BİR BAK

21 Aralık 2014 Pazar Saat: 11:15
Bozdağ - Şişli Belediyesi'ne İlişkin Tartışmalar

Bozdağ - Şişli Belediyesi'ne İlişkin Tartışmalar

Adalet Bakanı Bozdağ: (3)- "(Şişli Belediyesi'ne ilişkin tartışmalar) Eğer bunları bu millet ezkaza bir gün iktidar etseler, bir belediyeyi üç paralel başkanla yönetiyorlar, Türkiye'yi kaç paralel başkanla yönetirler onu bilemiyorum" Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Şişli Belediyesi'nde yaşanan tartışmalara ilişkin, "Eğer bunları bu millet ezkaza bir gün iktidar etseler, bir belediyeyi üç paralel başkanla yönetiyorlar, Türkiye'yi kaç paralel başkanla yönetirler onu bilemiyorum" dedi.

Adalet Bakanı Bozdağ Açıklaması

"(Şişli Belediyesi'ne ilişkin tartışmalar) Eğer bunları bu millet ezkaza bir gün iktidar etseler, bir belediyeyi üç paralel başkanla yönetiyorlar, Türkiye'yi kaç paralel başkanla yönetirler onu bilemiyorum"

Bakan Bozdağ'ın

Bakan Bozdağ'ın "Şişli Belediyesi" Yorumu

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Şişli Belediyesi’nde cereyan eden olaylarla ve Emir Sarıgül’ün istifasına ilişkin, “Şişli Belediyesi’nde paralel bir belediye oluşmuş haberleri yok. 3 tane paralel belediye başkanı var” dedi.

Kılıçdaroğlu Öğrencilere Yapboz Hediye Etti

Kılıçdaroğlu Öğrencilere Yapboz Hediye Etti

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu İzmir'de- Kılıçdaroğlu, Buca Belediyesi'nin "Online Eğitim Sistemi" projesinin tanıtımına katıldı CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Buca Belediyesi'nin "Online Eğitim Sistemi" projesinin tanıtımına katıldı.

Taner Yıldız, Şişli Belediyesi Üzerinden CHP'ye Yüklendi

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Şişli Belediyesi’nde yaşanan olayları anlatarak ana muhalefet partisine yüklendi.

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu İzmir'de

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Buca Belediyesinin Online Eğitim Sistemi projesinin tanıtımına katıldı.

Şeyh Edebali Türbesi Yakınındaki Esnaf Yoğunluktan Memnun

Şeyh Edebali Türbesi Yakınındaki Esnaf Yoğunluktan Memnun

Bilecik Şeyh Edebali Türbesindeki yakınında bulunan esnaf, türbeye gelen ziyaretçi sayısının fazla olması nedeniyle işlerinin yoğunluğundan memnuniyetlerini dile getirdi.

Deik Genel Kurulu

Deik Genel Kurulu

Cumhurbaşkanı Erdoğan: (2) "Ancak bu süreç (14 Aralık) başladığı andan itibaren malum çevreler, 'Basın susturuyor' diye bir kampanya başlattılar ve dünyaya da bunun bu şekilde servisini sağladılar.

7 Güzel Adam" Anma Programları

Başakşehir Belediyesi'nce düzenlenen programların ilkinde, şair yazar Cahit Zarifoğlu anıldı Milli Eğitim Bakanı Avcı: "Cahit abi çok güzel bir insandı.

CHP'li Öğüt: Demokrasinin Kesintiye Uğramasından Endişe Ediyorum

CHP Ardahan Milletvekili Ensar Öğüt, 14 Aralık özgür medyaya polis baskınıyla ilgili olarak, "Demokrasinin kesintiye uğramasından endişe ediyorum.

Demirtaş: Cemaat Özür Dilemeli

Demirtaş: Cemaat Özür Dilemeli

HDP Eş Genel Başkanı Demirtaş, Cemaat'e yönelik operasyonla ilgili, "Cemaat çıkıp özür dilemeli, öz eleştiri vermeli." dedi.

