşmaya uyulacak ya da Neriman'ı herkes öğrenecek. Feride'nin konuşacağından korkan Kamran köşeye sıkışır. Ona, düzenli aralıklarla hediyeler gönderir. Her ne kadar bu durum Feride'yi mutlu ediyormuş gibi görünse de aslında canı acıyordur.

Bu arada Çalıkuşu dizisinin 2. bölümünde Kamran'ın yakın arkadaşı Doktor Selim de sahne alıyor. Bir yanlış anlama sonucunda Necmiye Selim'e aşık oluyor. Ancak Selim'in aklı fikri Süreyya'dadır. Sahi kimdir bu güzel? Feride de bir gün Necmiye ile dertleşir ama ona anlatmaması gereken bir şey anlatır? Peki Necmiye dilini tutabilecek mi?

Çalıkuşu dizisinde bu bölümde veba illeti İstanbul'da kara bir bulut gibidir. Kamran'ın çalıştığı hastanede bir adam vebadan ölür. Herkes telaşlı ve korku içindedir. Sessizlik bozulur. Kimdir ölen? Bursa'ya kumaş almaya gittiği sanılan Seyfettin Bey, birkaç gündür ortalarda yoktur. Evdekiler meraklanır. Hayat kısadır. Ölüm fazla mesaiye çıkmıştır.

Çalıkuşu İzle (2. Bölüm 1 Ekim Salı)


Haberle İlgili Yorumlar


Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.