Ben Onu Çok Sevdim İzle - 3. Bölüm Canlı İzle (24 Eylül Salı)

24 Eylül 2013 16:38

Ben Onu Çok Sevdim dizisinin bu akşam yani 24 Eylül Salı günü yayınlanacak 3. bölümde Adnan Menderes Ayhan Aydan'ın kapısında. Ben Onu Çok Sevdim dizisisi yeni bölümde 50'lilerin siyasi arenasındaki bir aşk hikayesi sürüyor. İşte Ben Onu Çok Sevdim dizi izleme bağlantısı ve 3. bölüm fragmanı...

Ben Onu Çok Sevdim İzle - 3. Bölüm Canlı İzle (24 Eylül Salı)

BEN ONU ÇOK SEVDİM dizisinin 3. bölümü bu akşam yeni yayın saati olan 22:00'da izleyicilerle buluşacak. BEN ONU ÇOK SEVDİM dizisinin YENİ BÖLÜMünde Adnan Menderes, Ayhan Aydan'ın gitmemesi için nezaketi ile kapısına kadar gidiyor. Peki Ayhan Aydan ne karar verecek? Adnan Menderes'i kıracak mı? Ben Onu Çok sevdim dizisinin yeni bölümüne dair fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz. Ayrıca dizinin yayın saatinde (22:00) hemen alttaki "BEN ONU ÇOK SEVDİM İZLE" bağlantısına tıklarsanız, ATV'nin canlı yayına erişebilir ve Ben Onu Çok Sevdim dizisini internetten izleyebilirsiniz.

Ben Onu Çok Sevdim İzle (3. Bölüm, 24 Eylül Salı Saat 20:00)


Haberle İlgili Yorumlar


Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.