2015 Yılı Bütçesi TBMM Genel Kurulu'nda

AK Parti'li Aygün: "2014 yerel seçiminde can simidi olarak sarıldığınız Mustafa Sarıgül'ün 3,5 milyon dolar parayı Bank Ekspres'te Korkmaz Yiğit ile nasıl çaldığını orada burada konuşan arkadaşlar, bunu gelip buradan anlatsınlar.

Hdp Eş Genel Başkanı Demirtaş Açıklaması

"(İstanbul merkezli 'paralel yapı' operasyonu) Cemaat bunların aynısını bize yapmadı mı? 10 bin arkadaşımızı 5 yıl içeride yargıladılar.

Demirtaş: Gülen Cemaati Özür Dilemeli

Demirtaş: Gülen Cemaati Özür Dilemeli

Hdp Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, Gülen Cemaatinin geçmişte iktidarla bir olup, Kürt siyasetçilerine KCK adı altında kumpaslar kurduğunu ileri sürerek, cemaatin özür dileyip özeleştiri yapmasını istedi.

Demirtaş, Mardin'de Partisinin Olağan Kongresi'ne Katıldı

Demirtaş, Mardin'de Partisinin Olağan Kongresi'ne Katıldı

Mardin’de partisinin 1. Olağan Kongresi’ne katılan HDP Eş Genel Başkanı Selhattin Demirtaş, Gülen cemaatinin geçmişte yaptığı kumpaslardan dolayı özeleştiri yaparak özür dilemesini isteyerek, iktidara yürüdüklerini söyledi.

Bakan Eroğlu'na

Bakan Eroğlu'na "Aa Oradaydı" Özel Koleksiyon Baskısı Takdim Edildi

Bakan Eroğlu'na "AA Oradaydı" özel koleksiyon baskısı takdim edildi- Anadolu Ajansı tarafından yayımlanan arşiv niteliğindeki "Yarım Kalan Devrim: Mısır", "Abluka, Savaş, Direniş: Gazze" ve "Yetim Kalan Ülke: Suriye" kitaplarından oluşan "AA Oradaydı" özel koleksiyon baskısının "29" numaralı nüshaları Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu'na takdim edildi- Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu: - "Anadolu Ajansı, hakikaten son zamanlarda çok gelişti, büyüdü.

Bakan Eroğlu'na "Aa Oradaydı" Özel Koleksiyon Baskısı Takdim Edildi

Anadolu Ajansı tarafından yayımlanan arşiv niteliğindeki "Yarım Kalan Devrim: Mısır", "Abluka, Savaş, Direniş: Gazze" ve "Yetim Kalan Ülke: Suriye" kitaplarından oluşan "AA Oradaydı" özel koleksiyon baskısının "29" numaralı nüshaları Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu'na takdim edildi Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu: "Anadolu Ajansı, hakikaten son zamanlarda çok gelişti, büyüdü.

!f İstanbul 2015 Teaser'ı Yayında!

İş Bankası Maximum Kart partnerliğinde düzenlenecek 14. !f İstanbul Uluslararası Bağımsız Filmler Festivali'nin teaser'ı bugün yayınlanmaya başladı.

Demirtaş, Partisinin Siirt Kongresine Katıldı

Demirtaş, Partisinin Siirt Kongresine Katıldı

Halkların Demokratik Partisi (HDP) Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, partisinin Siirt İl Kongresi’nde yaptığı konuşmada, Meclis’teki odasında halen dinleme cihazı bulunduğunu, nerede olduğunu da bildiğini fakat dinleyip biraz insanlık öğrensinler diye çıkarmadıklarını söyledi.

Avukat Canbaz: Tutuklama Talebi Keyfi

Avukat Canbaz: Tutuklama Talebi Keyfi

Bursa Barosu Avukatlarından Demokrat Parti Bursa il Başkanlığı Yönetim Kurulu Üyesi Avukat Mustafa Canbaz, özgür medyaya yönelik düzenlenen operasyona tepki gösterdi.

