Çalıkuşu Son Bölüm İzle (5 Kasım Salı, ATV)

06 Kasım 2013 10:22

Çalıkuşu dizisi 5 Kasım Salı akşamı 6. bölümü ile Kanal D'de yayınlandı ki biz de haberimizde Çalıkuşu dizisi özet, fragmanlar ve Kanal D full dizi izleme linklerini paylaştık...

Çalıkuşu Son Bölüm İzle (5 Kasım Salı, ATV)

Başrollerinde Burak Özçivit ile Fahriye Evcen'in yer aldığı ÇALIKUŞU dizisinde iki ana kahraman Feride ve Kamran zor günler yaşıyor. ÇALIKUŞU dizsinin 6. yeni bölümü 5 Kasım Salı akşamı Kanal D'de yayınlandı. ÇALIKUŞU son bölümde Feride ve Kamran'ın aşkı ne zaman çiçek açacak merak konusuydu... Biri itiraf etse, diğeri çözülecek aslında. ÇALIKUŞU 6. bölümde Seyfettin Bey'in kederine yenileri eklenir. Konaktakiler acı içinde ve perişandırlar. Yolculuk görünür birilerine. Zorunlu bir gidiştir bu. Bavullar toplanır aceleyle. Geçmişin intikamını alma zamanı gelmiştir. Levend, Feride'yi gözüne kestirir. Kamran ve Feride'yi zor günler beklemektedir. Aşk kadını Neriman, kaybetme korkusuna kapılınca şeytani fikirler devreye girer. Oyun başlar! Artık veda zamanıdır. Feride küskün, Kamran üzgün. Her şeyini yavaş yavaş kaybeden Kamran; seçim yapmak zorundadır. Verilecek karar, geleceğe giden yol olacaktır.

ÇALIKUŞU dizisini 5 Kasım Salı akşamı izleyecileri ekran başına topladı. ÇALIKUŞU dizisini internetten izlemek isterseniz aşağıdaki "ÇALIKUŞU İZLE" linkini kullanabilirsiniz.

Çalıkuşu İzle (6. bölüm full dizi izle)

ÇALIKUŞU 6. BÖLÜM FRAGMANI:

ÇALIKUŞU 6. BÖLÜM FRAGMANI 2:


Haberle İlgili Yorumlar


Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.