Çalıkuşu İzle - Çalıkuşu 8. Bölüm İzle (Kanal D, Dizi İzle)

19 Kasım 2013 11:24

Çalıkuşu 8. bölüm bu akşam Kanal D'de ekrana geliyor ve Kamran'ın kalbinde adeta bir çarpışma var. Çalıkuşu 8. bölüm fraganları, Çalıkuşu yeni bölüm, Çalıkuşu full dizi izleme linkini haberimizde bulabilirsiniz.

Çalıkuşu İzle - Çalıkuşu 8. Bölüm İzle (Kanal D, Dizi İzle)

Kamran'ın kalbinde Feride ve Neriman'ın çarpıştığı Çalıkuşu dizisinin 8. bölümü bu akşam saat 20.00'da Kanal D'de yayınlanıyor. Çalıkuşu dizisinin yeni bölümünü internetten izlemek isterseniz haberimizin sonundaki "Çalıkuşu Canlı İzle" (Çalıkuşu dizisinin yayın saatinde) ve "Çalıkuşu Full İzle" (Çalıkuşu dizisinin yayın saatinden sonra) linklerini kullanabilirsiniz. İşte Çalıkuşu 8. bölümden son detaylar... 
 
Çalıkuşu dizisinin yeni bölümünde Kamran için, kalbiyle savaş günleri başlamaktadır. Kalbi Feride için çarparken, vicdanı ise Neriman'a yöneliyor. Peki ama Kamran’ın kararı ne olacak? Selim, Necmiye için konağa gelir. Evdekiler kaygılı ve hoşnutsuzdur. En çok Besime Hanım hüzünlüdür. Acılar peşini bırakmaz. Tanık olduğu yeni durum hayatını zindana çevirir. Neriman ve Levend'in kirli oyunları başlamıştır. Feride habersiz, savunmasızdır. Planda olmayan bir durum, bela olup ayaklarına dolanır. Çalıkuşu 8. bölümde Bir iftira, masum bir insanı evinden eder. Bavullar toplanır, gözyaşı sel olur gider. Veda, hiç bu kadar ''ağır'' olmamıştır. Bazıları bu gidişi anlayamaz. Kamran için ''cesaret'' zamanı gelir gelmesine de, ya duydukları! Suskunluk öfkeye dönüşür. Öfke, dile gelir. 
 
Çalıkuşu Canlı İzle (8. bölüm, Kanal D canlı dizi izle saat 20.00)

Çalıkuşu Full İzle (8. bölüm full dizi izle)

Çalıkuşu 8. Bölüm Fragmanı 1:

Çalıkuşu 8. Bölüm Fragmanı 2: