Arkadaşım Hoşgeldin 9 Ocak 2014 İzle! Arkadaşım Hoşgeldin'de konuk Levent Yüksel'di

10 Ocak 2014 08:29

Arkadaşım Hoşgeldin'de Tolga Çevik ve Ezgi Mola'ya 9 Ocak akşamı yayınlanan yeni bölümünde pop müziğin sevilen seslerinden Levent Yüksel eşlik etti.

Arkadaşım Hoşgeldin 9 Ocak 2014 İzle! Arkadaşım Hoşgeldin'de konuk Levent Yüksel'di

Ekranların sevilen komedyeni TOLGA ÇEVİK'in 10 sezondur sahnede gerçekleştirdiği 'Komedi Dükkanı' gösterisi, yeni sezonda yeni ismi 'ARKADAŞIM HOŞGELDİN' ile ve yeni formatıyla KANAL D'de ekrana geliyor. EZGİ MOLA, MİNİK VE YÖNETMEN ile birlikte TOLGA ÇEVİK her cuma akşamı seyircisini bambaşka yerlerde, zamanlarda ve durumlarda buluşturmaya devam ediyor. BKM Tiyatro'da eğlenmeye kaldığı yerden devam eden ekip, ARKADAŞIM HOŞGELDİN'le sahnede çok güldürecek .

ARKADAŞIM HOŞGELDİK 9 OCAK YAYINI FULL İZLE

ARKADAŞIM HOŞGELDİN'de Tolga Çevik ve Ezgi Mola’ya 9 Ocak akşamı yayınlanan yeni bölümünde pop müziğin sevilen seslerinden Levent Yüksel eşlik etti.

TOLGA ÇEVİK KİMDİR?

TOLGA ÇEVİK, (d. 12 Mayıs 1974, İstanbul) Türk tiyatro, sinema vedizi oyuncusu. Avrupa Yakası adlı dizide Sacit Kıral karakterinicanlandırmış ve daha sonra diziden ayrılarak kendi hazırladığıKomedi Dükkanı adlı komedi programına ağırlık vermiştir.
1996 yılında Central Missouri State Üniversitesi'nin Tiyatro Anasanat Dalı Oyunculuk bölümünden mezun olmuş ve eğitimisırasında Amerikalı aktör Robin Williams'dan eğitim almıştır. Amerika'daki eğitiminitamamladıktan sonra Hadi Çaman Tiyatrosu'nda profesyonel hayatına başlamıştır. BKMoyuncusu olan Çevik, genellikle BKM yapımı film, dizi ve oyunlarda rol alır. Topluluğun Bana Bir Şeyhler Oluyor oyunu dışında, Yeditepe Oyuncuları'nın Kelebekler Özgürdür oyununda rol aldı.
Cem Yılmaz'ın kardeşi Özge Yılmaz ile evlidir. Bir kız (Tuna) ve bir erkek (Tan) çocuk babasıdır.Komedi Dükkanı adlı programı TRT den sonra Star TV'de 2010 - 2011 sezonunda açmıştır. 15 Haziran 2011 tarihinde program "Yolun Sonu"adlı bir bölüm ile noktalanmıştır. ArkadaşımHoşgeldin turnesini bitirdikten sonra 01 Ocak 2014 itibari ile Kanal D'de yayınlananArkadaşım Hoşgeldin oyununa devam etmektedir.


Haberle İlgili Yorumlar


Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.