Aşk Dizisi İzle - Aşk Son Bölüm İzle, Aşk 8. Bölümde Azra Büyük Bir Yıkım Yaşıyor!

21 Kasım 2013 10:32

Aşk dizisinin 8. bölümü 20 Kasım akşamı Kanal D'de ekrana geldi. Aşk son bölüm Azra'nın yıkımına sahne oldu. İşte Aşk dizisi son bölüm full izleme video linki ve Twitter yorumları... Aşk son bölüm izle, Aşk dizisi izle ve Aşk 8. bölüm izle.

Aşk Dizisi İzle - Aşk Son Bölüm İzle, Aşk 8. Bölümde Azra Büyük Bir Yıkım Yaşıyor!

AŞK DİZİSİ son bölümü ile Kanal D'de izleyicilerle buluştu. 20 Kasım Çarşamba akşamı ekrana gelen AŞK dizisinde Azra'nın dünyası başına yıkılıyor. AŞK SON BÖLÜMÜ kaçırdıysanız veya AŞK son bölümü yeniden izlemek istiyorsanız haberimizdeki "AŞK İZLE" linkini kullanabilirsiniz. Ayrıca haberler.com olarak haberimizde Aşk dizisi 8. bölüm Twitter yorumlarını da paylaştık. 
 
AŞK DİZİSİ SON BÖLÜMDE NELER OLDU? 
Orhan’dan, Kerem’in borcunu ödediğini öğrenen Azra, büyük bir yıkım yaşıyor. Önce inanmak istemez duyduklarına. Kerem’e sormalı, ondan duymalıdır bunu. Ancak Kerem de yalanlamaz, yalanlayamaz Orhan’ın söylediklerini. Peki, ne yapacaktır Azra? Bu gerçekle, Kerem’in kendisinden bu denli önemli bir şeyi saklamış olduğu gerçeğiyle nasıl yaşayacaktır? Düğünden çıkar Azra. Kapıda annesi ve kardeşiyle karşılaşır. Düğünde rezillik çıkartmaya gelen Müzeyyen, kızını mekânın kapısında görünce şaşırır. Azra orada ne aramaktadır? Şebnem ve Kerem’in düğününe neden gelmiştir? Azra, annesinin sorularına cevap vermez. Sadece eve gitmek istemektedir.  
 
AŞK SON BÖLÜMDE Orhan’sa kardeşi, evet öz be öz kardeşi olan Kerem’den intikamını almak için yeni bir adım atar. Bu adım, Kerem’i ve annesi Sırma’yı zor durumda bırakacak, onların hayatını altüst edecektir. Azra düğünün ertesi günü, balayına gitmeye hazırlanan Kerem ve Şebnem’in kaldığı otele gelir. Amacı Kerem’e hala karnında çocuğunu taşıdığını, kürtaj yaptırmadığını söylemek ve onu Şebnem’den ayrılıp kendisiyle evlenmeye ikna etmektir. Fakat Kerem bunu öğrendikten sonra, Azra’nın beklediği tepkiyi vermez. Kerem’in kararı, Azra’yı dönüşü olmayan bir yola sokacaktır. 
 
AŞK İZLE (Aşk dizisi 8. bölüm full izle) 
 
AŞK 8. BÖLÜM TWİTTER YORUMLARI: 
 
arzu ataman ‏@atamanarzu

#askdizisi kesinlikle Azra ve Can daha çok yakışıyorlar :)

Hazal & Kıvanç FC HazalHKTKivanc
A.S.K'ta Azra ve Can sevgili falan olsun istemiyorum, Can cok itici geliyo bana:) Sonuna kadar AzKer'ciyim ben!!:)) #ask #askdizisi

Fethi Çakın ‏@fethickn
Hazal Kaya' nın yeni saçları da harika olmuş. Böyle güzel kıza herşey yakışır.. #HazalKaya #Aşk #aşkdizisi #Hazal 

Hazal Okter ‏@HazalOkter
#askdizisi güzelleşmeye başladı.

susususu ‏@Lara_Su2008
@NessaOzay a.s.k kanal D nin en basarili dizisi oldu

Gizem ‏@gzmoztl
A.Ş.K dizisi senoryosu cok iyi ilerliyo ki ben ilk defa bi diziye merak sardim

Onur ‏@onur_goksen
Valla kimse kusura bakmasın da, bulunduğum yerde A.Ş.K. dizisi açık, şu diziyi beş dakika izleyenin zeka seviyesini tartışmaya açmak lazım.

Psikolog Penguen ‏@PsikologPenguen
A.Ş.K dizisi kadar saçma bi dizi daha olamaz. Teşekkürler.

emysmallstone ‏@emysmallstone
A.Ş.K Dizisi hiç güleceğim yoktu ne güzel dans ediyor azra keremi kıskandırmak için..

emysmallstone ‏@emysmallstone
A.Ş.K Dizisi Kerem şamar oğlanı oldu.azra biryandan annesi biryandan abi bozması bir yandan.azra önce hamile sonra değil sonra hamile sonra

B.Ç.K ‏@banukomasyas
A.Ş.K dizisi nasi bi dizidir ya 5 dk izle hayattan soğu aci cek ulan nebos bi kerede fakir bi kariyi oyna illa mi yalida oturacan be kadin.D

Uğraş Güneş ‏@ugrasgunes
A.Ş.K dizisi 'dünyanın en hızlı olay orgüsünü değiştiren dizisi' olarak tarihe gecebilir. Hazal Kaya cakmak düşürür gibi cocuk düşürdü.

AŞK 8. BÖLÜM FRAGMANI:


Haberle İlgili Yorumlar


Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.