Aşk Dizisi Yeni Bölüm İzle – A.Ş.K Dizisinin Yeni Bölümü Bugün Kanal D'de (09.10.2013 Çarşamba)

09 Ekim 2013 14:30

Aşk dizisinin yeni bölümü için beklenen gün geldi. Bugün (09.10.2013 Çarşamba) gösterilecek olan Aşk dizisinin yeni bölümünde Azra planından vazgeçmiyor! İşte Aşk dizisi yeni bölüm izleme bağlantısı...

Aşk Dizisi Yeni Bölüm İzle – A.Ş.K Dizisinin Yeni Bölümü Bugün Kanal D'de (09.10.2013 Çarşamba)

AŞK DİZİSİ bugünkü yeni bölümünde Azra, Kerem'in tepki göstermesine rağmen planından vazgeçmiyor. AŞK DİZİSİ bu akşam yeni bölümü ile Kanal D'de izleyicilerle buluşuyor. AŞK DİZİSİNİN yeni bölümünde Azra, borçlarından kurtulma planından bahsettikten sonra Kerem'den ters tepki alır. Kerem, Azra'nın söylediklerine inanmak istemez ve öfkelenir. Sevdiği kadının kendisini, aşklarını nasıl olup da bu işe dahil etmesine anlam veremez. Kerem bu durumdan kendi çabası ile kurtulacağına inanır. Oysa Azra kurtuluşun hiç de Kerem'in düşündüğü gibi olmayacağına emindir bu yüzden de planından vazgeçmez.

Bu sırada Aşk dizisinin yeni bölümünde her şeyden habersiz olan Şebnem, bir yandan ailesine hissettirmeden hastalığı ile ilgili son durumu idare etmeye çalışırken öbür yandan da Azra sayesinde Kerem ile hiç beklemediği şekilde bir arada olma şansı yakalar. Yarışlar için Ada'ya gelen Kerem, Azra'nın mükemmel planı sayesinde geceyi Azra ve Şebnem ile birlikte Şebnemler'in evinde geçirir. Bu durum Kerem'e Şebnem'i daha iyi tanıma şansı sağlar. Bu sırada Azra'nın kız kardeşi Semra'nın başı belaya girer. Bu durumdan Azra ve Semra'yı kurtaran ise Şebnem'in erkek kardeşi Can olur. Kerem çocukluk arkadaşı Komiser Yardımcısı Ferhat sayesinde tefeci Abdurrahman'dan tam kurtulduğunu düşündüğü an ise her şey terse döner. Kerem artık umutlarını yitirir. Acaba gerçekten de Azra haklı mıdır?

AŞK DİZİSİ YENİ BÖLÜMÜ izleyecek olanlar için aşağıda Kanal D'nin canlı yayın bağlantısını paylaştık Aşk dizisini internetten izlemek isteyenler dizinin yayın saatinde aşağıdaki bağlantıya tıklamanız yeterli...

Aşk Dizisi Yeni Bölüm İzle (09.10.2013 Çarşamba Saat 20:00)


Haberle İlgili Yorumlar


Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.