Dizi İzle Çalıkuşu Son Bölüm Full, Çalıkuşu Son Bölüm Full İzle, Çalıkuşu 18. Bölüm Fragmanı İzle

28 Ocak 2014 12:02

Çalıkuşu son bölüm dün akşam Kanal D'de ekrana geldi. Çalıkuşu son bölümü izlemek için gerekli link haberimizde. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Çalıkuşu son bölüm full video bağlantısı haberimizdedir. Ayrıca haberimizde önümüzdeki hafta yayınlanacak Çalıkuşu 18. bölüm fragmanı da bulunuyor.

Dizi İzle Çalıkuşu Son Bölüm Full,  Çalıkuşu Son Bölüm Full İzle, Çalıkuşu 18. Bölüm Fragmanı İzle

ÇALIKUŞU SON BÖLÜM 28 Ocak 2014 Salı akşamı Kanal D'de ekrana geldi ve Feride ile Kamran barışıp kendilerini aşkın kollarına bıraktılar. ÇALIKUŞU 17. bölümü kaçırdıysanız veya yeniden izlemek istiyorsanız haberin sonundaki "ÇALIKUŞU İZLE" linki ile full Çalıkuşu son bölüm videosuna erişebilirsiniz. Ayrıca önümüzdeki hafta 4 Şubat Salı günü ekrana gelecek Çalıkuşu 18. bölümün fragmanını da aşağıda paylaştık.

ÇALIKUŞU 17. BÖLÜM ÖZET: 
Göstermelik evliliğinde mutsuz olan Selim'in aklında hala Feride vardı. Selim gizlice Feride'yi izleyip takip etmeketydi. Çalıkuşu son bölümde sarhoş bir gece Fransız Mektebi’ne gitti ve Feride'ye saldırıp tehdit etti. Tabii Feride çok korktu. ÇALIKUŞU son bölümde Feride bu olanları Müjgan Abla'sıyla paylaştı. Besime Hanım ve diğerleri, Selim’in Feride’ye yaptığı tehditleri olaylar büyümesin diye Kamran ve Seyfettin Bey’den saklandılar ve kendi başlarına bir çözüm aradılar ancak başlarına umulmadık belalar açıldı.

Kamran, uzun zamandır hekimlikten uzak kalmıştı. Çalıkuşu son bölümde nihayet yeniden bir hastaneye hekim olarak kabul edildi ve çalışmaya başladı. Geçmişte yaptıklarından pişman olan Necmiye, Selim'den sık sık dayak yemekteydi. Besime Hanım bunu fark ettiği gün üzüldü ve kızını alıp eve getirdi. Bunu anlayan Selim, deli gibi konağın kapısına dayandı.

ÇALIKUŞU İZLE (17. bölüm full dizi izle) 
 
ÇALIKUŞU 18. BÖLÜM FRAGMANI:


Haberle İlgili Yorumlar


Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.