Bu Akşam Hangi Kanalda Hangi Dizi Var? (25 Eylül Çarşamba) Dizilerin Canlı İzleme Bağlantıları ve Kanal Bilgileri; Muhteşem Yüzyıl (Star TV), Aşk (Kanal D), Pis Yedili (Show TV), Doksanlar (ATV), Merhamet (Kanal D)

25 Eylül 2013 19:24

25 Eylül Çarşamba akşamı hangi kanal da hangi dizi var merak ediyorsanız buraya. İşte akşamın dizileriyle fragman, özet vb. bilgiler ve canlı dizi izleme linkleri: Muhteşem Yüzyıl İzle (Star TV), Aşk İzle (Kanal D), Pis Yedili İzle (Show TV), Doksanlar İzle (ATV)

Bu Akşam Hangi Kanalda Hangi Dizi Var? (25 Eylül Çarşamba) Dizilerin Canlı İzleme Bağlantıları ve Kanal Bilgileri; Muhteşem Yüzyıl (Star TV), Aşk (Kanal D), Pis Yedili (Show TV), Doksanlar (ATV), Merhamet (Kanal D)

MUHTEŞEM YÜZYIL 105. BÖLÜM bu akşam yani 25 Eylül Çarşamba Akşamı Star TV'de yayınlanacak ve seyirciler taht mücadelesindeki yeni gelişmelere şahit olacaklar. MUHTEŞEM YÜZYIL 105. bölümde taraflar arasında adeta kılıçlar çekiliyor. Taht sancağına Selim'in seçilmesine herkes hayrete düşürüyor. Bayezıt öfkeden çıldırıyor ve Mustafa da bir kez daha yıkılıyor. Bayezıt bu öfkesiyle annesinin üstüne giderken Selim, seçilmiş olmanın gururlu keyfini yaşıyor. Mustafa ise yaşadığı hayal kırıklığı ile yıkılır ve payitahttan ayrılır.

Doğal olarak Muhteşem Yüzyıl'ın son bölümünde verilen bu karar sonrası MUHTEŞEM YÜZYIL 105. bölümde Selim ve Bayezıt arasındaki gerilimin doruğa çıktığını göreceğiz. Babaları ile çıktıkları avda büyük bir tehlike içine girerler. İki kardeş var gücüyle savaşırken, Süleyman evlatlarını kaybetme korkusuyla sınanır.

Muhteşem Yüzyıl'da şehzadeler arasında bunlar yaşanırken fırsatçılarla gözlerini dört açmıştır. Selim'in tahtın yeni varisi olduğunu öğrenen Cecelia, gözünü yükseklere, sultanlığa diker. Selim'in haremine seçilmeyince, tehlikeli bir oyun oynar. Cecelia'nın cesaretinden etkilenen Hürrem'in ise ona bir teklifi vardır. Hürrem, Mustafa'ya son darbeyi vurmak için adım atar. Dönüş yolunda Mustafa'ya bir tuzak kurar fakat görünmez bir güç tüm planları alt üst eder. Büyük bir kayıp yaşayan Mustafa, öyle bir hamle yapar ki, savaş ilan edilir!

MUHTEŞEM YÜZYIL 105. bölüm büyük heyecana sahne olacağa benziyor. Muhteşem Yüzyıl'ın bu yeni bölümünü internetten izlemek isteyenler için Haberler.com olarak Kanal D'nin canlı dizi izleme bağlantısını aşağıda paylaştık. Diziyi internetten izlemek için yayın saatinde (20:00) söz konusu bağlantıya (Muhteşem Yüzyıl İzle) yıklamanız yeterli...

Muhteşem Yüzyıl İzle (105. Bölüm, 25 Eylül Çarşamba Saat 20:00)

PİS YEDİLİ dizisinin yeni bölümünden ipuçları veren PİS YEDİLİ 83. BÖLÜM fragmanı yayınlandı. Son bölümde Fatih, Cimbom'u kaçırmıştı ki bu bölümde de çocuklar Fatih'i ve Cimbom'u buluyorlar ama Fatih kaçmaya çalışıyor ve o arada kötü bir olay da yaşanıyor. Bu arada düğün hazırlıklarını sürdüren Esman Sultan "ilginç" bir bekarlığa veda partisi düzenliyor. Partide yaşananların partide kalacağını söylese de bakalım öylemi olacak...

PİS YEDİLİ yeni bölüm 25 Eylül Çarşamba Günü, Yani Bu akşam saat 20:00'da Show TV'de oynayacak. Yeni bölümün yayınından önce aşağıdaki fragmanı izleyerek Pis Yedili 83. bölüm hakkında bir fikir edinebilirsiniz. Ayrıca dizinin yayın saatinde "Pis Yedili İzle" bağlantısına tıklayarak diziyi internetten canlı olarak izleyebilirsiniz.

