Arkadaşım Hoşgeldin Son Bölüm İzle - Arkadaşım Hoşgeldin Kanal D''de yayınlandı

20 Ocak 2014 10:47

Kaçıranlar veya yeniden izlemek isteyenler için Arkadaşım Hoşgeldin komedi programının tekrar 3. bölüm yayını bu akşam Kanal D'de. Arkadaşım Hoşgeldin son bölüm izle.

Arkadaşım Hoşgeldin Son Bölüm İzle - Arkadaşım Hoşgeldin Kanal D''de yayınlandı

Geçtiğimiz Cuma 3. bölümü ile ekrana gelen Tolga Çevik'in komedi programı ARKADAŞIM HOŞGELDİN'İN tekrar bölümü Kanal D'de yayınlandı. ARKADAŞIM HOŞGELDİN 3. bölümün konukları manken Şenay Akay ve ünlü modacı Hakan Akkaya'ydı. Arkadaşım Hoşgeldin 3. bölümde tarihin ilk kokoreççisi ile bir prensesin imkansız ama komik aşkı işlendi. ARKADAŞIM HOŞGELDİN yeni bölümü internetten izlemek isterseniz aşağıdaki "ARKADAŞIM HOŞGELDİN İZLE" linkine tıklamanız yeterli. Bu akşamki tekrar yayını da internetten izlemek için programın yayın saatinde aşağıdaki "ARKADAŞIM HOŞGELDİN" linkinden faydalanabilirsiniz.

Arkadaşım, bu hafta ilk olarak kokoreç piyasasına girdi. Kral'ın (Hakan Akkaya) güzel kızını (Ezgi Mola) görünce ise aklı başından gitti. İmkansız aşıklar, gece sahilden kaçmaya çalışırken sandala güzel prenses yerine Kral'ın binmesi ise aşıkların planını suya düştü. 

Daha sonra ARKADAŞIM HOŞGELDİN yeni bölümde kapıcı kılığına bürünen "Arkadaşım" bu kez de asansörde karşılaştığı kızla (Şenay Akay) flört etti. Ancak "Arkadaşım"ın yakasını yine talihsizlikler bırakmadı çünkü farkında olmadan megafondan yanlış kızla konuşan kokoreçci Arkadaşım, umduğu kızı değil başkasını karşısında bulunca şaşkınlığıyla izleyenleri kahkahalara boğdu.

ARKADAŞIM HOŞGELDİN İZLE (3. bölüm full izle)

ARKADAŞIM HOŞGELDİN 3. YENİ BÖLÜM FRAGMANI:


Haberle İlgili Yorumlar


Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.