Benim Hala Umudum Var Son Bölüm İzle – Benim Hâlâ Umudum Var 15. Bölüm Canlı Dizi İzleme Videosu (10.10.2013 Perşembe, Star TV)

10 Ekim 2013 06:12

Benim Hala Umudum Var dizisinin 15. bölümü 10.10.2013 Perşembe yani bu akşam Star TV'de yayınlanacak. Benim Hala Umudum Var yeni bölümü internetten izlemeyi tercih ediyorsanız da Benim Hala Umudum Var canlı dizi izleme video linki de haberimizdedir…

Benim Hala Umudum Var Son Bölüm İzle – Benim Hâlâ Umudum Var 15. Bölüm Canlı Dizi İzleme Videosu (10.10.2013 Perşembe, Star TV)

"BENİM HALA UMUDUM VAR" dizisinin 15. bölümü için beklenen gün geldi. Benim Hala Umudum Var 15. bölümü bu akşam 22:15'te Star TV'de izleyebilirsiniz. Ayrıca BENİM HALA UMUDUM VAR dizisini internettten izlemek isteyenler için Star TV'nin canlı dizi izleme video bağlantısını da aşağıda paylaştık. Benim Hala Umudum Var 15. bölümde Umut ve Ozan'ın sözlendiklerini öğrenen Hakan duygularını anlatmaktan vazgeçer. Ozan, Tefeci'nin borcunu ödemek için ayırdığı parayı nişan hazırlıklarını yapması için Musa'ya verir ki Musa da nişan için gereken her şeyi organize eder. Nişan davetlilerinin arasında Hakan, Asude, Beril ve Rüzgâr da vardır. Emel ve Ragıp gizlice nişanı izler. Nişanın davetsiz misafiri Yahya ise herkesi şok eder.

Benim Hala Umudum Var 15. bölümde Asude yeni asistan alımı için görüşmelere başlar fakat işler umduğu gibi gitmez. Beril'i geri getirmek için elinden geleni yapar. Hale'nin yaşadığı saldırının şoku atlatamaması Musa'yı derinden üzer. Saldırganın cezasını kendi vermeye karar verir. 10.10.2013 Perşembe yani bu akşam ekrana gelen BENİM HALA UMUDUM VAR dizisini internetten izlemek isteyenlere:

Benim Hala Umudum Var İzle (15. Bölüm, Star TV Canlı Dizi İzleme Videosu, 10.10.2013 Perşembe Saat 22:15)


Haberle İlgili Yorumlar


Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.