Bir Aşk Hikayesi Yeni Bölüm En Son Fragman İzle

10 Eylül 2013 11:39

Bir Aşk Hikayesi yeni bölümü bu akşam. Bir Aşk Hikayesi yeni bölüm son fragmanı izlemek için tıkla! Bir Aşk Hikayesi yeni bölümü bu akşam Fox TV de yeni bölüm fragman izle!

Bir Aşk Hikayesi Yeni Bölüm En Son Fragman İzle

BİR AŞK HİKAYESİ takipçilerinin merakla beklediği 23. yeni bölüm bu akşam yani 10 Eylül Salı gecesi saat 22:15'te Fox TV'de yayınlanacak. BİR AŞK HİKAYESİ'nin son bölümünde Korkut ile Ceylan birbirlerine kavuşmuştu ama iki aşık için işler umdukları gibi gitmeyebilir. BİR AŞK HİKAYESİ'nin 23. Yeni bölümünde Ceylan babası ile yüzleşiyor ve hatta babasına "Senin gibi babam olacağına Korkut gibi kimsesiz olsaydım keşke." diyor. Ayrıca Ceylan annesine de Korkut ile evlendiğini açıklıyor. Peki Korkut ile Ceylan neden kavga etti? İşte BİR AŞK HİKAYESİ 23. BÖLÜM FRAGMANI ve yeni bölüm özeti:

BİR AŞK HİKAYESİ 23. BÖLÜM ÖZETİ:
"Yaşayamazsak beraber ölürüz. Her gün, her saniye ölürüz. Ama birlikte kalıcaz..." Korkut için Ceylan'dan vazgeçmek diye bir şey yoktur. Onu her gördüğünde acı çekse de vazgeçmez aşkından… Ceylan ise Korkut'un acısını gördükçe kendinden nefret eder. Aşk hiç bu kadar can yakıcı olmamıştır. Diğer tarafta Tolga yaptıklarına rağmen Korkut'la uğraşmaktan vazgeçmez. Şimdi ki hedefi Cennettir. Herkese Korkut'un yalancı olduğunu kanıtlamak için Cennet'i DNA testine götürür. Korkut için yalanlarının hesabını verme zamanı gelmiş midir?

BİR AŞK HİKAYESİ 23. BÖLÜM FRAGMANI:Haberle İlgili Yorumlar


Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.