Pis Yedili İzle (83. Bölüm Canlı, 25 Eylül Çarşamba)

PİS YEDİLİ 83. BÖLÜM FRAGMANI:

DOKSANLAR 14. BÖLÜM yayın günü geldi. Doksanlar yeni bölümde Kayınçosu Necmettin yüzünden, babası Nuri'ye para kaybettiren Mustafa evden kovuluyor. Para kaybettiği için oldukça kızgın olan Nuri ise gözü Mustafa'yı görmek istemezken, Mustafa, amcası Bekir'in evine yerleşir! Mustafa'nın evden kovulduğunu öğrenen Tuğba'nın tepkisi merak konusuyken, Mustafa babasına kendini affettirmeye çalışır. Öte yandan Mustafa dedeye sürpriz doğum günü partisi düzenlenir. İki aile bu doğum günü partisinde bir araya gelecek, Mustafa'ya da babasıyla barışmak için gün doğacaktır... Atilla ise Özlem'e oyun oynamaya devam etmektedir. Bu durum Özlem'i oldukça sinir ediyordur. Özlem, Neşe ve Aysel, "Gizemli Kız"ın Dilara olmadığını Atilla'ya kanıtlamaya çalışır.

DOKSANLAR dizisinin yeni bölümünü bu akşam ATV'de ATV'nin canlı yayın sayfasında saat 20:00'da izleyebilirsiniz. ATV'nin canlı dizi izleme sayfasına aşağıdaki "DOKSANLAR İZLE" bağlantısına tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Doksanlar İzle (14. Bölüm Canlı Yayın, 25 Eylül Çarşamba Saat 20:00)

AŞK (YENİ DİZİ): Yönetmenliğini Ömür Atay'ın yaptığı, Kanal D'nin yeni dizisi AŞK (A.Ş.K), bu akşam (25 Eylül Çarşamba) saat 20:00'da izleyicilerle buluşuyor. Aşk dizisi, birbirlerini delice seven Azra ile Kerem'in öyküsünü anlatıyor. Kanal D'nin bu yeni dizisi Aşk'ın yönetmeni Bir İstanbul Masalı'ndan da tanıdığımız Ömür Atay. AŞK DİZİSİnin başrollerini Hazal Kaya, Aslı Tandoğan ve Hakan Kurtaş paylaşıyor. Aşk dizisinde ayrıca Nebahat Çehre, Kaan Urgancıoğlu ve Erkan Can'ı da izleyeceğiz. Gold Film'in yapımcılığını yaptığı AŞK DİZİSİnin senaristleri Aşk Tesadüfleri Sever filminin yazarı Evren Şit ve Serdar Soydan.


AŞK DİZİSİNİN KONUSU:

Azra ve Kerem'in ellerinde avuçlarında sadece ama sadece aşkları vardı. Her şeyden değerli ama beş para etmeyen aşk! Birbirlerini delice seviyorlardı; peki ama aşk yeterli miydi? Çünkü aşkları dışında iyi hayatlarında yolunda giden hiçbir şey yoktu ve her şey daha da kötüleşecekti. Derken hayatlarına Şebnem, diye biri girdi. Zengin bir aileye doğmuş, istediği her şeyi elde etmişti; tabii paranın satın alabileceği her şeyi… Aslındamutlu değildi ve dahası sevilmemiş, belki de hiç gerçekten sevmemişti. Aşka doymadan, aşka kanmadan ölmek istemiyordu Şebnem. Korkuyordu. Küçük bir kız çocuğu gibi Azra'ya açıldı Şebnem. O güne kadar başına gelen en iyi ve en kötü şeydi Azra. Hem bir melek, hem de bir şeytan; hem bir dost, hem de bir düşmandı onun için. Hayallerini gerçekleştirmeye, kendisini ve aşkını, yani Kerem'i kurtarmaya çalışırken Şebnem'i kullanacaktı. Ancak aşkını kurtarmak için aşkını feda edebilir miydi insan? Böyle bir şeyi göze alabilir miydi?

AŞK DİZİSİNİN 1. BÖLÜMÜNDE NELER OLACAK?