Altın Dolandırıcısı Tutuklandı

Altın Dolandırıcısı Tutuklandı

Malatya’da iki kişiye sahte bilezik vererek dolandıran bir kişi tutuklanarak cezaevine konuldu.

İlhan: Soruşturmalar Hukuk Uygulandığı Andan İtibaren Anlam İfade Etmeyecek

Özgür medyaya yönelik operasyona tepkiler artarak sürüyor.

Sağlık Turizmi Marka Zirvesi

Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, 17-25 Aralık operasyonuna ilişkin, “Kimse kuşa bak kuşa diyerek bu ülkede demokrasi adına, hukuk devleti adına cambazlık yapmaya kalkmasın.

Sağlık Turizmi ve Marka Zirvesi

Sağlık Bakanı Müezzinoğlu: ''Kimse 'kuşa bak, kuşa bak' diyerek bu ülkede demokrasi, insan hakları, hukuk devleti adına cambazlık yapmaya kalkmasın'' ''Medya özgürlüğüne, medya mensupları ne kadar etik anlamda sahiplerse o kadar onların yanındayım ama yanlış yaptığında herkese demokrasilerde, hukuk devletlerinde nasıl dokunulabiliyorsa, bu medya mensubu ise medya mensupluğu dışında bir yanlış yaptıysa kusura bakmasın, hukuk ona dokunur.

Hıncal Uluç Gökhan Töre Hakkında Çarpıcı Bir Yorumda Bulundu

Hıncal Uluç Gökhan Töre Hakkında Çarpıcı Bir Yorumda Bulundu

Sabah Gazetesi'nin usta kalemlerinden Hıncal Uluç, geçtiğimiz haftaya damgasını vuran spor olaylarını değerlendirdi.

Zekeriya Alp İstifa Etti!

Zekeriya Alp İstifa Etti!

Merkez Hakem Kurulu Zekeriya Alp'ten flaş karar!

Hikmet Karaman'dan Engelli Çocuklara Destek

Hikmet Karaman, Rize’de engelliler için hazırlanan “Engelsiz Sinema” etkinliğine katılarak engelli çocuklarla kucaklaştı.

Hikmet Karaman Engelsiz Sinema Etkinliğine Katıldı

Hikmet Karaman Engelsiz Sinema Etkinliğine Katıldı

Çaykur Rizesporun yeni teknik direktörü Hikmet Karaman, Rize'de engelliler için hazırlanan Engelsiz Sinema etkinliğine katılarak engelli çocuklarla kucaklaştı.

Merkez Hakem Kurulu Başkanı Zekeriya Alp İstifa Etti

Ali Danaş, İstanbul-DHA Türkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulunun haftalık olarak düzenlediği değerlendirme toplantılarının dördüncüsünde MHK Başkanı Zekeriya Alp, Gaziantepspor Kulüp Başkanı İbrahim Kızıl'ın yaptığı açıklamalara tepki gösterdikten sonra başkanlığı bıraktığını açıkladı.

Zekeriya Alp: Mhk Başkanlığını Bırakıyorum

Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu (MHK) Başkanı Zekeriye Alp, kurul başkanlığını bırakacağını açıkladı.

Mhk'da Şok İstifa

Mhk'da Şok İstifa

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Merkez Hakem Kurulu (MHK) Başkanı Zekeriya Alp, görevinden istifa ettiğini açıkladı.

Bayburt Fenerbahçe Maçını Canlı İzle Fenerbahçe Bayburt İzle Fenerbahçe Maçını Canlı İzle

Bayburt Fenerbahçe Maçını Canlı İzle Fenerbahçe Bayburt İzle Fenerbahçe Maçını Canlı İzle

Fenerbahçe, Türkiye Kupası'nda Bayburt Grup Özel İdare ile karşılaşıyor.

Fenerbahçe ile Bayburt Gençlik ve Spor Arasında Dostluk Yemeği

Fenerbahçe ile Bayburt Gençlik ve Spor Arasında Dostluk Yemeği

Ziraat Türkiye Kupası E Grubunda yarın karşılaşacak olan Fenerbahçe ile Bayburt Grup Özel İdare Gençlik ve Spor yöneticileri dostluk yemeğinde buluştu.

