ÇALIKUŞU SON BÖLÜM BURADA. EKRANLARIN SEVİLEN DİZİSİ ÇALIKUŞU 7.BÖLÜM FULL İZLE.

13 Kasım 2013 09:33

Kanal D'nin sevilen dizisi Çalıkuşu 7.bölüm full. Çalıkuşu 7. bölüm 12 Kasım akşamı izleyicilerle buluştu peki Çalıkuşu dizisi son bölümde Kamran kimi seçti? Neriman'ı mı Feride'yi mi? İşte Çalıkuşu 7. bölümü full izleme bağlantısı. Çalıkuşu izle...

ÇALIKUŞU SON BÖLÜM BURADA. EKRANLARIN SEVİLEN DİZİSİ ÇALIKUŞU 7.BÖLÜM FULL İZLE.

ÇALIKUŞU DİZİSİ için yeni bölüm 12 Kasım Salı akşamı yayınlandı. Kanal D'nin popüler dizisi ÇALIKUŞU'NUN 7. BÖLÜMÜ Kamran'ın tercihine sahne oldu. ÇALIKUŞU son bölümde Kamran, Feride ile Neriman arasında bir seçim yapma durumundadır ve sıkıntılıdır. Ya vicdanı onu Neriman'a götürecek ya da cesareti Feride'nin aşkını haykıracaktır.

ÇALIKUŞU son bölümde Necmiye ve Selim arasındaki gerginlik konağın tadını tuzunu kaçırır. Başlar öne eğilir. Seyfettin Bey kederli, Besime Hanım perişandır. Utanç yayılır herkese. Neriman, aşkını kaybetmemek için yeni oyunlar peşindedir. Kamran'ı kaptırmaya hiç niyeti yoktur. Bir akşam karar verilir. Yüzükler takılır sessizce. Besime Hanım'ın gözyaşları sel olur gider. Aynı zamanlarda başka bir evde nikah kıyılmaktadır. Ne gelin gönüllüdür ne de damat oradadır!

ÇALIKUŞU dizisini 12 Kasım Salı akşamı yayınlanan 7. bölümünü internetten izleyebilirsiniz. Bunun için aşağıdaki "ÇALIKUŞU İZLE" linkine tıklamanız yeterli. 

Çalıkuşu İzle (7. bölüm full dizi izle)  

 

ÇALIKUŞU FRAGMANI (7. Bölüm – 1)

ÇALIKUŞU FRAGMANI (7. Bölüm – 2):


Haberle İlgili Yorumlar


Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.