BİR AŞK HİKAYESİ 20. BÖLÜM BUGÜN FOX TV'DE - BİR AŞK HİKAYESİ OYUNCULARI – BİR AŞK HİKAYESİ 20. BÖLÜM FRAGMANI İZLE

20 Ağustos 2013 09:01

Bir Aşk Hikayesi'nin merakla beklenen 20. bölümü bugün FOX TV ekranına geliyor. Bir Aşk Hikayesi'nin 20. bölüm fragmanını izleyerek yeni bölüme dair ipuçları edinebilirsiniz. Ayrıca Bir Aşk Hikayesi'nin oyuncuları hakkında bilgiler de burada…

BİR AŞK HİKAYESİ 20. BÖLÜM BUGÜN FOX TV'DE - BİR AŞK HİKAYESİ OYUNCULARI – BİR AŞK HİKAYESİ 20. BÖLÜM FRAGMANI İZLE

Sevilen romantik drama dizisi BİR AŞK HİKAYESİ 20. bölüm ile bu akşam Fox TV ekranlarında… Yeni bölümden önce yayınlanan BİR AŞK HİKAYESİ 20. BÖLÜM FRAGMANI izleyebilirsiniz. Yeni bölümde Korkut ile Ceylan arasında neler yaşanacağı izleyicilerin merak konusu. BİR AŞK HİKAYESİ yeni bölüm özeti ve oyuncularıyla ilgili bilgileri okuyabilirsiniz.

BİR AŞK HİKAYESİ OYUNCULARI

Seçkin Özdemir (Korkut Ali): Kocaeli İktisat mezunu olan Seçkin Özdemir, kariyerine 2000 yılında Kocaeli yerel radyolarından Red Fm'de programcılık ile başladı. Çeşitli yerlerde DJ'lik yaptıktan sonra Number 1'a transfer olan Özdemir televizyona geçti. 2005 yılında yaptığı Faraş adlı programdan sonra 2006 – 2008 yılları arasında Play adlı müzik eğlence programını hazırladı ve Gnctrkcll organizasyonlarında sunuculuk yaptı. Müjdat Gezen Sanat Merkezinde tiyatrı eğitimi aldıktan sonra pek çok reklam filminde rol aldı ve 2008'de Yaban Gülü dizisinde Burak karakterini canlandırdı. 2011'de Muhteşem Yüzyıl'da Hürrem Sultan'ın sevgilisi Leo karakterini canlandıran Seçkin Özdemir, Bir Aşk Hikayesi'nden önce son olarak Al Yazmalım adlı dizisinde yer aldı.

Damla Sönmez (Ceylan): St. Joseph Lisesi'ni bitirmesinin ardından Fransa'da Paris Sorbonne Üniversitesi'nde tiyatro eğitimi alan Damla Sönmez Mimar Sinan Üniversitesi'nde de 2 yıl keman ve 1 yıl piyano alanlarında eğitim görmektedir. 2009 yılında Bornovo Bornova filmindeki tolü ile En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu ödülünü kazanan Damlan Sönmez çok sayıda filmde rol almıştır.

Bir Aşk Hikayesi Kadrosundaki Diğer Oyuncular: Yamaç Telli (Tolga), Elçin Sangu (Eda), Zuhal Olcay (Gönül), Zuhal Olcay (Gönül), Güneş Sayın (Emine), Ayşen Sezerel (Aysel), Ayberk Pekcan (Tahsin), Haldun Resuloğlu (Hakkı), Onay Kaya (Selim).

BİR AŞK HİKAYESİ 20. BÖLÜM ÖZETİ

Korkut, Cennet'e Gönül'ün gerçek annesi olduğuna inandırmaya çalışırken hiç beklemediği bir cevap alır: "Bu yaşıma kadar beni aramamış anneyi ne yapayım ben?" Üstüne üstlük Cennet de en az onun kadar yaralı ve acı çeken biridir. O da Korkut gibi ölümle yüzleşmekten çekinmez. Kaderin bir araya getirdiği bu iki insan için artık hiçbir şey aynı olmayacaktır. Diğer yandan Ceylan, Korkut'la ilgili bütün gerçekleri öğrenir ama bilmediği bir şey daha vardır. Korkut annesine oğlu olduğunu anlatan bir CD bırakır. Bu sırada tahmin edemeyecekleri bir kişi de iki aşığı yan yana getirmek için inanılmaz bir şey yapar. Artık mutlu sona tek bir adım kalmıştır.

BİR AŞK HİKÂYESİ 20. BÖLÜM FRAGMANI:Haberle İlgili Yorumlar


Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.