Arka Sokaklar İzle - 297. Son Bölüm Full İzle (28 Eylül Cumartesi)

29 Eylül 2013 11:14

Arka Sokaklar yeni bölümde ekip bir uyuşturucu çetesinin peşine düşüyor. Heyecan, aksiyon ve dramanın harmanlandığı Arka Sokaklar 297. yeni bölümün fragmanını haberimizde izleyebilir, son bölümün özetini okuyabilir ve Arka Sokaklar full dizi izleme bağlantısına ulaşabilirsiniz.

Arka Sokaklar İzle - 297. Son Bölüm Full İzle (28 Eylül Cumartesi)

ARKA SOKAKLAR 297. BÖLÜMDE seyircileri heyecanlı ve dramatik anlar bekliyor. Bir uyuşturucu şebekesinin peşine düşen arka sokaklar ekibini gerimli anlar bekliyor. İşte ARKA SOKAKLAR dizisinin son bölümünde yaşananların özeti: Tunç'un okuluna gelen ve erasmus programına katılan öğrencilerin kalacak yerleri yoktur. Metin, Tekin ile birlik olup öğrencileri evlerinin bahçesine getirir. Suat ve Nazike gelen turistleri görünce şok olur. Hüsnü kesinlikle evin bahçesinde kalmalarını kabul etmez. Ancak orada kalmak için turistlerin kira verdiklerini duyunca herkes sakinleşir. 3 kişiyle başlayan grup, gün geçtikçe çoğalır ve komşulardan şikayetler başlar.

Arka Sokaklar son bölümde Leyla ile Muzo'nun doğumgünü partisi için gittikleri gece kulübünde, bağımlı genç bir kız kriz geçirip bayılır. Leyla ile Muzo da hemen durumu merkeze bildirir. Ekip aynı dakikalarda ayrı üç yerden benzer durumlarda olay ihbarı alır. Böylece ekip, yaptığı araştırmalar sonucu mekanın barmenini sıkıştırıp, uyuşturucuyu temin edenlerin adlarına ulaşır. Ekip bir uyuşturucu şebekesinin başındaki Ekrem, Sadun ve onların büyük patronları Şerif'in peşlerine düşerler.

Ali'nin devresi Selim'in tayini İstanbul'a çıkar. Selimlerin kalacak yeri olmadığı için eşi Hazan ve küçük kızları Nazlı ile birlikte ARKA SOKAKLAR ekibinden Rızaların evine bir süre misafir olacaklardır. Ali arkadaşı ile bir araya gelmekten ve aynı şehirde çalışacak olmalarından dolayı gayet mutludur ancak Hazan İstanbul'dan ürkmektedir. Büyük şehrin Selim'i elinden alacağını düşünmektedir. Bu düşüncelerini Pınar ile paylaşır ki iki polis eşi dertleşirler.

Şerif'in şebekesini çökertme operasyonu narkotiğe verilmiştir ve operasyonun başında da Selim vardır. Selim satıcıları bir köşede sıkıştırır ancak yalnızdır ve ekip yetişene kadar çatışma başlar ki Selim vurulur. Ali, Selim ile ambulansta hastaneye giderken bu haberi Hazan'a nasıl vereceğini düşünür. Ekip uyuşturucu şebekesini çökertmenin ve en önemlisi Selim'i hayata döndürebilmenin peşine düşer.

ARKA SOKAKLAR son bölüm 28 Eylül Cumartesi akşamı Kanal D'de yayınlandı. İşte ARKA SOKAKLAR 297. bölüm fragmanı ve son bölüm full dizi izleme bağlantısı...

Arka Sokaklar İzle (297. Bölüm, Full)


Haberle İlgili Yorumlar


EZGİ PAMUK: Ali cok sacma oynuyor dizide o ciksin

Bu haberle ilgili yorumunuzu yazın:
Ad Soyad:
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.