Bayburt'ta Fenerbahçe Maçına Doğru

Ziraat Türkiye Kupası E Grubu'nda yarın karşılaşacak olan Fenerbahçe ile Bayburt Grup Özel İdare Gençlik ve Spor yöneticileri Bayburt'ta yemekte bir araya geldi.

Erdoğan: Sırtımızdan Hançerlendiğimizin En Büyük Delili

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, TÜBİTAK'ı içindeki ihanet şebekesinden arındırmak için çalışmaların devam ettiğini söyledi.

Geleneksel Kıyafetleriyle Ulucami'de Bir Nijeryalı

Türkiye'ye yıllar önce İmam Hatip Lisesinde öğrenim görmek için gelen ve eğitimine Uludağ Üniversitesi İlahiyat Fakültesinde devam eden Nijeryalı Kebir, cuma namazları ile yetişebildiği vakit namazlarını geleneksel kıyafetleriyle gittiği tarihi camide kılıyor Fenerbahçe taraftarı da olan Kebir: "Türkiye'ye.

AK Parti Beşiktaş 5. Olağan İlçe Kongresi

Kültür ve Turizm Bakanı Çelik: "Kültürel sürekliliğin korunması, bugünlerde belki sıradan bir tartışma gibi gelebilir ama AK Parti'nin demokrasi devrimi kadar, ekonomide yarattığı devrim kadar, dış politikadaki devrim kadar önemlidir" Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakareci Bozkır: "Türkiye'de STK sayısı.

Ala: '25 Aralık Paralel Darbe Girişimi'

Ala: '25 Aralık Paralel Darbe Girişimi'

Ala, '25 Aralık efendim paralel darbe girişimi. Kardeşim derdin ne. Devletin mekanizmaları var. Ne biriktiriyorsun da sonra oraya getiriyorsun. Neyin peşindesin, ne elde edeceksin.

Görüntülü Haber) İzmir'de 14 Aralık Operasyonuna Tepki

İzmir'in Bayraklı İlçesi'ndeki Adliye Sarayı önünde toplanan yüzlerce kişi, İstanbul merkezli olarak yürütülen '14 Aralık Operasyonu'na tepki gösterdi.

AK Parti Zeytinburnu 5. Olağan İlçe Kongresi

Kültür ve Turizm Bakanı Çelik: "Türkiye'yi sakin ve huzurlu bir ülke yapmaya çalışıyoruz.

İzmir'de 14 Aralık Operasyonuna Tepki

İzmir'de 14 Aralık Operasyonuna Tepki

İzmir'in Bayraklı İlçesi'ndeki Adliye Sarayı önünde toplanan yüzlerce kişi, İstanbul merkezli olarak yürütülen '14 Aralık Operasyonu'na tepki gösterdi.

İzmir'de 14 Aralık Operasyonuna Tepki

İzmir'de 14 Aralık Operasyonuna Tepki

İzmir'in Bayraklı İlçesi'ndeki Adliye Sarayı önünde toplanan yüzlerce kişi, İstanbul merkezli olarak yürütülen '14 Aralık Operasyonu'na tepki gösterdi.

CHP'li Koç: Bağımsız Yargı, Olmazsa Olmaz Olmalıdır (2)

Koç'tan, KPSS'DEKİ TORPİLLE İLGİLİ YENİ İDDALAR CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Haluk Koç düzenlediği basın toplantısında, KPSS'deki torpil iddialarına ilişkin yeni iddialar ileri sürdü.

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Basın Sözcüsü Koç Açıklaması

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Basın Sözcücü Haluk Koç, "paralel yapı" operasyonuyla ilgili, "Biz demokrasinin tüm kurum ve kuralları ile işlemesini şiar edinmiş bir parti olarak hiçbir medya organına bu şekilde bir baskı oluşturulmasını asla kabul etmiyoruz" dedi.