Benim Hala Umudum Var Son Bölümü ( 15. Bölümü ) Full İzle

11 Ekim 2013 14:48

Benim Hala Umudum Var Star Tv'de her perşembe izlenmeye devam ediyor. Benim Hala Umudum Var dizisi 15. Bölümü yine heyecanla izlendi. Benim Hala Umudum Var 15. Bölümü full izlemek için...

Benim Hala Umudum Var Son Bölümü ( 15. Bölümü ) Full İzle

BENİM HALA UMUDUM VAR dizisinin 15. BÖLÜMü ile 10 Ekim Perşembe akşamı izleyicilerle buluştu. BENİM HALA UMUDUM VAR dizisini kaçıranlar, son bölümü internetten izlemek isteyenler için Star TV'nin full dizi izleme video bağlantısını aşağıda paylaştık. BENİM HALA UMUDUM VAR 15. BÖLÜMde Umut ve Ozan'ın sözlendiklerini öğrenen Hakan duygularını itiraf etmekten vazgeçer. Ozan, Tefeci'nin borcunu ödemek için ayırdığı parayı nişan hazırlıklarını yapması için Musa'ya verir. Musa da bu parayı kullanarak nişan için gereken her şeyi ayarlar. Nişan davetlilerinin arasında Hakan, Asude, Beril ve Rüzgâr da vardır. Emel ve Ragıp gizlice nişanı izler. Ancak nişanın davetsiz misafiri Yahya herkesi şok eder.

Benim Hala Umudum Var 15. bölümde Asude yeni asistan alımı için görüşmelere başlar fakat işler umduğu gibi gitmez. Beril'i geri getirmek için elinden geleni yapar. Hale'nin yaşadığı saldırının şoku atlatamaması Musa'yı derinden üzmektedir. Saldırganının cezasını kendi kesme kararı alır. 10.10.2013 Perşembe akşamı ekrana gelen Benim Hala Umudum Var dizisini internetten izlemek isteyenlere için işte Benim Hala Umudum Var son yeni bölümün tamamı: 


Benim Hala Umudum Var İzle (15. Bölüm, Star TV Full Dizi İzleme Videosu, 10.10.2013 Perşembe)

 
BENİM HALA UMUDUM VAR 15. BÖLÜM FRAGMANI:Haberle İlgili Yorumlar


Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.