Bugünün Saraylısı Son bölüm İzle, Bugünün Saraylısı 9. Bölümde Savaş, Partide Aşkını İlan Ediyor!

11 Ocak 2014 12:30

Bugünün Saraylısı son bölümde her şeye rağmen Savaş ilan-ı aşk ediyor ve dengeleri alt üst ediyor. Bugünün Saraylısı son bölüm full video haberimizdedir.

Bugünün Saraylısı Son bölüm İzle, Bugünün Saraylısı 9. Bölümde Savaş, Partide Aşkını İlan Ediyor!

BUGÜNÜN SARAYLISI dizisinin yeni bölümü ATV'de ekrana geldi. ATV'nin yeni ve ilgi çeken dizilerinden biri olan BUGÜNÜN SARAYLISI son bölümü ile kaldı yerden sürdü. BUGÜNÜN SARAYLISI son bölümü kaçırdıysanız veyahut yeniden izlemek istiyorsanız Bugünün Saraylısı son bölüm videosunu haberimizin sonunda paylaştık. Söz konusu video ile dizinin son bölümünü kesintisiz olarak izleyebilirsiniz.

BUGÜNÜN SARAYLISI 9. BÖLÜM ÖZETİ:
BUGÜNÜN SARAYLISI'NDA Savaş herkese ve her şeye rağmen Ayşen'e olan aşkını Ataman'ların 20. yıl kutlamalar ısırasın da ilan edince, başta Ata ve Rezzan olmak üzere, Ataman ve Katipoğullarının dengeleri alt üst olur. Bundan en büyük paylardan birini alan Neslihan bu kadar aşağılanmayı kaldıramaz. Fakat Rezzan'ın işbirliği sayesinde biraz da olsa sakinleşir. Savaş'ın uzun zamandır planladığı ve Ata Katipoğluna kurduğu tuzak, BUGÜNÜN SARAYLISI yeni bölümde başarıya ulaşmış, Ayşen'in bilmeden alet olduğu bu tuzak, Ata'nın yıkılmasına kadar gidecek olan yolun kapılarını aralamıştır. Ata Katipoğlu için, hayatının en zor günleri başlamıştır. 

Bugünün Saraylısı 9. bölüm full video:


Haberle İlgili Yorumlar


Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.