Aşk Dizisi İzle – A.Ş.K Dizisinin Yeni Bölümü Bugün Kanal D'de (09.10.2013 Çarşamba)

09 Ekim 2013 13:54

Aşk dizisinin yeni bölümü için beklenen gün geldi. Bugün (09.10.2013 Çarşamba) gösterilecek olan Aşk dizisinin yeni bölümünde Azra planından vazgeçmiyor! İşte Aşk dizisi izleme bağlantısı...

Aşk Dizisi İzle – A.Ş.K Dizisinin Yeni Bölümü Bugün Kanal D'de (09.10.2013 Çarşamba)

AŞK DİZİSİ bugünkü bölümünde Azra, Kerem'in tepki göstermesine rağmen planından vazgeçmiyor. AŞK DİZİSİ bu akşam yeni bölümü ile Kanal D'de izleyicilerle buluşuyor. AŞK DİZİSİNDE Azra, borçlarından kurtulma planından bahsettikten sonra Kerem'den ters bir tepki alır. Kerem, Azra'nın söylediklerine inanmak istemez ve sinirlenir. Sevdiği kadının kendisini, aşklarını bu işe dahil etmesine anlam veremez. Kerem bu durumdan kendi çabası ile kurtulacağına inanır. Oysa Azra kurtuluşun hiç de Kerem'in düşündüğü gibi olmayacağına emindir bu yüzden de planından vazgeçmez.

Bu sırada AŞK DİZİSİNDE her şeyden habersiz olan Şebnem, bir yandan ailesine hissettirmeden hastalığı ile ilgili son durumu idare etmeye çalışırken diğer yandan da Azra sayesinde Kerem ile hiç beklemediği şekilde birada olma şansı yakalar. Yarışlar için Ada'ya gelen Kerem, Azra'nın kusursuz planı sayesinde geceyi Azra ve Şebnem ile birlikte Şebnemler'in evinde geçirir. Bu durum Kerem'e Şebnem'i çok daha iyi tanıma şansı verir. Bu sırada Azra'nın kız kardeşi Semra'nın başı derde girer. Bu durumdan Azra ve Semra'yı kurtaran ise Şebnem'in erkek kardeşi Can olur. Kerem çocukluk arkadaşı Komiser Yardımcısı Ferhat sayesinde tefeci Abdurrahman'dan tam kurtulduğunu düşündüğü an ise her şey tersine döner. Kerem artık umutlarını kaybeder. Acaba Azra haklı mıdır?

AŞK DİZİSİNİ izleyecek olanlar için aşağıda Kanal D'nin canlı yayın bağlantısını paylaştık Aşk dizisini internetten izlemek isteyenler dizinin yayın saatinde aşağıdaki bağlantıya tıklamanız yeterli...

Aşk Dizisi İzle (09.10.2013 Çarşamba Saat 20:00)


Haberle İlgili Yorumlar


Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.