ARKADAŞIM HOŞGELDİN - HOŞGELDİN - HOŞGELDİN - ARKADAŞIM (9.BÖLÜM FULL İZLE)

28 Şubat 2014 15:44

Arkadaşım Hoşgeldin 9.bölüm full seyret. En yeni Arkadaşım Hoşgeldin bölümleri ve En güncel dizi haberleri. Arkadaşım Hoşgeldin 9.bölüm full izle. Ekranların komik adamı Tolga Çevik Arkadaşım Hoşgeldin adlı komedi programında izleyenleri her bölümü ile kahkahaya boğuyor. Arkadaşım Hoşgeldin'in yepyeni bölümü (Arkadaşım Hoşgeldin 9.bölüm) full izleme bağlantısını haberimizde bulabilirsiniz.

ARKADAŞIM HOŞGELDİN - HOŞGELDİN - HOŞGELDİN - ARKADAŞIM (9.BÖLÜM FULL İZLE)

ARKADAŞIM HOŞGELDİN 9.bölüm full seyret. En yeni ARKADAŞIM HOŞGELDİN bölümleri ve En güncel dizi haberleri. ARKADAŞIM HOŞGELDİN 9.bölüm full izle. Arkadaşım Hoşgeldin 9. bölüm yayınlandı. Arkadaşım ve ekibi 27 Şubat'ta Kanal D'de izleyicilere keyifli anlar yaşattılar. Arkadaşım Hoşgeldin 9. bölümün konuğu Hakan Altun. Arkadaşım Hoşgeldin 9. bölümü yeniden izlemek isterseniz haberin sonundaki "Full Arkadaşım Hoşgeldin İzle" linklerinden faydalanabilirsiniz. 

ARKADAŞIM HOŞGELDİN 9. bölümde Arkadaşım kız tavlamanın peşindeydi ama bunun için ilginç bir yola başvurdu ve sahnede parasailing yaptı! ARKADAŞIM HOŞGELDİN ilk kısımda arkadaşım yine yaratıcılığının kurbanı oldu. Aynı mahallede oturan Ezgi ve Arkadaşım birlikte tatile gittiler. Ezgi'ye aşık olan Arkadaşım aşkını ilan etmek için limitlerini yine zorladı. Parasailing yaparak aşkıyla beraber cesaretini de ilan etmek isteyen Arkadaşım her zamanki gibi komik durumlar yaşadı.

Her hafta ünlü bir ismi sahnesinde ağırlayan ARKADAŞIM HOŞGELDİN ekibi bu hafta Hakan Altun'u misafir etti. ARKADAŞIM HOŞGELDİN ikinci kısımda 70'lerin sonunda seyyar kaset satıcısı olan Arkadaşım balkonda gördüğü güzel kıza aşık oldu. Fakat kızın güçlü, yakışıklı ve çok zengin bir erkek arkadaşı vardı. Bunun üzerine Arkadaşım kızı tavlamak için planlar yapmaya başladı.

FULL ARKADAŞIM HOŞGELDİN İZLE (9. yeni bölüm full izle) 

Kanal D ekranlarının beğenilen programlarından Arkadaşım Hoşgeldin 9. bölüm fragmanı yayınlandı. Arkadaşım Hoşgeldin yeni bölümüyle yine her zaman olduğu gibi izleyenlere keyif ve kahkaha dolu bir akşam yaşatacak. Arkadaşım Hoşgeldin 9. bölüm 27 Şubat akşamı saat 22.00'da ekranlara gelecek. Arkadaşım Hoşgeldin programının bu hafta ki konuğu ise slow-pop müziğin beğenilen seslerinden Hakan Altuğ olacak. Hakan Altuğ, Arkadaşım Hoşgeldin 9. bölümde birbirinden güzel şarkılarını da seslendirerek programa renk katacak. Arkadaşım Hoşgeldin 9. bölüm fragmanı aşağıda yer almaktadır.

Kanal D'nin izleyicileri kahkahalara boğan programı Arkadaşım Hoşgeldin 20 Şubat'ta konukları ve komik anları yine izleyenlere eğlenceli anlar yaşattı. Arkadaşım Hoşgeldin 8. bölüme oyuncu İpek Tuzcuğlu ve şarkıcı Halil Sezai konuk oldu. Arkadaşım Hoşgeldin son bölümü yeniden izlemek isterseniz "Arkadaşım Hoşgeldin İzle" linkinden programı tekrar izleyebilirsiniz.

ARKADAŞIM HOŞGELDİN 8. bölümün ilk kısmında Arkadaşım, Urfalı bir krem satıcısını canlandıran ve kulede kilitli olan Rapunzel'in (Ezgi Mola) saç kırığı problemine derman olmaya çalıştı. Rapunzel'in annesi (İpek Tuzcuğlu) kızına yardımcı olabilmesi için Arkadaşım'ı buldu. Tabii ki Arkadaşım yine rahat durmadı ve güzeller güzeli Rapunzel'e aşık oldu.  

İkinci yarıda ise sahnede Arkadaşım ve ekibi 1700'lü yıllara gittiler. O dönemde ressamlık yapan Arkadaşım, Kraliçe'nin (Ezgi) resmini çizerken zindana atıldı. Zindanda Esas Kral olan, kraliçenin kardeşi Halil Sezai ile tanışan Arkadaşım, yine muzur planlar içinde kendini buldu.

 ARKADAŞIM HOŞGELDİN İZLE (8. yeni bölüm full izle) 
 
ARKADAŞIM HOŞGELDİN 8. YENİ BÖLÜM FRAGMANI (16 OCAK PERŞEMBE):


Haberle İlgili Yorumlar


Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.