Çalıkuşu Dizisi İzle - 1. Bölüm Full Tıkla İzle (24 Eylül Salı)

25 Eylül 2013 09:23

Kanal D'nin Çalıkuşu dizisinin ilk bölümü 24 Eylül Salı akşamı seyircilerin karşısına çıktı. Reşat Nuri Güntekin'in aynı adlı klasik eserinden uyarlanan Çalıkışu dizisinin baş rollerinde Burak Özçivit ile Fahriye Evcen yer alıyor. İşte Çalıkuşu 1. bölüm fragmanları ve Çalıkuşu dizisi izleme bağlantısı...

Çalıkuşu Dizisi İzle - 1. Bölüm Full Tıkla İzle (24 Eylül Salı)

Kanal D'nin yeni sezondaki yeni dizilerinden biri olan ÇALIKUŞU, 24 Eylül Salı akşamı izleyicilerle tanıştı. Yapımcılığını Timur Savcı'nın yaptığı ÇALIKUŞU dizisinin baş rollerinde Burak Özçivit ile Fahriye Evcen paylaşıyor. Dizinin senaryosunu Sevgi Yılmaz kaleme alırken, yönetmenliğini ise Çağan Irmak ve Doğan Ümit Karaca yapıyor. ÇALIKUŞU dizisinin konusuna göre annesini beş yaşındayken kaybeden Feride, babasının asker olarak vazifeye gitmesi gerektiğinden yatılı okula verilmiştir. Annesini yeni kaybetmişken babasından uzaklaşır. 12 yaşına geldiğinde Feride'nin teyzesi Besime'nin konağına babasının şehit olduğu haberi gelir. Öksüz ve yetim kalan Feride acısını yaramazlıklar, hırçınlıklar ve türlü oyunlarla dışa vurur... Yatılı okuldan izin günlerini teyzesinin konağında kuzenleri Necmiye ve Kamran ile geçirir. Yıllar ilerle ve Feride artık genç bir kız, Kamran ise yakışıklı bir hekimdir. Ateş ile barut yan yanadır.

24 Eylül salı akşamı ekrana gelen ÇALIKUŞU dizisiyle ilgili fikir edinmek için dizinin fragmanlarını izleyebilirsiniz. Ayrıca aşağıdaki "ÇALIKUŞU DİZİSİ İZLE" bağlantısına tıklayarak Çalıkuşu dizisini full olarak internetten izleyebilirsiniz.

Çalıkuşu Dizisi İzle (1. bölüm, 24 Eylül Salı)

ÇALIKUŞU 1. BÖLÜM 1. FRAGMAN:

ÇALIKUŞU 1. BÖLÜM 2. FRAGMAN:

ÇALIKUŞU 1. BÖLÜM 3. FRAGMAN:

ÇALIKUŞU 1. BÖLÜM 4. FRAGMAN:

ÇALIKUŞU 1. BÖLÜM 5. FRAGMAN:

ÇALIKUŞU 1. BÖLÜM 6. FRAGMAN:

Çalıkuşu 1. Bölüm 8. Fragman:


Haberle İlgili Yorumlar


Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.