Çalıkuşu İzle – Çalıkuşu Son Bölüm Full İzle (8 Ekim Salı)

10 Ekim 2013 16:46

Kanal D'nin yeni dizisi Çalıkuşu'nun son bölümü yayınlandı. Çalıkuşu son bölümde Kamran'ın Feride'yi Selim'den kıskanıyor. Çalıkuşu 3. bölümü kaçıranlar veya yeniden izlemek isteyenler için işte Çalıkuşu osn bölüm full izleme videosu...

Çalıkuşu İzle – Çalıkuşu Son Bölüm Full İzle (8 Ekim Salı)

ÇALIKUŞU dizisinin son bölümü Kanal D'de izleyicilerin karşısına çıktı. ÇALIKUŞU dizisinin son bölümünde Feride, Kamran'a çok kırgın ve kızgındır. Kamran, Feride'ye oyun oynamış, verdiği sözü tutmamış, oyunu bozmuştur. Üstelik tanıkları da vardır. Kamran, Feride'yi üzdüğünün farkındadır. Kötü haber çabuk yayılır. Feride'nin Kamran'ın ihanetine uğradığı dedikoduları Fransız Mektebi'ne de ulaşır. Feride huzursuzdur. Bu durumun üstesinden nasıl gelinir? Ya oyun deyip geçecek, ya da intikam peşinde koşacaktır. 

ÇALIKUŞU son bölümde Bursa'ya kumaş almaya gittiği sanılan Seyfettin Bey hala ortalarda yoktur. Evdekiler oldukça tedirgindir. Kamran, Bursa'ya babasını bulmaya gitmek için hazırlık yapar. Bu arada Selim'in Feride'ye olan ilgisi her geçen gün artmaktadır. Kamran'dan, Feride ile görüşmek için izin ister. Kamran duydukları karşısında şaşkın ve gergindir. Kıskanır Feride'yi. Kamran ile Feride arasında bir şeyler olduğunu sezinleyen Neriman ise telaşlanır. Aşığını kaybetmekten korkar. Göz aşkı görür. Gönül aşkı ister. Dil, söze gelir.

ÇALIKUŞU DİZİSİNİ internetten izlemek için aşağıda paylaştığımız full dizi izleme video bağlantısını kullanabilirsiniz.

Çalıkuşu İzle (3. Bölüm, 8 Ekim Salı 20:00)

ÇALIKUŞU 3. BÖLÜM FRAGMAN 1:

ÇALIKUŞU 3. BÖLÜM FRAGMAN 2:


Haberle İlgili Yorumlar


Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.