Arkadaşım Hoşgeldin Full İzle - Arkadaşım Hoş Geldin Yeni 5. Bölüm Full Video - Hayko Cepkin ve Arkadaşım Uzayda! (30 Ocak Perşembe, Kanal D)

30 Ocak 2014 16:39

Arkadaşım Hoşgeldin izle. Arkadaşım Hoşgeldin yeni bölümü ile izleyicileri kahkahalara boğdu. Arkadaşım ve Hayko Cepkin'in uzayda olduğu Arkadaşım Hoşgeldin 5. bölüm full videoya haberimizden ulaşabilirsiniz. Tıkla Arkadaşım Hoşgeldin izle.

Arkadaşım Hoşgeldin Full İzle - Arkadaşım Hoş Geldin Yeni 5. Bölüm Full Video - Hayko Cepkin ve Arkadaşım Uzayda! (30 Ocak Perşembe, Kanal D)

Kanal D'nin izleyicileri kahkahalara boğan komedi programı "ARKADAŞIM HOŞGELDİN" 30 Ocak Perşembe akşamı Kanal D'de ekrana geldi. Hayko Cepkin'in konuk olduğu ARKADAŞIM HOŞGELDİN yeni bölümü internetten izlemek için haberin sonundaki "ARKADAŞIM HOŞGELDİN İZLE" linkine tıklamanızyeterli.

Arkadaşım ve Ezgi, ARKADAŞIM HOŞGELDİN programının ilk bölümünde, yeni evli olarak izleyicilerin karşısına çıkıyor. Her yeni evli çift gibi balayı için yola çıkan çiftte, kayınvalide ise piyangodan çıkıyor. Romantik bir tatil planlayan Arkadaşım, ansızın kayınvalidesini planın ortasında buluyor. Hal böyle olunca da ortaya yine kahkaha dolu diyaloglar ve muzırlıklar çıkıyor.

ARKADAŞIM HOŞGELDİN yeni bölümün İkinci kısmında ise Arkadaşım ve Ezgi, Dünya'dan ayrılıyor ve uzaya gidiyor. Uzayda gezinen ikili, yıllar önce Dünya'dan gönderilmiş ve uzayda kaybolmuş olan Hayko'yu buluyor. Hayko ile iletişim kurmaya çalışan ikiliyi ise kötü bir sürpriz bekliyor. Zira, Hayko'nun niyeti Dünya'yı havaya uçurmak. Akabinde de Hayko Cepkin ile Arkadaşlarım arasında amansız bir mücadele başlıyor.

ARKADAŞIM HOŞGELDİN İZLE (5. yeni bölüm full izle) 
 
ARKADAŞIM HOŞGELDİN 5. YENİ BÖLÜM FRAGMANI (30 OCAK PERŞEMBE):


Haberle İlgili Yorumlar


Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.