Arkadaşım Hoşgeldin Son Bölüm İzle / Arkadaşım Hoşgeldin 15. Bölümde Arkadaşım Güvenlik Oldu

10 Nisan 2014 18:04

Arkadaşım'ın güvenlik görevlisi olduğu Arkadaşım Hoşgeldin 15. bölümü haberimizden izleyebilirsiniz. Arkadaşım Hoşgeldin son bölüm full izle bağlantısı haberimizde yer almaktadır. İşte Arkadaşım Hoşgeldin 15. bölümden detaylar...

Arkadaşım Hoşgeldin Son Bölüm İzle / Arkadaşım Hoşgeldin 15. Bölümde Arkadaşım Güvenlik Oldu

Tolga Çevik ve Ezgi Mola'nın başrollerini paylaştığı ARKADAŞIM HOŞGELDİN 15. bölümü 10 Nisan gecesi Kanal D'de yayınlandı. ARKADAŞIM HOŞGELDİN son bölümün konukları ise Murat Başoğlu ve Pelin Körmükçü... ARKADAŞIM HOŞGELDİN 15. bölümün birinci kısmında arkadaşım bir sitenin güvenlik görevlisini canlandırdı. ARKADAŞIM HOŞGELDİN son bölümün ikinci kısmında ise Ezgi Mola ile birlikte tatil yapan bir çifti canlandırdılar. ARKADAŞIM HOŞGELDİN son bölümü "ARKADAŞIM HOŞGELDİN FULL" bağlantısını kullanarak izleyebilirsiniz. ARKADAŞIM HOŞGELDİN 15. bölüm hakkında ipuçları elde etmek için ise yine aşağıda bulunan özet ve fragmanlardan yararlanabilirsiniz.

ARKADAŞIM HOŞGELDİN 15. BÖLÜM ÖZETİ:

ARKADAŞIM HOŞGELDİN’e Murat Başoğlu ve Pelin Körmükçü  konuk oldu!

Kanal D’nin büyük beğeniyle izlenen programı “ARKADAŞIM HOŞGELDİN” kahkaha ve keyif dolu bir bölümle ekrana geldi.  Tolga Çevik, Ezgi Mola, Yönetmen ve Minik’in bu haftaki konukları; Murat Başoğlu ve Pelin Körmükçü.

Cazgır anne Pelin Körmükçü
ARKADAŞIM HOŞGELDİN son bölümde bu hafta Arkadaşım önce bir sitenin güvenlik görevlisi olarak hikayesine başladı. Yaramaz bir çocuk olan Ezgi’yi bir türlü zapt edemeyen Arkadaşım, tartışmaya Ezgi’nin cazgır annesinin de (Pelin Körmükçü) katılmasıyla daha da büyük bir çıkmaza girdi. Site toplantılarına kadar giden bu minik atışmanın sonucunda ise öyle bir sürpriz patladı ki ARKADAŞIM HOŞGELDİN 15. bölümde kahkahalar havada uçtu!

Murat Başoğlu sahil güvenlik oldu
ARKADAŞIM HOŞGELDİN son bölüm ikinci yarıda ise sahnenin konuğu Murat Başoğlu. Kız kardeşi (Ezgi) ile tatile giden Arkadaşım, güneşlenmek için sahile indi. Kız kardeşine asılan kaslı, yakışıklı sahil güvenlikten hiç hoşlanmayan Arkadaşım, ikiliyi birbirinden uzak tutmaya çalıştı. Fakat o esnada boğulma tehlikesi yaşayınca ARKADAŞIM HOŞGELDİN 15. bölümde işler bir anda değişti.

ARKADAŞIM HOŞGELDİN FULL (15. Bölüm)

ARKADAŞIM HOŞGELDİN 15. BÖLÜM 1. FRAGMAN:

ARKADAŞIM HOŞGELDİN 15. BÖLÜM 2. FRAGMANI:


Haberle İlgili Yorumlar


Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.