Ben Onu Çok Sevdim Son Bölüm İzle - 3. Bölüm Full İzle (24 Eylül Salı)

26 Eylül 2013 06:09

Ben Onu Çok Sevdim dizisinin son bölümü 24 Eylül Salı günü yayınlandı. 3. bölümde Adnan Menderes Ayhan Aydan'ın kapısında! Ben Onu Çok Sevdim son bölümün tamamına haberimizden erişebilir ayrıca son bölüm fragmanını izleyebilirsiniz.

Ben Onu Çok Sevdim Son Bölüm İzle - 3. Bölüm Full İzle (24 Eylül Salı)

BEN ONU ÇOK SEVDİM dizisinin son bölümü 24 Eylül Salı akşamı yayın saati olan 22:00'da izleyicilerle buluştu. BEN ONU ÇOK SEVDİM dizisinin yeni bölümünde Adnan Menderes, Ayhan Aydan'ın gitmemesi için kibarlık yaparak kapısına kadar gidiyor. Ayhan Aydan, Roma'ya yerleşmeye kararlıdır. Adnan Menderes onu durdurmak için plan yapar. Ayhan'a bir hediyesi vardır. Bu arada orduda cunta faaliyetleri bir darbe tehdidine doğru dönüşmekte, Ankara'da Demokratlar için tehlike çanları duyulmaktadır. Bu kargaşanın ortasında bir gece Başvekil Adnan Menderes ortadan kaybolur. Herkes nerede olduğunu merak ederken, eşi Berin Menderes'in sürpriz bir konuğu olur: Celal Bayar. Herkes Menderes'in ne yapacağını çözmeye çalışmaktadır. Yüksel Menderes ise kız arkadaşı Sinem'den büyük bir devlet sırrını öğrenecek ve kendisini cunta meselesinin tam ortasında bulacaktır. Adnan Bey hem ailesini hem devletin bekasını hem de aşkını aynı anda savunmak durumundadır.

BEN ONU ÇOK SEVDİM son bölümü kaçıranlar, son bölümü yeniden internetten izlemek isteyeler için "BEN ONU ÇOK SEVDİM İZLE" bağlantısı ile 3. Bölüm full olarak paylaşılmıştır.

Ben Onu Çok Sevdim İzle (3. Bölüm, 24 Eylül Salı)


Haberle İlgili Yorumlar


Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.