Bir spor kulübünde tenis dersleri vermekte olan Azra Özak (Hazal Kaya), uzun zamandır birlikte olduğu Kerem Gürsoy'u (Hakan Kurtaş) yüzme hocası olarak çalıştığı kulübe aldırır. İki âşık çok mutludur. Artık evlenmelerinin önünde hiçbir bir engel kalmamıştır. Kısa süre içinde para biriktirip dünya evine girebileceklerdir. Kerem, işe başladığı gün İstanbul'un en zengin ailelerinden birine mensup olan Şebnem Vural'la (Aslı Tandoğan) karşılaşır. Azra'nın da öğrencisi olan Şebnem, Kerem'i görür görmez bu genç adamdan etkilenmiş, ona yakın olmak için sudan korkmasına rağmen yüzme dersi almaya başlamıştır. Fakat işler, üçü için de yolunda gitmez. Kerem'in babası Rıza intihar eder. Kerem, hem babasını kaybetmiş, hem de ödeyemeyeceği kadar yüklü bir borçla, parasını isteyen tefeci Orhan Arslan'la karşı karşıya kalmıştır. Şebnem ise, Azra'yla tenis dersi yaparken aniden fenalaşmış, gittikleri hastanede genç kadının iki sene önce geçirdiği lenf kanserinin nüks ettiği ortaya çıkmıştır. Kader ağlarını örmeye, bu üç insanı ve gitgide ailelerini, sevdiklerini birbirine bağlamaya başlar. Azra, Kerem'i borç batağından kurtarmak için bir plan kurar. Şebnem ölümün kıyısında tutunacak bir el, bir umut arar kendine. Aşk bildiğini okur her zamanki gibi. Kahramanlarımızı kuralsız, yasaksız ve karanlık bir yola sokar.

AŞK DİZİSİnin 1. bölümü bu akşam saat 20:00'da Kanal D'den izlenebilecek. Ayrıca Aşk dizisini internetten izlemek isterseniz dizinin yayın saatinde Kanal D'nin aşağıda paylaştığımız canlı dizi izleme bağlantısını kullanabilirsiniz. İyi seyirler...

Aşk Dizisi İzle (A.Ş.K 1. Bölüm, 25 Eylül Çarşamba Saat 20:00)

MERHAMET dizisinin yeni bölümünde Narin2i zor bir tercih bekliyor. MERHAMET DİZİSİnin 22. bölümü bu akşam Kanal D'de yeni yayın saati olan 22:00'da takipçileri ile buluşuyor. MERHAMET DİZİSİnin yeni bölümünde Atıf, Narin'e bazı belgeler gösteriyor. Narin duydukları karşısında şaşırıyor. Atıf, açılacak davaya Fırat'ın adının karıştırılması kararını Narin'e bırakıyor. Narin ise adalet duygusu ile aşkı arasında sıkışıyor ve beklenmeyen bir karar alıyor. Narin ve Atıf'ın büyük bir gizlilik içerisinde buluşması, Fırat'ın, Narin ile Atıf'ın gizli bir ilişki yaşadığını düşünmesine neden olur. Fırat'ın Narin ile yüzleşmesi ne şekilde olacaktır? Atıf, Narin'e bazı belgeler gösterir. Narin duydukları karşısında şaşkındır. Yıllardır büyük bir aşkla sevdiği adamın gerçekte başka bir yüzü mü vardır? Atıf, açılacak davaya Fırat'ın adının karıştırılması kararını Narin'e bırakacak, Narin ise adalet duygusu ile aşkı arasında sıkışacak ve beklenmeyen bir karar alacaktır. Irmak'ı kaldığı otelde bulan Sermet, sırrını saklamak karşılığında Irmak ile olayların seyrini değiştirecek bir anlaşma yapar. Şadiye ve Zafer, Ali'nin yardımı ile buluşturulur . Hapishanede olan Şadiye, Zafer ile nasıl buluşacaktır ve buluşmada yaşananlar nelere yol açacaktır? Kendi doğrularıyla kalbi arasında sıkışıp kalan Narin, sevdiğinin kaderini değiştirecek bir karar vermeden önce son bir kez Fırat'ın gözlerinin içine bakmak ve aşkını sınamak ister. Ancak Fırat'ın söyleyecekleri Narin'e bir tokat gibi çarpacaktır.

MERHAMET dizisinin 22. bölümündeki geçmiş öykülerde ise Narin üniversiteye başlar. Babür, Narin'i bulmuş ve Ali'yi Narin'i izlemesi için görevlendirmiştir. Ali'nin görevi Narin'in çevresindeki muhtemel sevgilileri uzak tutmaktır. Girdiği işten kovulan Narin, Fırat'ın çekip gittiğini düşünerek acı çekerken, Fırat güzel bir ayrılık mektubu yazarak aniden Amerika'ya gidecektir. Fırat'ı apar topar ülkeyi terk etmeye mecbur bırakan olay nedir? Bıraktığı mektup Narin'e ulaşacak mıdır?

Merhamet İzle (22. Bölüm, 25 Eylül Çarşamba, Saat 22:00)Haberle İlgili Yorumlar


Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.