Çalıkuşu Son Bölüm İzle, Çalıkuşu Full İzle (16. bölüm Full dizi izle) ve Çalıkuşu 17. Bölüm Fragman Videosu

21 Ocak 2014 14:22

Çalıkuşu son bölümü kaçırdınız mı veya yeniden mi izlemek istiyorsunuz? Çalıkuşu son bölüm videosuna haberimizden erişebilirsiniz. "Çalıkuşu son bölüm izle" linki haberimizde. Ayrıca Çalıkuşu 17. bölüm fragmanını da haberimizden izleyebilirsiniz.

Çalıkuşu Son Bölüm İzle, Çalıkuşu Full İzle (16. bölüm Full dizi izle) ve Çalıkuşu 17. Bölüm Fragman Videosu

21 Ocak Salı akşamı ekrana gelen ÇALIKUŞU SON BÖLÜM Kamran ile Feride arasındaki gerilime sahne oldu. Feride'nin kendini bir yol ayrımında bulduğu; gururu ile aşkı arasında kaldığı ÇALIKUŞU SON BÖLÜM bir kez daha seyircileri ekran başına topladı. ÇALIKUŞU son bölümde Kamran ve Feride'nin inişli çıkışlı ilişkisinin hikayesi devam etti. ÇALIKUŞU son bölümde Feride, Kamran'dan şüphelendi ve gururu nedeniyle Kamran'a inanmayıp aralarındaki ilişkinin darbe almasına neden oldu. ÇALIKUŞU 16. bölümü kaçırdıysanız aşağıdaki "ÇALIKUŞU İZLE" linki full Çalıkuşu son bölüm videosuna erişebilirsiniz. Bunun yanında önümüzdeki hafta dizide neler olacağını merak edenler için haberin sonunda sürpriz bir öpüşme sahnesinin olduğu  ÇALIKUŞU 17. BÖLÜM fragmanı da bulunmaktadır.

ÇALIKUŞU 16. BÖLÜM ÖZET: 
İhanete uğradığını düşünen Feride, ÇALIKUŞU son bölümde Kamran'ın açıklamalarına ve isyanına inanamadı. Feride aşkı ile gururu arasında kaldı. Konaktaki misafirler nişanlıları beklediler ama  Ne Feride ne de Kamran, gelen olmadı. Seyfettin Bey ve Besime Hanım mahcup oldular ve üzüntüye kapıldılar. Kimse, nişanın olmayışına bir anlam veremedi ve doğal olarak dedikodular başladı.

Besime Hanım, Feride'nin, bu evliliği  zaten en baştan beri istemediğini düşündü. Seyfettin Bey ise, bu ayrılığın gerçek sebebini öğrenmek için hem Kamran hem de Feride ile konuşmaya karar verdi. ÇALIKUŞU son bölümde ayrılık acısı Feride'yi çok üzdü, öyle ki Feride hastalandı ve acilen hastaneye kaldırıldı. Bu kötü haberi alan Kamran da telaşla hastaneye koştu. 

ÇALIKUŞU İZLE (16. bölüm full dizi izle) 
 
ÇALIKUŞU 17. BÖLÜM FRAGMANI: 

ÇALIKUŞU 15.BÖLÜM
Çalıkuşu 15. bölüm 14 Ocak Salı akşamı Kanal D'de ekrana geldi. Çalıkuşu son bölümde Feride, Kamran'dan şüphelendi çünkü Kamran'ın Neriman ile görüştüğüne dair dedikodular duydu. Bu yüzden de ondan uzak durmaya çalıştı. Çalıkuşu son bölümü haberin sonundaki "Çalıkuşu İzle" linki ile seyredebilirsiniz. Ayrıca 21 Ocak Salı ünü yayınlanacak Çalıkuşu yeni bölümde olacakları merak edenler için Çalıkuşu 16. bölüm fragmanını da haberin sonunda paylaştık. 

ÇALIKUŞU 15. BÖLÜM ÖZET: 
Feride, Kamran'ın Neriman'la görüştüğü dedikodularına inanmasa da içine bir kurt düşer, kuşkulanır. Sevdiği adamı kaybetmekten de korkar. Birbirlerini severler sevmesine de, Feride mesafelidir. ÇALIKUŞU yeni bölümde Feride sürekli, Kamran'dan kaçar. Kamran, istenmediğini düşünür. Seyfettin Bey, oğlunun sıkıntılarının farkındadır. Nişanlarını bir an önce yapmak ister. Besime Hanım'a hazırlıkları hızlandırmasını söyler. 

Konakta mutluluk rüzgarları esmektedir. Herkes heyecanlıdır. Nişan günü gelir çatar. Gelin ve damadın eve gelmesi beklenir. Feride'nin gördüğü küçük bir işaret her şeyi altüst eder. Kamran'ın ihanetine inanır. Keder yüreğini ve dört bir yanı sarar. 

ÇALIKUŞU İZLE (15. bölüm full dizi izle) 
 
ÇALIKUŞU 16. BÖLÜM FRAGMANI:


Haberle İlgili Yorumlar


Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.