Azeri Besteci Günel'inmiş!

Osmantan Erkır'dan Ayrılan Ebru Gündeş'in Azeri Şarkıcı Günel'in Sevgilisi Reza Zarrab'la Aşk Yaşadığı Konuşuluyor. Günel, Apartopar Azerbeycan'a Gitti!..OSMANTAN ERKIR'DAN AYRILAN EBRU GÜNDEŞ'İN AZERİ ŞARKICI GÜNEL'İN SEVGİLİSİ REZA ZARRAB'LA AŞK YAŞADIĞI KONUŞULUYOR. GÜNEL, APARTOPAR AZERBEYCAN'A GİTTİ!..

Osmantan Erkır'dan ayrılan Ebru Gündeş'in yeni yıla yeni bir aşkla girdiği iddia edildi.. İddialara göre Gündeş'in yeni albümünde yer alan 'Sadece Sevdim' adlı şarkısının bestecisi ve söz yazarı olan Azerbaycanlı Reza Zarrab, Gündeş'in albüm çalışmaları sırasında tanışıp dostluklarını ilerletmişler.

Sinir krizleri geçirdi...

Bir ay önce Bakü'ye konsere giden Gündeş ile Zarrab bu sırada da görüşmüşler. Bu söylentilerin ortaya çıkmasından sonra Reza Zarrab'ın kendi sevgilisi olduğunu belirten Azeri şarkıcı Günel olayı duyunca sinir krizleri geçirdi. Yeni albümünün promosyon çalışmalarıyla uğraşan Günel, İstanbul'daki tüm işlerini erteleyip apar topar Azerbeycan'a Reza'nın yanına uçtu. 24 yaşındaki Zarrab, müzik çalışmalarının yanısıra çok zengin bir işadamı olarak da tanınıyor.

Şok

GÜNEL İLE İLGİLİ DİĞER HABERLER


sponsored ads
sponsored ads
sponsored ads