ARKADAŞIM HOŞGELDİN 10.BÖLÜML FULL İZLE / A.H.G KOMEDİSİNE METİN UCA EŞLİK ETTİ.

06 Mart 2014 15:22

Arkadaşım Hoşgeldin komedisi izleyenleri kırıp geçirdi. Metin Uca'nın da katıldığı Arkadaşım Hoşgeldin 10.bölüm full izleme bağlantısı. Arkadaşım Hoşgeldin 10. bölüm izleme bağlantısı haberimizde yer almaktadır. Arkadaşım Hoşgeldin son bölüm izleyenleri kahkahalara boğdu. Arkadaşım Arizona'da halay başını vurmaya gitti.

ARKADAŞIM HOŞGELDİN 10.BÖLÜML FULL İZLE / A.H.G KOMEDİSİNE METİN UCA EŞLİK ETTİ.

ARKADAŞIM HOŞGELDİN son bölüm, ARKADAŞIM HOŞGELDİN 10. BÖLÜM Kanal D'de ekrana geldi ve ARKADAŞIM HOŞGELDİN programının konuğu Metin Uca oldu. ARKADAŞIM HOŞGELDİN programının son bölümünde Arkadaşım önce bir yorgancı ardından da kızılderili oldu. Özellikle arkadaşım ile miniğin uydurma bir kızılderili dili ile konuşmaları ARKADAŞIM HOŞGELDİN izleyicilerini kahkahalara boğdu. 6 Mart'ta ekrana gelen ARKADAŞIM HOŞGELDİN 10. bölümü kaçırdıysanız ya da yeniden izlemek isterseniz haberin sonundaki "FULL ARKADAŞIM HOŞGELDİN İZLE" linkinden faydalanabilirsiniz. 

ARKADAŞIM HOŞGELDİN YENİ BÖLÜM ilk kısımda Metin Uca ile evli olan Ezgi, yorgancılık yapan Arkadaşım'ın dükkanına gitti. Kocası için özel bir yorgan yaptırmak isteyen Ezgi, Arkadaşım'ı da aldı ve eve doğru ölçü almak üzere yola çıktılar. Fakat Arkadaşım evde, Ezgi'nin kocasıyla karşılaşınca olanlar oldu ve her şey çok yanlış anlaşıldı. Yanlış anlaşılan Arkadaşım hem boyunun hem yorganının ölçüsünü aldı. 

ARKADAŞIM HOŞGELDİN ikinci yarıda ise eğlence bambaşka bir hale büründü. Kızılderili olan Arkadaşım, Arizona'nın kurtuluşunda halay başı olan kişiyi vurmaya gitti. Fakat halay başı generaldi ve Arkadaşım generalin kızına aşık olmuştu. Kavuşmaları imkansız olan Ezgi ve Arkadaşım için eğlence tam da bu noktada başladı. Arkadaşım, Ezgi'yi kaçırma planları yapmaya başlayınca işler yine komik bir hal aldı.  

ARKADAŞIM HOŞGELDİN İZLE (10. yeni bölüm full izle) 
 
ARKADAŞIM HOŞGELDİN 10. YENİ BÖLÜM FRAGMANI (6 MART PERŞEMBE):

Kanal D ekranlarının beğenilen programlarından ARKADAŞIM HOŞGELDİN 9. bölüm fragmanı yayınlandı. ARKADAŞIM HOŞGELDİN yeni bölümüyle yine her zaman olduğu gibi izleyenlere keyif ve kahkaha dolu bir akşam yaşatacak. ARKADAŞIM HOŞGELDİN 9. bölüm 27 Şubat akşamı saat 22.00'da ekranlara gelecek. ARKADAŞIM HOŞGELDİN programının bu hafta ki konuğu ise slow-pop müziğin beğenilen seslerinden Hakan Altuğ olacak. Hakan Altuğ, ARKADAŞIM HOŞGELDİN 9. bölümde birbirinden güzel şarkılarını da seslendirerek programa renk katacak. ARKADAŞIM HOŞGELDİN 9. bölüm fragmanı aşağıda yer almaktadır.

ARKADAŞIM HOŞGELDİN 9. BÖLÜM FRAGMANI:


Haberle İlgili Yorumlar


Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.