Çalıkuşu 20. Bölüm İzle - Çalıkuşu En Son Bölüm İzle - Çalıkuşu Yeni Bölüm HD İzle (25 Şubat Salı)

25 Şubat 2014 15:22

Çalıkuşu izle! Çalıkuşu 20. bölümde Kamran ve Feride nişanlandı ancak mutluluklarına gölge düştü. Çalıkuşu 20. bölüm full dizi izleme linki ve Çalıkuşu 21. bölüm fragmanı izlemek için tıkla. İşte Çalıkuşu son bölüm full tek parça videosu...

Çalıkuşu 20. Bölüm İzle - Çalıkuşu En Son Bölüm İzle - Çalıkuşu Yeni Bölüm HD İzle (25 Şubat Salı)

ÇALIKUŞU SON BÖLÜM seyircilerin merakla beklediği ana sahne oldu. ÇALIKUŞU SON BÖLÜM 25 Şubat'ta Kanal D'de ekrana geldi. ÇALIKUŞU 20. bölümde nihayet Kamran ve Feride'nin nişanı gerçekleşti. Konaktakiler çok mutluyken Seyfettin Bey'in durgunluğuna kimse anlam veremedi. Seyfettin Bey, ÇALIKUŞU 20. bölümde Neriman'ın hain planlarını engellemek için kendini feda etti ve ona bir teklifte bulundu. ÇALIKUŞU 20. bölüm tek parça izle!

ÇALIKUŞU dizisinin son bölümünde polisten kaçarak konağı basan Selim ve Necmiye arasında büyük bir arbede yaşandı ve Selim ağır yaralandı. Necmiye, bu durumu ailesine anlatmak zorunda kaldı. Kamran, onu hastaneye götürdü. Necmiye tutuklandı. Evi yeniden keder kapladı. ÇALIKUŞU son bölümde Kamran, kardeşinin suçunu üstlenerek hapse atıldı. Nişanın sevinci aniden kabusa dönüştü. Gözü yaşlı Feride, sevdiğini kurtarmak için kadıyla konuştu. Kan parası ödenirse Kamran serbest kalacaktı. Ne yazık ki istenilen para bir türlü denkleştirilemedi. Bunun üzerine ÇALIKUŞU son bölümde son bir ümit olarak konak satışa çıkarıldı. ÇALIKUŞU son bölüm full izle!

ÇALIKUŞU dizisinin son bölümünü kaçıranlar için full ÇALIKUŞU son bölüm videosuna erişim sağlayan "ÇALIKUŞU İZLE" linkini de paylaştık. Ayrıca ÇALIKUŞU 21. BÖLÜM fragmanı da aşağıdadır.

ÇALIKUŞU İZLE (20. bölüm full dizi izle) 
 
ÇALIKUŞU 21. BÖLÜM FRAGMANI:


Haberle İlgili Yorumlar


Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.